Orszak Trzech Króli w Zamościu

orszak trzech kroli 9 20180108 1700918848W sobotę 6 stycznia 2018r. w Zamościu odbył się IV Orszak Trzech Króli połączony z inauguracją obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do jego organizacji.
Uczniowie z klasy 3a gimnazjum (Wiktoria Kapuśniak, Wiktoria Kupiec, Magdalena Kasperska, Weronika Podgórska, Julia Szczepańska, Wiktoria Tyszko, Szymon Górski, Jakub Korga, Adam Kasprzak, Piotr Lepianka, Bartłomiej Woźniak, Patryk Nosal, Kacper Zwolan) oraz Michał Trojak z klasy 7b wystąpili na lodowisku z układem tanecznym pod hasłem Nasza Niepodległa, który rozpoczął jubileusz 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Młodzież przygotowały p.Barbara Gaca i p. Anna Klech. Montaż muzyczny - p.Joanna Przekocińska. Mieszkańcy Zamościa gorącymi brawami podziękowali naszym uczniom za wspaniały występ. (A.K.)