Filtr
 • Fotorelacja z zakończenia roku szk. 2014/2015

 • Wykaz podręczników szkolnych rok szkolny 2015/2016


   

  Wykaz podręczników szkolnych

  Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu

  rok szkolny 2016/2017

   

 • POMOC DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA


    

  POMOC DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA 

   

  17 czerwca 2015 roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej Nr 4 i Gimnazjum Nr 4  w Zamościu wraz z opiekunami odwiedzili zamojskie schronisko dla zwierząt. Przekazaliśmy  wcześniej zebrane dary – ponad 40 kg suchej karmy, w tym 5kg karmy w puszkach oraz koc. Dziewczęta miały okazję zobaczyć, jak smutny i ciężki jest los mieszkańców schroniska. Zrozumiały, że pomysł zakupu psa powinien być bardzo przemyślany. Jednogłośnie stwierdziły, że akcje zbiórki karmy w szkołach powinny być dalej prowadzone, gdyż są takie potrzeby. FOTORELACJA 

   

 • Gim Wyniki egzaminu


   

  Egzamin gimnazjalny - świetny wynik naszego gimnazjum!

   

  tablicaZ przyjemnością informujemy, że uczniowie naszego gimnazjum osiągnęli w tegorocznym egzaminie gimnazjalnym bardzo wysokie wyniki, zajmując tym samym II miejsce w Zamościu wśród szkół publicznych.

  Wyniki zarówno egzaminu z części humanistycznej, matematyczno-przyrodniczej i języka niemieckiego znacznie przekraczają średnią gminy, powiatu i województwa. Podkreślić należy również, że z cześci matematycznej nasi uczniowie uzyskali najwyższy wynik w mieście.

  Bardzo gratulujemy trzecioklasistom oraz nauczycielom osiągniętego wyniku!

   

   

 • Smok ze Smoczej Jamy


   

  Smok ze Smoczej Jamy
   
   
  Dnia 28.05.2015, dzieci z klasy I E Koła Teatralnego prowadzonego przez Barbarę Cybulską, wystawiły przedstawienie “Smok ze Smoczej Jamy” dla dzieci z Przedszkola Nr 15, dla klas I-III SP Nr 4 oraz dla rodziców.  FOTORELACJA 
   
   
 • Wycieczka do Sandomierza - 2015


   

  Wycieczka do Sandomierza

   

  Dnia 10 czerwca 2015r. klasy III były na wycieczce w Sandomierzu. Uczniowie zwiedzili wiele ciekawych zabytków, płynęli statkiem po Wiśle, podziwiali panoramę Sandomierza z wieży przy Bramie Opatowskiej. Odwiedzili też „ Zbrojownię”, gdzie mogli zobaczyć jak wyglądały stroje z dawnych czasów, zbroje i miecze, a możliwość przymierzenia ich sprawiła im najwięcej radości.

  Z wycieczki uczniowie przywieźli też wiele pamiątek.

  Wycieczka była bardzo udana, wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. 

  FOTORELACJA

 • DOPISZ PESEL DO LEGITYMACJI


   

  DOPISZ PESEL 

   

  Zbliżają się wakacje i warto sprawdzić, czy legitymacja uczniowska jest kompletna. Zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji narodowej ze stycznia tego roku, musi znaleźć się na niej numer PESEL. Inaczej dokument będzie nieważny i nie uprawnia ucznia do ulgowego biletu w pociągu i komunikacji miejskiej.

   

  Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 grudnia 2014 w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych (Dz. U. z 2015 r. poz. 23) zmieniającym m.in. druki legitymacji szkolnych, które to rozporządzenie  wprowadza m.in. konieczność wpisywania przez szkołę do legitymacji /wydawanych wg dotychczasowych wzorów/ numeru PESEL ucznia.

   

 • Gim Międzynarodowy Festiwal Sportu


  XXI Międzynarodowy Festiwal Sportu

  FESTIWAL SPORTUFESTIWAL SPORTU 

   

  W dniach 12-14.06.2015 na obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu oraz na obiektach zamojskich szkół zorganizowano XXI Międzynarodowy Festiwal Sportu Dzieci i Młodzieży. Organizatorami byli  Zamojskie TKKF przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki i Miasto Zamość. Uczestnikami festiwalu byli w tym roku uczniowie z następujących krajów: Ukrainy, Słowacji, Węgier, Polski. Młodzi sportowcy rywalizowali w następujących konkurencjach: piłka ręczna chłopców, piłka siatkowa dziewcząt, pilka nożna chłopców, badminton dz i chł, lekkoatletyka. Dla najlepszych drużyn i zawodników ufundowano nagrody - puchary, medale i dyplomy.

