Pierwszaki w przedszkolu

16 listopada 2018 r. uczniowie klasy I A wraz z nauczycielami p. B. Kukiełką i p. R. Kurzępą byli  z wizytą w Przedszkolu Miejskim Nr 12 w Zamościu. Obejrzeli uroczysty występ dzieci z grup "Biedronki" i "Jeżyki", poświęcony 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Spotkanie rozpoczęła dyrektor przedszkola - pani Dorota Szewczuk, która serdecznie przywitała licznie zgromadzonych gości (uczniów SP 4 Zamość, SP 6 Zamość, SP 7 Zamość wraz z opiekunami oraz panią Agnieszkę Kowal - Dyrektor Wydziału Oświaty w Zamościu).

Następnie wszyscy odśpiewali cztery zwrotki hymnu państwowego "Mazurek Dąbrowskiego". Mali artyści zaprezentowali program artystyczny pt. "Gdy wolności nadszedł czas". Wspaniały występ przybliżył dzieciom historię i burzliwe dzieje naszej Ojczyzny. Było to bardzo wzruszające i radosne spotkanie. Dla niektórych uczniów była to okazja odwiedzenia przedszkola, do którego uczęszczały i spotkania ze swoimi ukochanymi paniami.    Dziękujemy przedszkolaki!

ZDJECIA