startowa


 

Audycja Najmłodsi o świętych….

 

W imieniu klasy 1 D, zapraszam do wysłuchania Audycji Najmłodsi o świętych…

Zostanie wyemitowana w ostatnią środę miesiąca, tj. 27 czerwca 2018 r. o godz. 17.10, w Katolickim Radiu Zamość. Bohaterem spotkania będzie św. Jan Paweł II. Jest to hołd złożony Papieżowi przez uczniów naszej szkoły, oraz dar wdzięczności za Jego pontyfikat w XIX rocznice pobytu w naszej parafii.

Zapraszamy do wysłuchania

Czytaj więcej: Audycja Najmłodsi o świętych…. św. Jan Paweł II


 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

 

w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego

 

 

 

 


 

Uczniowie naszej szkoły

nagrodzeni przez Prezydenta miasta Zamość

 

 

prym20 czerwca w Centrum Kultury Filmowej prezydent miasta Zamość Andrzej Wnuk nagrodził laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych, artystycznych i sportowych. W gronie nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

  1. Finaliści Konkursu Matematycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

- Damian Krzywonos, kl. VII c (nauczyciel p. Teresa Wszoła)

- Kacper Wdowiak, kl. VII c (nauczyciel p. Teresa Wszoła)

  1. Finaliści Konkursu Historycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

- Kacper Wdowiak, kl. VII c (nauczyciel p. Małgorzata Malicka)

- Dawid Ziemian, kl. VII c (nauczyciel p. Małgorzata Malicka)

- Alicja Łaszkiewicz, kl. VII b (nauczyciel p. Małgorzata Malicka

Nagrodzonym uczniom i ich nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: Finaliści Konkurów Kuratoryjnych

 


 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE

KLAS 4 - 7 SP

i KLAS 2-3 Gim

 

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu:

Czytaj więcej: Najlepsi uczniowie SP i Gim - 2017/18

 


PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

 

pomoc przedmedyczna 6 20180621 1869331947W dniu 12 czerwca 2018 roku uczniowie klasy II a uczestniczyli w prelekcji z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzieci nabywały i utrwalały wiadomości o właściwym zachowaniu się przy wzywaniu pomocy, numerach telefonów alarmowych, oraz udzielaniu pomocy osobom nieprzytomnym. Szkolenie przeprowadził ratownik medyczny pan Grzegorz Małys.

ZDJĘCIA

 

 

 


 

Magic Piper

 

W dniu 13 czerwca b.r. odbyło się przedstawienie w języku angielskim "Magic Piper” przygotowane przez uczniów klasy 3b i wychowawcę Małgorzatę Bakuniak. Widzami byli uczniowie klas pierwszych, drugiej i trzecich edukacji wczesnoszkolnej. Aktorzy bardzo dobrze wcielili się w swoje role i w ciekawy sposób zachęcili dzieci do uważnego wysłuchania, powtarzania pojedynczych słówek i wspólnego śpiewania. Historia magicznego grajka podobała się dzieciom i nagrodziły aktorów gromkimi brawami.  zdjęcia  

 

 


 

Koło gier planszowych

 

Miło nam poinformować, że w naszej szkole zawiązało się Koło gier planszowych. Jest to wspólna inicjatywa rodziców, nauczycieli i dzieci z klasy 1C.Spotkania odbywały się od kwietnia do czerwca w środy pod opieką Danuty Kubickiej. Podczas godzinnych zajęć uczniowie mieli szanse poznać nowe gry edukacyjne, które znajdują się na terenie naszej szkoły. Dzieci również przynosiły ulubione planszówki z domu.

Był to czas integracji, śmiechu i mądrej zabawy. Dzieci pokonywały bariery emocjonalne, uczyły się reguł i zasad gry. Rozwijały asertywność i myślenie przyczynowo-skutkowe. Mamy nadzieję, że w nowym roku szkolnym do naszego Koła przyłączy się więcej pasjonatów.

Czytaj więcej: Koło gier planszowych - 2017/18


 

  Główna nagroda w Bateriadzie 2018

- 1000 zł

 

Nasza szkoła wygrała akcję Bateriada 2018, organizowaną przez PGK Spółka z O.O. w Zamościu, zdobywając główną nagrodę - 1000 zł. Zebraliśmy najwięcej zużytych baterii, pokonując wszystkie szkoły biorące udział w akcji. 19 czerwca przedstawiciele uczniów naszej szkoły wraz z koordynatorem akcji p. Martą Pakos odebrali nagrodę w siedzibie PGK. zdjęcia