PŁYWACY NA PODIUM

20180511 094243 resizedDnia 11.05.2018 r. na miejskim basenie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety - dziewcząt i chłopców. Sztafeta dziewcząt to: Paulina Babicka, Alicja Czyż, Weronika Kapuśniak, Wiktoria Kupiec, Weronika Podgórska, Wiktoria Tyszko, Dominika Kmieć, Martyna Korniewska, Marta Pałyga. Sztafeta chłopców: Filip Łagoźny, Piotr Kaniuk, Jakub Korga, Piotr Lepianka, Patryk Nosal, Łukasz Nowosad, Samuel Kruk. Dziewczęta i chłopcy zajęli III miejsce. Mimo wielkiego zaangażowania pływaków i uzyskania dobrych czasów nie udało nam się zakwalifikować do zawodów rejonowych w sztafetach. Osiągnięcia uzyskali również nasi indywidualni pływacy. Patryk Nosal, który płynął stylem grzbietowym zajął III miejsce oraz Filip Łagoźny płynący stylem klasycznym zajął II miejsce i uzyskał awans do zawodów rejonowych. Są to bardzo dobrze rezultaty, ale wierzymy, że stać nas na jeszcze więcej. Filipowi życzymy udanego startu na zawodach rejonowych. Szyafety przygotowali: pani M.Adamowicz i pan M.Kudela.

20180511 093415 resized