Filtr
 • Koncerty w Szkole Muzycznej


   WIOSENNE SPOTKANIE Z MUZYKĄ

   

  koncert w szkole muzycznej 5 20150429 1618630547Uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność wysłuchać koncertów muzyki poważnej. 24 kwietnia uczniowie klas I-III szkoły podstawowej wyszli na wiosenny spacer połączony z głównym punktem dnia - koncertem w Szkole Muzycznej w Zamościu. Uczniowie wysłuchali utworów wykonywanych na klarnecie, oboju, perkusji, ksylofonie, fortepianie, trąbce i wiolonczeli. W świat muzyki i poszczególnych utworów wprowadzała Pani Beata Płocharz. Występ młodych artystów podobał się bardzo naszym nauczycielom i uczniom, a w sposób szczególny występ naszego ucznia klasy 3a Jakuba Chilewicza. Zaprezentował on utwory na ksylofonie i perkusji.

 • Gim Światowy Dzień Książki


  Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

   

  wiatowy dzie ksiki 3 20150428 165224679124.04.2015 r. odbył się spektakl z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, przygotowany przez nauczyciela bibliotekarza panią Iwonę Rahman. Oprawą muzyczną zajęła się p. A. Hamerska, a plastyczną p.M.Hrycyk. Młodzież gimnazjalna z klas: Ia, IIc, IIa, IIIa zaprezentowała krótką scenkę z życia biblioteki pt. "Strajk książki (czyli co może się wydarzyć jeśli przestaniemy czytać)". W apelu uczestniczyła Dyrekcja szkoły, nauczyciele,oraz młodzież gimnazjalna.  ZDJĘCIA

 • Zebrania z rodzicami kwiecień 2015


   

  Zebrania z rodzicami
  30 kwietnia 2015 r. (czwartek)


  Godz. 16:00
  -SP kl. I spotkanie z wychowawcą w sali
  -SP kl. II spotkanie z wychowawcą w sali
  -SP kl. III spotkanie z pracownikami poradni psychologiczno-pedagogicznej w stołówce
                 oraz spotkanie z wychowawcą w sali

  -SP kl. IV spotkanie z wychowawcą w sali
  -Gim kl. II spotkanie z terapeutami ds. uzależnień na korytarzu przy sali 209
                 oraz spotkanie z wychowawcą w sali


  Godz. 17:30
  -SP kl. V spotkanie z wychowawcą w sali
  -SP kl. VI spotkanie z wychowawcą w sali
  -Gim kl. I spotkanie z wychowawcą w sali
  -Gim kl. III spotkanie z wychowawcą w sali

  Przydział sal będzie wywieszony przy wejściu głównym przed zebraniem.

 • Rajd 41 „Spotkanie z Wiosną”


   

   

  41 Rajd „Spotkanie z Wiosną”

   

  25 kwietnia członkowie „Koła Turystycznego” z klas: IVa, IVb, IVc, IVd, VIb z opiekunami Anną Topolską,  Małgorzatą Hrycyk i Łukaszem Bryknerem uczestniczyli w 41 Rajdzie „Spotkanie z Wiosną” zorganizowanym przez Odział PTTK w Zamościu. Wędrówka piesza przebiegała trasą: Pawliszcze – Rosochata Sosna – Krągły Goraj – Długi Goraj – Monastyr – Huta Lubycka.

  Podczas wędrówki po Roztoczu Wschodnim, uczestnicy podziwiali budzącą się przyrodę, poznali historię tej części Roztocza. Zdobyli najwyższe wzgórze Roztocza na terenie województwa lubelskiego Krągły Goraj. Zobaczyli tajemnicze schrony bojowe Linii Mołotowa budowane w latach 1940/41.

  Na mecie czekało na nich ognisko i konkursy; krajoznawczy, na najładniejszą piosenkę rajdową i konkurs sprawnościowy rzut podkową.

  Rajd był wspaniałą lekcją przyrody i historii.

  Czytaj więcej na stronie zamosc.pttk.pl/rajdy .

  fotorelacja

   

 • KONKURS WIEDZY O ZAMOŚCIU I REGIONIE


   

  II MIEJSCE W POWIATOWYM

  KONKURSIE WIEDZY O ZAMOŚCIU I REGIONIE


  22 kwietnia 2015 r. w Muzeum Zamojskim w Zamościu odbyła się XXX edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Zamościu i Regionie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamość. Tematyka konkursu obejmowała dzieje i kulturę Zamościa w kontekście jego związków z Regionem rozumianym jako teren obecnego powiatu zamojskiego i byłej ordynacji zamojskiej. Drużyna naszej szkoły w składzie: Karolina Laskowska, Marta Pałyga oraz Jakub Szumowski (uczniowie klasy 6A) zdobyła II miejsce. W rywalizacji indywidualnej III miejsce zajął Jakub Szumowski, zaś IV - Karolina Laskowska. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów i sponsorów. Uczniów do konkursu przygotowywała pani Małgorzata Malicka.  ZDJĘCIA 

   

 • ZAPROSZENIE NA WARSZTATY


   

  ZAPROSZENIE NA WARSZTATY

   

  Serdecznie zapraszamy uczniów Gimnazjum i ich rodziców, rodzeństwo na warsztaty artystyczno – terapeutyczne, 

  które odbędą się w dniu 23 kwietnia 2015 r. (czwartek)

  o godz. 13.00 w sali nr 215.

