Koncert „My Dzieci …”

Maj przynosi nam miłe święta, takie jak Dzień Matki czy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji, dnia 25 maja 2018r., uczniowie klasy I c i I d wystąpili w koncercie "My dzieci" przygotowanym dla dzieci z klas I-III. Tematyka koncertu skupiona była wokół spraw dzieci z całego świata. Publiczność mogła wysłuchać wesołych oraz nastrojowych wierszy i piosenek o tym, co lubią dzieci i kiedy są szczęśliwe oraz jak żyją ich rówieśnicy w innych krajach. Można było się również dowiedzieć, że dzieci mają swoje prawa oraz że ich przestrzeganie, to bardzo ważna sprawa. Energetyczne i melodyjne utwory przypadły do gustu słuchaczom. Nie zabrakło miejsca na wspólną zabawę przy muzyce.

Młodzi artyści wystąpili również w popołudniowym Koncercie dla Rodziny wzbogaconym o recytację wierszy konkursowych i grę na flecie prostym w wykonaniu laureatów konkursu „Zawsze niech będzie…”. Popłynęły łzy radości i wzruszenia, kiedy pierwszoklasiści mówili i śpiewali o swoich pragnieniach, zmartwieniach i niepokojach. Po zakończonym koncercie dzieci wręczyły miłe upominki swoim najbliższym.

Rodzice aplauzem i ciepłymi słowami wyrazili swoje podziękowanie i wdzięczność za przepiękny występ swoich pociech. W podziękowaniu za trud włożony w przygotowanie uroczystości przygotowali dla nich słodkie przyjęcie. zdjęcia