SZS Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka Dziewcząt

koszykowka 2018 7 20180227 198390453627 lutego 2018 r.  drużyna koszykarek reprezentowała naszą szkołę w sportowych zmaganiach Szkolnego Związku Sportowego. W skład drużyny weszły dziewczęta z klas sportowych gimnazjum - 3A i 2A (Czyż Alicja, Kasperska Magdalena, Kozłowska Dominika, Kupiec Wiktoria, Podgórska Weronika, Szczepańska Julia, Tyszko Wiktoria, Bajwoluk Anna, Bikowska Aleksandra, Bojarska Oliwia, Kmieć Dominika, Korniewska Martyna, Mazurek Emilia, Wójcik Natalia, Zwolak Klaudia). Do zawodów zgłosiło się 6 zespołów z następujących szkół: SP 2, SP 3, SP 4, SP 7, SP 8, SP 9. Koszykarki zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrano mecze"każdy z każdym". Nasza szkolna drużyna znalazła się w grupie z SP7 i SP2. Bilans po dwóch spotkaniach był 1:1( wygrany- przegrany). Dziewczyny bardzo ambitnie walczyły na boisku o każdy punkt. Dzięki takiej postawie zajęły drugie miejsce w grupie i możliwość kontynuacji gry o brąz. Naszym rywalem zostały koszykarki z SP 3.
Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1m - SP 9,
2m - SP 7,
3m - SP 3 i SP 4.
Gratulujemy naszym koszykarkom ,dziękujemy za waleczność na boisku i godne reprezentownie naszej szkoły.
Opiekunem koszykarek była p.Barbara Gaca.