Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Celem RODO jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych w całej Unii Europejskiej oraz ustandaryzowanie informacji kierowanych do klientów o ich prawach.

W związku z powyższym, poniżej znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Waszych danych osobowych przez Szkołę Podstawową  Nr 4  w Zamościu im. Stefana Batorego oraz zasady, na jakich będzie się to odbywać po 25 maja 2018 roku. Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

Klauzula informacyjna -przesłanka przepis prawa (5)

Klauzula informacyjna -przesłanka zgoda (6)

Klauzula informacyjna -przesłanka umowy (8)