WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA SZS Z BADMINTONA

JESTEŚMY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA!!

gimnazjada wojew szs - badminton 2 20141123 195296887420 listopada w naszej szkole spotkali się najlepsi badmintoniści z województwa lubelskiego. Do turnieju zakwalifikowały się 8 drużyn żeńskich: Gim. nr 4 w Zamościu, Gim. nr 5 w Zamościu, Gim. w Nałęczowie, Gim. w Tarnogrodzie, Gim. Piotrowicach, Gim. w Bystrzycy Starej, Gim. w Łęcznej, Gim. w Puchaczowie i 8 drużyn męskich : Gim. nr 4 w Zamościu, Gim. nr 5 w Zamościu, Gim. w Nałęczowie, Gim. w Aleksandrowie, Gim. w Piotrowicach, Gim. nr 6 w Chełmie i Gim. nr 1 w Łęcznej.

Naszą szkołę reprezenowali następujący uczniowie: Julia Ziemińska (kl. 3a), Wiktoria Kasprzak (kl. 1a), Aleksandra Laskowska (kl.1a),  Mateusz Hałasa (kl. 1a), Miłosz Piotrowski (kl.1a).

Każdy kibic sportowy wie, że ranga wojewódzka zawodów wiąże się z wysokim poziomem sportowym. Nie było łatwo przedostać się do gier finałowych. Każdy mecz to wielkie emocje i stres dla zawodników. Emocje udzielały się również trenerom, opiekunom drużyn i kibicom. Badmintoniści nie byli podzieleni na kategorie wiekowe, grali jako uczniowie gimnazjum. Nasza drużyna w większości składała sie z pierwszoklasistów, którzy mają za sobą ważne turnieje, ale wiedzieli, że tym razem walczą o MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA dla swojej szkoły. Udało sie kolejny raz wygrać, udowodnić, że Gimnazjum 4 w Zamościu ma najlepszych badmintonistów w całym województwie. Wszyscy wiemy, że nie byłoby tego sukcesu bez sumiennej i ciężkiej pracy tych młodych ludzi na treningach oraz bez trenera p.Sławomira Moździocha. Gratulujemy zwycięskiej drużynie, dziękujemy za festiwal pięknej gry i dostarczone emocje.