Gimnazjaliści na spływie kajakowym

spyw kajakowy 3 20180617 134468807215.06.2018 r. klasy III a i III b Gimnazjum wraz z wychowawcami spędziły wspaniały dzień na spływie kajakowym na trasie Bondyrz - Guciów. Dla uczniów klas III była to ostatnia okazja, by spędzić wspólnie czas przed wakacjami. Trasa na tym odcinku rzeki Wieprz zajęła uczniom około 3 godzin, była pełna zakoli i przeszkód, które trzeba było pokonywać zgodnie współpracując ze sobą, aby uniknąć wywrotki do wody. Uczniowie mieli okazję podziwiać przepiękny krajobraz malowniczych zakątków Roztocza. Po spływie spędziliśmy miło czas przy ognisku. Wyjazd dostarczył nam pozytywnych i niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego aktywnego wypoczynku. Nad uczniami opiekę sprawowały p. Anna Smolak, p. Anna Klech, p. Agnieszka Hamerska oraz p. Małgorzata Adamowicz.