Uroczyste zakończenie Międzyszkolnego Konkursu Historycznego

oraz szkolnego Konkursu Plastycznego

Nasza Niepodległa

Znalezione obrazy dla zapytania Piłsudski

18 maja 2018r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Józef Piłsudski – bohater wolnej Polski” na film i prezentację multimedialną zorganizowanego przez p. Annę Klech.Uroczystość rozpoczęto częścią artystyczną w wykonaniu uczniów kl. 3a gimnazjum i chóru szkolnego (pod kierunkiem p. Marty Pakos i p. Agnieszki Hamerskiej, dekoracja p. Małgorzata Hrycyk).

W konkursie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 10, Szkoły Podstawowej Nr 7, Szkoły Podstawowej Nr 3 i Szkoły Podstawowej Nr 4. W ocenie komisji konkursowej wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością, samodzielnością w wyborze wydarzeń związanych z życiem i działalnością Józefa Piłsudskiego, umiejętnością selekcjonowania i doboru odpowiednich źródeł (m.in. zdjęć, filmów, grafiki, dźwięku, tekstów) oraz spełnili warunki, jakie zakładał regulamin konkursu.

Przyznano 3 nagrody i wyróżnienia. Nauczycielom wręczono podziękowania za przygotowanie uczniów.

I nagroda – Miłosz Kot, Mateusz Lewak, Maciej Mazurek (Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu)

II nagroda – Angelika Kozłowska (Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu)

III nagroda – Ernest Kaniowski (Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Zamościu)

Wyróżnienia:

Kinga Krystosiak (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu)

Jakub Bełz (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu)

Wiktoria Jędrzejewska (Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu)

Julia Kulas (Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu)

Weronika Podgórska (Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu)

Natalia Lenard (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu)

Natalia Podolak (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu)

Julia Świętanowska (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej w Zamościu)

Podczas tej uroczystości zostali również wyróżnieni uczniowie, którzy uczestniczyli w konkursie plastycznym w ramach szkolnego projektu „Nasza Niepodległa” pod kierunkiem pani Małgorzaty Hrycyk.

Wyróżnienia otrzymali:

Karolina Bełz, kl. 5b
Judyta Kuduk, kl 5b
Klaudia Brodaczewska, kl. 6a
Kamila Skorupska, kl.6a
Kinga Łagoźny, kl.6a
Weronika Iwaniec, kl. 5b
Kacper Urbańczyk, kl. 4a
Lena Młynarczyk, kl. 5b
Kacper Kasprzak, kl. 6a
Kacper Bojarski, kl.6a
Agata Budzyńska, kl. 7b
Kamila Mazurek, kl. 2b gim.

Wszystkim uczestnikom obu konkursów i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!!!