Czwórka najlepsza!

Dnia 07.11.2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 9 w Zamościu odbył się event sportowy Lekkoatletyka dla Każdego organizowany przez Ośrodek Lekkiej Atletyki w Zamościu. Rywalizowali uczniowie klas trzecich w następujących konkurencjach: sztafeta sprinterska, sztafeta sprintersko-plotkarska, sztafeta sprintersko-slalomowa, rzut piłką lekarską w przód, skoki dodawane.

W kategorii klas sportowych po emocjonującej dogrywce wygrała klas III a ze Szkoły Podstawowej Nr4 w Zamościu, drugie miejsce zajęła klasa sportowa III b ze Szkoły Podstawowej Nr 9, trzecie miejsce zajęła klasa III a ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Zamościu.

Nasza drużyna oprócz złotych medali otrzymała dyplomy oraz piękny puchar, który długo jeszcze będzie przypominał  sportowe emocje. Opiekunkami drużyny były pani Dorota Skotarska oraz pani Anna Waśko. (AW)

ZDJECIA