PODSUMOWANIE AKCJI

„ROZRADUJMY DZIECIĘCE SERDUSZKA”

5 grudnia 2017 roku w Bursie Szkolnej Nr 2 w Zamościu odbyło się podsumowanie akcji charytatywnej „Rozradujmy dziecięce serduszka”. Akcja była współorganizowana ze społecznością II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Zamościu oraz  wychowankami Bursy Szkolnej Nr 2 w Zamościu. Młodzież z bursy zaprezentowała przedstawienie pt. „O Rybaku i Złotej Rybce”. Dziewczynki z klasy III a z naszej szkoły zaprezentowały układy gimnastyczno-taneczne, zaś uczniowie II LO zaprezentowali układ akrobatyczny. Na koniec Mikołaj wszystkim wręczył prezenty.

6 grudnia 2017 roku wszyscy organizatorzy akcji wystąpili na Oddziale Pediatrii Zamojskiego Szpitala Niepublicznego oraz w Domu Dziecka. Młodzież z bursy zaprezentowała przedstawienie pt. „O Rybaku i Złotej Rybce”. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 4 zaprezentowały układy gimnastyczno-taneczne, zaś uczniowie II LO zaprezentowali układ akrobatyczny. Na koniec Mikołaj wręczył prezenty dzieciom przebywającym na leczeniu w szpitalu i mieszkańcom Domu Dziecka.