X EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO „BEZPIECZNI NA DRODZE”

konkurs plastyczny 1 20171204 12547879491 grudnia 2017roku w Wojewódzki Ośrodku Ruchu Drogowego w Zamościu odbyło się podsumowanie X edycji konkursu plastycznego pt. ”Bezpieczni na drodze”. Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu zamojskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i biłgorajskiego. W konkursie wzięło udział 96 szkół. Celem konkursu plastycznego „Bezpieczni na drodze” jest przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera i rowerzysty. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Martyna Przygon kl. III a i Natalia Leśniak kl. VII c. Dziewczęta zostały laureatkami i otrzymały nagrody: dyplom, opaskę i koszulkę odblaskową, plecak, kalendarz z pracami uczestników na rok 2018 oraz obrazek od ks. biskupa Mariana Rojka. Laureatki wykonały prace pod kierunkiem p. Barbary Korony i Agnieszki Boratyn. (B.K)