Świetlicowy Turniej Mikołajkowy

w Badmintona 2017

turniej mikoajkowy 2 20171217 1278408197Dnia 14.12.2017 r odbył się TURNIEJ MIKOŁAJKOWY w BADMINTONA, w którym udział wzięli uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej oraz dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną. Wszyscy zawodnicy wykazali się walecznością i z wielkim zaangażowaniem przystępowali do kolejnych pojedynków badmintonowych. Turniej Mikołąjkowy w Badmintona został zorganizowany w ramach realizacij projektu edukacyjnego uczniów gimnazjum. Organizatorami były dziewczęta z klasy 2a - Klaudia Zwolak, Oliwia Bojarska, Natalia Wójcik, Dominika Kmieć, Martyna Korniewska i Emilia Mazurek. Ostateczne wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

W kategorii dziewcząt :
1 miejsce - Kasia Zawada
2 miejsce - Klaudia Szczepańska
3 miejsce - Roksana Kasjan

W kategorii chłopców :
1 miejsce - Kuba Mandziuk
2 miejsce - Jan Litwin
3 miejsce - Gabriel Kaszuba

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju , mamy nadzieję, że zobaczymy was na następnym turnieju.