ROK SZKOLNY 2017 - 2018

Poetyckie Mikołajki

Po raz kolejny dnia 6 grudnia 2017roku nauczyciele bibliotekarze zorganizowali dla uczniów naszej szkoły uroczystość „Poetyckie Mikołajki”. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem zgromadzonych przez Dyrektor Szkoły panią Ewę Lorenz. Następnie nauczyciel biblioteki szkolnej pani Danuta Łuszczewska, zaprosiła do obejrzenia przedstawienia. Inscenizacja zawierała dialogi, wiersze oraz piosenki o tematyce mikołajkowej w wykonaniu uczniów z klas IV-VII. W trakcie przedstawienia grupa dzieci z klas I-III zaprezentowała układ taneczny. Widownia z wielkim entuzjazmem reagowała na występy małych artystów. Całość widowiska wzbogaciły nastrojowe piosenki wykonane przez chór szkolny.

Na zakończenie spotkania wręczono nagrody i upominki uczestnikom Bibliotecznego Konkursu Plastycznego pt. Mój ulubiony miś”.Za interesujące i ciekawe prace plastyczne, przyznano następujące nagrody:

Franciszek Hałasa - kl. I d,

Magdalena Tokarz - kl. II a,

Lidia Chilewicz - kl. III b.

Wyróżnienia otrzymali uczniowie:

Mikołaj Ferens - kl. I a,

Gabriela Łoza - kl. I b,

Julia Kucaj - kl. I c,

Jagoda Bełz - kl. II a,

Emilia Parzymies - kl. III a,

Julia Krukowska - kl. III c,

Maja Błaszczak - kl. III d,

Amelia Mizerska - kl. III e,

Maja Kołtun - kl. III f.

Zwycięzcom konkursu gratulujemy!

Organizatorzy uroczystości - pani Danuta Łuszczewska i pani Aneta Trajda serdecznie dziękują: pani Agnieszce Hamerskiej, nauczycielowi muzyki, za przygotowanie oprawy muzycznej, pani Annie Waśko, nauczycielowi wychowania fizycznego, za przygotowanie mikołajkowego tańca oraz pani Małgorzacie Hrycyk za wykonanie dekoracji.