  Nasza szkoła była licznie reprezentowana przez drużynę siatkarek, piłkarzy nożnych, badmintonistów i lekkoatletów.

 • W Magicznych Ogrodach Janowca


   

  W Magicznych Ogrodach Janowca

   

  11 czerwca 2015 roku  uczniowie klas I a, b, c, d wraz z wychowawcami wyruszyli do Magicznych Ogrodów w Janowcu - baśniowej krainy zamieszkałej przez Wróżki, Krasnoludy, Bulwiaki i Mordole. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów dzieci rozpoczęły edukacyjną grę terenową z przewodnikiem w Krainie Wróżek Smużek. Wędrując wśród szumiących wodospadów i strumieni , tysięcy pachnących róż odkrywały place zabaw, miejsca odpoczynku i tajemnic. Atrakcją dla uczniów był przejazd kolejką w Kwiatowej Dolinie, zabawy na Robankowej Łące, w Grodzie Krasnoludzkim i Krainie Bulwiaków, a dla najodważniejszych wizyta w groźnym i tajemniczym  Mroczysku. Na zakończenie pobytu dzieci miały okazję poszaleć na smoczym placu zabaw i dmuchańcach. Po całodniowych atrakcjach wróciły do domów zmęczone, ale zadowolone i pełne wrażeń. FOTORELACJA 

 • Oddanie do użytku nowej bieżni!


   

  Oddanie do użytku nowej bieżni!


           19 czerwca odbyło się uroczyste oddanie do użytku nowej bieżni. W tym ważnym dla szkoły wydarzeniu udział wzięło wielu znamienitych gości: Andrzej Wnuk Prezydent Miasta Zamościa, Andrzej Zastąpiło - I Zastępca Prezydenta Miasta, Małgorzata Bzówka - Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu, Agnieszka Kowal - Dyrektor Wydziału Oświaty, Proboszcz Parafii Matki Bożej Królowej Polski - Ks. Kan. Tadeusz Czuk, Ks. Prałat Janusz Romańczuk oraz dyrektorzy zamojskich szkół, nauczyciele i uczniowie klas sportowych. 
          Po przemówieniu pani dyrektor oraz zaproszonych gości, została zaprezentowana krótką część artystyczną. Następnie wszyscy udali się na teren kompleksu sportowego,  gdzie odbyło się uroczyste poświęcenie nowej  bieżni i przecięcie wstęgi. 
          Na zakończenie młodzi lekkoatleci spróbowali swoich sił, biorąc udział w sztafecie, ich zmaganiom towarzyszyło wiele emocji.
          Jeszcze raz dziękujemy  wszystkim tym, dzięki którym dysponujemy jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w naszym mieście.


  Otwarcie bieżni - akademiaOtwarcie bieżni - akademia 

  Otwarcie bieżni - zawodyOtwarcie bieżni - zawody   

 • Zakończenie roku szk. 2014/15


   

  PROGRAM

  Zakończenia roku szkolnego 2014/2015

  w Zespole Szkół Nr 4 w Zamościu

  Szkole Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego

  i w Gimnazjum Nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

   

 • Gim Podsumowanie Konkursu Zagimak


   

  Podsumowanie konkursów matematycznych

  "SZPAK" i "ZAGIMAK"

   

  Final konkursu 3998994Miło nam poinformować, że uczniowie nasze szkoły odnieśli sukces w konkursach matematycznych „SZPAK” i „ZAGIMAK”, organizowanych przez LSCDN w Zamościu pod patronatem Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Zamość i PWST w Zamościu. Jako laureaci wzięli udział w uroczystości podsumowania wyników tej rywalizacji, która miała miejsce 17.06.2015 r. w GKO w Zamościu. W uroczystości podsumowania konkursów i wręczenia nagród udział wzięli Prezydent Miasta Zamość p. Andrzej Wnuk i Dyrektor Wydziału Edukacji UM Zamość p. Agnieszka Kowal.

  A oto lista naszych uzdolnionych matematyków, którzy uzyskali tytuł laureata:

 • Warsztaty terapeutyczne


   

  Warsztaty terapeutyczne

   

  W dniu 8 czerwca 2015r. uczniowie klasy II b SP uczestniczyli w warsztatach biblioterapeutycznych pt. ,,Strach boi się odważnych” zorganizowanych w ramach programu ,,Uzależnieni od czytania”.

  Uczniowie wysłuchali opowieści o Zającu Ambrożym, a następnie rozmawiali o tym ,,co to jest strach” i jak go pokonać.

  Podczas zajęć  nauczyli się jak radzić sobie z lękiem. Warsztaty były przeplatane ciekawymi zabawami integracyjnymi i ruchowymi.  ZDJĘCIA 

   

 • Mamy Mistrza!


