arrow Bal Gimnazjalny 20.01.2018 - FOTORELACJA

arrowBal Gimnazjalny - ze strony Dziennika Wschodniego

Kochana Młodzieży,  Drodzy Nauczyciele, Szanowni Rodzice!

W życiu każdego z nas są chwile szczególne, wydarzenia, które urozmaicają  codzienność, pokazują czym jest szczęście: wspólnym planowaniem, zaangażowaniem, dzieleniem się obowiązkami i radością zabawy.

Przekraczając 9 lat temu progi szkoły, nie zdawaliście sobie sprawy, jak powiedział Einstein, że w miejscu, gdzie krzywa czasu i przestrzeni załamują się, upływające chwile są pojęciem względnym. Jak wielu wspomina, okres pobytu w szkole minął niepostrzeżenie. Liczy się tylko dobrze przeżyty czas.

Bal Gimnazjalny to jednocześnie ostatni dzwonek wzywający do nauki. Pozostały Wam jeszcze 88 dni do egzaminu gimnazjalnego. Jestem przekonana, że nasi nauczyciele zrobili wszystko, by przyrost Waszej wiedzy rozwijał się zgodnie z postępem geometrycznym, ale zależy to również od Waszej rzetelnej pracy.  Z całego serca życzę Wam powodzenia na egzaminach, „połamania piór” i odwagi, która dodaje skrzydeł w realizacji swoich marzeń.

Domyślam się,  że wielu z Was postanowiło dopomóc losowi i zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami na egzaminach. Na pewno jest dziś na sali wiele „czerwonych dodatków” do strojów, które od lat przynoszą szczęście na egzaminach. To z przymrużeniem oka, bo jak mówi jedna z zasad matematyki: umiesz liczyć – licz na siebie : )

Zanim rozpocznie się zabawa pragnę serdecznie podziękować wychowawcom klas: pani Annie Klech z 3a, pani Annie Smolak i pani Alicji Dziurawiec-pierwszej wychowawczyni klasy 3b oraz nauczycielom. Serdecznie dziękuję Waszym Rodzicom, którzy włożyli wiele serca i wysiłku w Wasz rozwój, przygotowali dzisiejszą uroczystość i pomogli w organizację tego wyjątkowego wieczoru.

Życzę, aby już do końca panowała wspaniała atmosfera, a uśmiech nie znikał    z Waszych twarzy! Zanurzcie się w klimat dzisiejszego wieczoru, korzystajcie   z uroków wspólnej zabawy, bawcie się dobrze i odpowiedzialnie, bo takie chwile jak te, nie zdarzają się zbyt często : ))

Ewa Lorenz – Dyrektor Szkoły