ŚWIATOWY DZIEŃ MISIA

wiatowy dzie misia 1 20171204 1231927966„Jestem sobie mały Miś, gruby Miś. Znam się z dziećmi nie od dziś….” Tak śpiewał Miś Uszatek. Miś najwierniejszy przyjaciel każdego dziecka, nieodłącznie kojarzony z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem niezbędnym aby zasnąć, któremu można było bezgranicznie zaufać. Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej Nr 4 postanowił uczcić tego wspaniałego przyjaciela i zorganizował konkurs dla klas I - III na Wystawki Misiów, zaś dla klas IV – VII na Plakat Pluszowego Misia. Wszystkie klasy zaangażowały się w  obchody Święta Misia. Najpiękniejsze wystawki przygotowały klasy:

I miejsce - sala 236 : klasa I c i klasa I d

II miejsce -sala 223 : klasa II a i klasa III b

III miejsce -sala 219 : klasa III a

Komisja wyróżniła również następujące sale:

sala 222 : klasa III c i klasa III d

sala 218 : klasa III e i klasa III f

sala 239 : klasa I a i klasa I b

Klasy IV – VII wykazały się inwencją twórczą i przygotowały piękne plakaty, które zajęły następujące miejsca:

I miejsce - klasa 4b

II miejsce - klasa 7 b

III miejsce - klasa 6 c

Wyróżnienia zdobyły następujące klasy: 4a, 5b, 6b. Dziękujemy za udział pozostałym klasom.

Gratulacje dla zwycięzców i wyróżnionych!

( B.K.)