POWITANIE WIOSNY

21 marca 2018 powitaliśmy Wiosnę w naszej szkole. W programie szkolnych obchodów mieliśmy: montaż słowno – muzyczny pt. ”Zakochany bocian” w wykonaniu klasy VI a, wybory Miss Wiosny, pokaz freestylerów Michała Witkowskiego z klasy VII b, Szymona Knap z klasy I c III LO w Zamościu, pokaz karate pod kierunkiem pana Radosława Niziołka oraz kawiarenkę przygotowaną przez klasę VII d. Kandydatki do tytułu Miss Wiosny 2018 musiały wykazać się znajomością zagadek o wiośnie, odgadnąć nazwę i przeznaczenie przedmiotu wylosowanego z worka rozmaitości oraz ozdobić pisankę. Komisja konkursowa wybrała:

Miss Wiosny

klasa IV Zuzanna Sadowska kl. IV d

klasa V- Judyta Kuduk kl. V b

klasa VI Roksana Swatowska kl.VI a

klasa VII Wiktoria Czapka kl. VII c

Na koniec naszej uroczystości nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu na Najpiękniejszą Wiosenną Dekorację Sali Lekcyjnej. Klasyfikacja przedstawiała się:

I miejsce – klasa VII d sala 113

II miejsce – klasa IV c i VII b sala 120

III miejsce – klasa IV b sala 209 i klasa V c sala 111.

Wszyscy w wiosennych nastrojach udali się do swoich klas na dalsze lekcje.

Konkurs na Wiosenny Wystrój Sal - zdjęcia