Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Liga LA Dziewcząt i Chłopców
 
CZWÓRKA ZNOWU NA MEDAL- nowe rekordy pobite!!!
 
liga la 1 20180510 2063042307
 
 
10 maja na stadionie OSiR w Zamościu odbyła się Drużynowa Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt i Chłopców. Regulamin zawodów przewidywał start 15 osobowej drużyny. Oznaczało to,  że w zmaganiach sportowych wezmą udział najlepsi lekkoatleci z miasta Zamościa. Obecni na stadionie mogli podziwiać piękno tej dyscypliny, królowej wszystkich sportów kibicując poszczególnym zawodnikom.
 
 
Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby: - drużyna dziewcząt -Babicka Paulina (3a), Czyż Alicja (3a), Harkot Julia (3a), Kozłowska Dominika (3a), Kupiec Wiktoria (3a), Podgórska Weronika (3a), Cios Angelika (7d), Słoma Natalia (7b), Słoma Weronika (7a), Nogacz Weronika (3b), Niedźwiedź Sylwia (3b), Kmieć Dominika (2a), Korniewska Martyna (2a), Mazurek Emilia (2a), Zwolak Klaudia (2a), Bajwoluk Anna (2a). - drużyna chłopców - Kołodziejczuk Jakub (2a), Kucharz Wiktor (2a), Pałczyński Kacper (2a), Rusinek Mikołaj (2a), Sieńczyk Damian (2a), Wiatrowski Kamil (2a), Korga Jakub (3a), Nosal Patryk (3a), Nowosad Łukasz (3a), Zwolan Kacper (3a), Bober Szymon (3b), Chwiejczak Miłosz (3b), Kawalec Artur (7a), Szykuła Paweł (7d), Chadaj Sebastian (2b). 
Wysiłek i praca  włożona przez nauczycieli wychowania fizycznego w przygotowanie uczniów do zawodów przyniosła wspaniałe rezultaty.
Oto one :
DZIEWCZĘTA
1 m-ce - skok wzwyż ( 125 cm) Dominika Kmieć - AWANS REJONOWY,
1 m-ce - rzut oszczepem (20,38m) Klaudia Zwolak - AWANS REJONOWY,
3 m-ce - rzut oszczepem (20,23m) Emilia Mazurek - AWANS REJONOWY,
2 m-ce - 100m (14,18) Angelika Cios - AWANS REJONOWY,
2 m-ce - pchnięcie kulą(8,02m) Dominika Kozłowska - AWANS REJONOWY,
3 m-ce - 300m Alicja Czyż - AWANS REJONOWY,
            - 600m Julia Harkot,  Sylwia Niedźwiedź - AWANS REJONOWY,
sztafeta 4x100m - 2m  (Angelika Cios, Wiktoria Kupiec, Dominika Kmieć, Weronika Słoma) - AWANS REJONOWY.
 
CHŁOPCY
1 m-ce - 100m (12,02) Szymon Bober - AWANS REJONOWY,
3 m-ce - 100m (13,09) Jakub Kołodziejczuk,
1 m-ce -  skok w dal (5,53) Kacper Pałczyński -AWANS REJONOWY,
1 m-ce - 1000m (3,13) Wiktor Kucharz - AWANS REJONOWY,
2 m-ce - 1000m (3,15) Miłosz Chwiejczak - AWANS REJONOWY,
3 m-ce - 1000m (3,16) Artur Kawalec,
1 m-ce -  300m (42,61s) Damian Sieńczyk - AWANS REJONOWY,
2 m-ce -  300m (45s) Paweł Szykuła - AWANS REJONOWY,
1 m-ce - pchnięcie kulą (10,26m) Kacper Zwolan - AWANS REJONOWY,
2 m-ce - pchnięcie kulą (10,13) Patryk Nosal - AWANS REJONOWY,
3 m-ce - pchnięcie kulą (9,50) Mikołaj Rusinek,
1 m-ce - rzut oszczepem (38,18m) Łukasz Nowosad - AWANS REJONOWY,
2 m-ce - rzut oszczepem (37,52) Jakub Korga - AWANS REJONOWY.
1 m-ce - sztafeta  4x100m (Szymon Bober,Łukasz Nowosad, Kacper Pałczyński, Jakub Kołodziejczuk)
 
Gratulujemy naszym sportowcom, dziękujemy za dostarczoną radość,  za godne reprezentowanie naszej szkoły.
 
Opiekunami lekkoatletów byli p.Barbara Gaca i p.Maros Smolak.
Życzymy powodzenia i czekamy na nowe rekordy na zawodach rejonowych, które będą 18.05.2018r.