NOC INSPIRACJI – II edycja

ii noc inspiracji 8 20171205 1978064949Już po raz drugi uczestniczyliśmy, z 1 na 2 grudnia, w NOCY INSPIRACJI w naszej szkole zorganizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Był to nasz wspólny czas – młodzieży z klas VII i gimnazjalnych. W twórczych i świątecznych nastrojach przystąpiliśmy do działań artystycznych. Pracowaliśmy z zapałem. Powstały tradycyjne ozdoby choinkowe, kartki i elementy dekoracji na szkolne korytarze. Był też czas na odpoczynek, ciepłą herbatkę i tosty. Każdy z nas miał możliwość pokazania swoich, nieznanych nam dotychczas umiejętności artystycznych i sportowych.

Nasze koleżanki i koledzy, podczas pokazów talentów, zachwycili zdolnościami. Był też czas, kiedy grupa naszych wolontariuszy przeliczyła i spakowała dary, które zbieraliśmy dla potrzebujących w ramach ogólnopolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Wspólny czas minął aktywnie i bardzo szybko. Wychodząc rano ze szkoły mieliśmy poczucie spełnienia. Nad naszą twórczością i bezpieczeństwem czuwali nasi nauczyciele: p. Małgorzata Hrycyk, p. pedagog Renata Sadowska – Bodziuch, p. Łukasz Brykner oraz p. wicedyrektor Ewa Niedabylska, p. Małgorzata Jasek, p. Anna Zabłocka, p. Maria Prażak, p. Agnieszka Jedlińska. Kartki świąteczne wraz z życzeniami nasi wolontariusze przekażą mieszkańcom naszego miasta podczas Wigilii organizowanej przez Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie, która odbędzie się w Centrum Pastoralnym w Zamościu. (M.H.)