XXIV  Festiwal Sportu Dzieci i Młodzieży
PIŁKA NOŻNA

p nona 1Na Festiwalu Sportu Dzieci i Młodzieży (22-25 maja) jesteśmy obecni każdego roku reprezentując naszą szkołę w piłce nożnej i lekkoatletyce. Zawody odbywają się w obiektach sportowych OSiR w Zamościu i goszczą na nich wszystkie szkoły miejskie, dla których zdrowie, aktywność ruchowa, rozwijanie pasji młodych ludzi oraz integracja dzieci jest priorytetem. W tym roku zgłosiły się do rywalizacji sportowej następujące drużyny piłkarskie: SP2, SP4, SP7, SP8, SP9 i Szkoła Społeczna. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym" dając wszystkim uczestnikom równe szanse walki o zwycięstwo. Poszczególne zespoły zaprezentowały wolę walki i dobry poziom sportowy dając wiele satysfakcji obecnym kibicom. Liderem zawodów okazali się uczniowie ze SP8, którzy są zawodnikami zamojskich klubów sportowych.
Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1m - SP8,
2m - Szkoła Społeczna,
3m - SP2,
4m - SP4,
5m - SP7,
6m - SP9.
Dziękujemy naszym zawodnikom za piękne mecze, za podjętą walkę sportową i za godne reprezentowanie naszej szkoły.
Opiekunem piłkarzy był p.Andrzej Świergoń.