  Nauczyciel plastyki - Małgorzata Hrycyk

  Pedagog szkolny - Renata Sadowska - Bodziuch

 • Laureaci „Funny English”


   

  Laureaci „Funny English”

   

  W dniu 17 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 3 w Zamościu odbył się III etap międzyszkolnego konkursu z języka angielskiego dla klas III „Funny English”.

  Naszą szkołę reprezentowały uczennice Aleksandra Poliwczak kl.IIIa, Sak Zuzanna III b, Chałupczak Julia i Wajda Oliwia z kl. III c. Zespół przygotowała Pani Małgorzata Bakuniak.

  Konkurs został podzielony na dwie części: pisemną i ustną. W części pisemnej uczniowie pisali test. W części ustnej zespoły prezentowały przygotowane krótkie scenki w języku angielskim. Jury wyłoniło zwycięzców.

  III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu.

 • Kids Athletics - "Lekkoatletyka dla każdego"


   

  Kids Athletics - "Lekkoatletyka dla każdego" 

  W dniu 15.04.2015r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zamościu, dzieci z klas III uczestniczyły w evencie szkolnym pod hasłem "Lekkoatletyka dla każdego", który prowadziły J.Kunicka i B.Karchut. 
  Czytaj więcej i oglądaj zdjęcia na stronie http://sp4zamosc.blogspot.com/
 • Gim Egzamin gimnazjalny

   


   

  EGZAMIN GIMNAZJALNY

   

  INFOW nadchodzącym tygodniu uzniowie klas III gimnazjum przystąpią do egzaminu gimnazjalnego. Przypominamy terminy i godziny rozpoczęcia poszczególnych części egzaminu.

  21.04 – część humanistyczna ( I. historia i WOS, II. język polski),       

  22.04 – część mat.-przyrodnicza (I. przedmioty przyrodnicze, II. matematyka),

  23.04 – język obcy (I. poziom podstawowy, II. poziom rozszerzony)

  • Egzamin zaczyna się każdego dnia o godzinie 9.00. 

  • I część trwa 60 minut (dyslektycy piszą 80 min).

  • II część zaczyna się o godzinie 11.00 i trwa 90 minut (dyslektycy 135 min).

  • Egzaminy podstawowy i rozszerzony z języka obcego trwają po 60 minut (dyslektycy piszą podst. 80 min. i rozsz. 90 min).

 • Czwartki LA


   

  Czwartki Lekkoatletyczne

   

  czwartki la 2015 1 20150419 1617999220Rozpoczęliśmy wiosenny sezon spotkań lekkoatletycznych na miejskim stadionie OSiR w Zamościu. Konkurujemy z wieloma szkołami gimnazjalnymi z miasta Zamościa i okolic. Tym razem naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy sportowej 1A, dziesięciu uczniów z klasy 2C oraz lekkoatleci zdobywający duże punkty startowe z klas: 3A,3B, 2A i 1B. Obecni na zawodach uczniowie z naszej szkoły to świadomi, młodzi ludzie, ktorzy rozumieją słowo sumienność, obowiązkowość i odpowiedzialność.

 • II Turniej Wiedzy Kulturiada


  I MIEJSCE 

  w II POWIATOWYM TURNIEJU WIEDZY "KULTURIADA 2015"

   

   

  ii turniej wiedzy kulturiada 2 20150415 175751046525 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2 w Zamościu został zorganizowany II Powiatowy Turniej Wiedzy o Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji i Francji skierowany do uczniów gimnazjów. W turnieju wzięło udział 5 drużyn z zamojskich gimnazjów. Uczestnicy turnieju musieli wykazać się ogólną wiedzą w zakresie motoryzacji, wynalazków, sportu i kuchni krajów. Ważne okazały się także umiejętności manualne, ponieważ jedną z konkurencji było kierowanie symulatorem jazdy samochodem. Rywalizacja była zacięta, a poziom wyrównany i tylko różnice w pojedynczych punktach decydowały o wygranej. Po podliczeniu punktów okazało się, że najlepszy wynik uzyskała jedna z drużyn reprezentujących nasze gimazjum w składzie: Marcelina Chachuła (3a), Jan Siulkowski (3a) i Michał Siemko (3a). Druga drużyna w składzie : Marcin Wydmański (2c), Kamil Szydełko (2c) i Bartek Rybak (2c) zajęła czwarte miejsce. Uczniów do konkursu przygotowała pani A.Jedlińska.

  GRATULUJEMY SUKCESU!!!

  ZDJĘCIA

 • NIVEA


   

   ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

  LOKALIZACJA W ZAMOŚCIU - OSIEDLE POMARAŃCZOWE

  ul. Hetmana Jana Zamoyskiego