Tradycyjnie w ostatnią sobotę przed feriami, czyli 9 lutego 2019, w naszej szkole odbył się Bal. Tym razem był to Bal Absolwenta. Wspólnie bawili się uczniowie już ostatniego rocznika gimnazjum - uczniowie klas 3 oraz uczniowie klas 8 szkoły podstawowej. Uroczystość została przygotowana przez rodziców, którzy zaprosili do udziału w niej dyrekcję oraz grono pedagogiczne. Uroczyste rozpoczęcie Balu przez panią Dyrektor Ewę Lorenz nastąpiło o godzinie 17.00. Po przywitaniu gości uczniowie zatańczyli poloneza przygotowanego pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego. Zarówno rodzice, jak i nauczyciele oraz inni goście byli zachwyceni tańcem (i wyglądem) młodzieży. Miłą niespodziankę dla zebranych gości przygotowali absolwenci. Był to pokaz tańca współczesnego. Następnie zgromadzeni udali się na poczęstunek i oczekiwaną dobrą zabawę.

ZDJĘCIA CZ.2 - inny punkt widzenia