KILOMETRY DOBRA - podsumowanie akcji

Znalezione obrazy dla zapytania kilometry dobra„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. M. Maliński).

17 maja 2018 r. w naszej szkole odbyło się komisyjne liczenie pieniędzy zebranych do puszek. W liczeniu udział brali: p. D. Kniaź (przedstawicielka Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu), p. wicedyrektor E. Niedabylska, p. J. Kosz, uczennice klasy 2 b – A. Ficek i K. Mazurek. W sumie zebrano 549 zł i 28 gr, czyli około „12 metrów DOBRA”.

„Szkolnym Mistrzem Dobroci” została klasa 2 A(szkoła podstawowa), która zgromadziła największą sumę – to oni tego dnia układając wszystkie złotówki jedna za drugą, zmierzyli zdobyte przez nas „metry dobra”. Uczniowie zwycięskiej klasy 24 maja w auli szkolnej odebraliDYPLOM oraz „słodką nagrodę” – pączki- z rąk p. J. Kosz, która serdecznie podziękowała za udział w akcji wspomagającej osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy dołożyli swój przysłowiowy grosik do zbudowania wspólnego dwunastometrowego dobra, a tym samym okazali wsparcie drugiemu człowiekowi i troskę o niego. Dziękuję również uczniom klasy 2b gimnazjum: K. Mazurek, A. Ficek, M. Szynkarczuk, J. Grabowskiej, W. Nowak,  J. Sędłakowi za pomoc w zbiórce pieniędzy - Koordynator Zbiórki Szkolnej - P.Joanna Kosz.