Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

sztafety 6 x 25 m 6 20171114 1282522176W dniu 08.11.2017 odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym 6 x 25m i w pływaniu indywidualnym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta: Wiktoria Tyszko, Martyna Korniewska, Weronika Kapuśniak, Julia Szczepańska, Alicja Czyż, Weronika Podgórska oraz rezerwowe Wiktoria Kupiec i Julia Harkot, które przygotowała pani Małgorzata Adamowicz. Sztafeta pływaczek zajęła III miejsce z czasem 1,56 min. Na pierwszym miejscu triumfowała Szkoła Podstawowa nr 8, a na drugim Szkoła Podstawowa nr 9. Drużynę chłopców reprezentowali: Jakub Korga, Patryk Nosal, Łukasz Nowosad, Filip Łagoźny, Piotr Kaniuk i Arkadiusz Gałaszkiewicz, przygotowani przez pana Marka Kudelę. Sztafeta chłopców zajęła II miejsce w czasie 1,31 min, dzięki czemu awansowaliśmy do kolejnego etapu zawodów. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 8, a trzecie miejsce Społeczna Szkoła Podstawowa. Chłopcy brali również udział w konkurencjach indywidualnych: Patryk Nosal (3a) zajął III miejsce płynąc stylem grzbietowym oraz Filip Łagoźny (7a) zajął  I miejsce w stylu klasycznym awansując do zawodów rejonowych. Gratulujemy! (W.Kupiec  z 3a)