    

  Mamy Mistrza!

   

  Dnia 21 maja 2015r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Zamościu odbył się  XIII Międzyszkolny Konkurs Warcabowy dla uczniów klas III. Nasząszkołę reprezentowały dwie drużyny.

  Drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Nowosad – klasa III c

                                                  Edyta Wszoła       - klasa  III c

  Drużyna chłopców w składzie: Bartłomiej Bekier – klasa III a

                                                  Kamil Stanisławczuk – klasa III c

  Mistrzem Warcabów w kategorii C (chłopców)  został Kamil Stanisławczuk z klasy III c.

  III – miejsce w kategorii D (dziewcząt) zajęła Edyta Wszoła z klasy III c

  III – miejsce w kategorii C (chłopców) zajął Bartłomiej Bekier z klasy III a

                Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy puchary, medale i nagrody.

  Do Turnieju uczniów przygotowywały p. Małgorzata Bakuniak i p. Bożena Kierepa. 

  ZDJĘCIA 

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Rodzina, najwspanialszy zamysł Pana Boga


   

  Nagrody i wyróżnienia

  w XXI Diecezjalnym Konkursie Poetycko - Plastycznym

   

  2 czerwca 2015 roku w kościele o. Franciszkanów w Zamościu, po Mszy św. pod przewodnictwem JE Ks. Biskupa Mariusza Leszczyńskiego  odbyło się podsumowanie konkursu poetycko -  plastycznego „Rodzina, najwspanialszy zamysł Pana Boga”. Nagrody  i wyróżnienia otrzymali uczniowie ze szkoły podstawowej. Są to:

  Sonia Jajus  z klasy I d – nagroda, n-l Dorota Skotarska

   

  Zosia Iwaniec z klasy V b – nagroda, n-l Małgorzata Jasek

  Weronika Nowak z klasy V b – nagroda, n-l Małgorzata Jasek

  Patryk Worożbit z klasy V b – nagroda, n-l Małgorzata Jasek 

 • Gim Dzień Języka Polskiego


   

  DZIEŃ JĘZYKA POLSKIEGO

   

   

  dzie jzyka polskiego 4 20150616 1130018872Dnia 12 czerwca nauczyciele języka polskiego zorganizowali w szkole Dzień Języka Polskiego.

  Turniej Wiedzy o Języku Polskim między klasami pierwszymi prowadziła pani Jolanta Rajch,  między klasami drugimi i trzecimi - pani Anna Grodzka.

  Uczniowie klas I, II i III rywalizowali o zwycięstwo w kilku kategoriach:

  A  Najlepsza inscenizacja dzieła literackiego.

  B  Najlepsza scenografia i kostiumy w inscenizacji dzieła literackiego.

  C  Najlepsza kreacja aktorska w inscenizacji dzieła literackiego.

  D Oryginalny kostium w inscenizacji dzieła literackiego.   

  E  Turniej Wiedzy o Języku Polskim.     

  ZDJĘCIA                                                                            

 • Gim Wycieczka Zakopane 2015


  WYCIECZKA KRAKÓW - OJCÓW - ZAKOPANE

   

  krakow zakopane 2015 2 20150615 1390194762W dniach 8- 10.06.2015 uczniowie gimnazjum z klas II c, a, b, III a i b oraz I a uczestniczyli w 3-dniowej wycieczce integracyjnej do Ojcowa, Krakowa i Zakopanego. Pierwszego dnia gimnazjaliści zwiedzili Ojcowski Park Narodowy spacerując Doliną Prądnika. W Skale uczniowie mieli okazję  zrobić pamiątkowe zdjęcie przy słynnej Maczudze Herkulesa. W Krakowie uczniowie zwiedzili Bazylikę archikatedralną św. Stanisława i św. Wacława na Wawelu, Kościół Mariacki, Collegium Maius, Sukiennice i Rynek Główny.

 • Informacja dla rodziców uczniów klasy I oddziału sportowego


  Informacja dla rodziców uczniów klasy I oddziału sportowego

  Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu w roku szkolnym 2015/2016:

   

  Proszę zgłaszać się do lekarza rodzinnego po zaświadczenie o następującejtreści:

  „brak przeciwskazań do uczęszczania do oddziału sportowego o profilu gimnastyka”

   

  Zaświadczenie powinno być  wydane przez lekarza w okresie od 17.08. do 28.08.2015r.

  Zaświadczenie należy dostarczyć do sekretariatu szkoły

  w terminie do 28.08.2015r. (piątek)!

 • Ogłoszenie - Podręczniki


   

  OGŁOSZENIE

   

  INFOW związku z wejściem ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o zmianie ustawy o systemie oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 811), począwszy od roku szkolnego 2014/2015, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów uzyskali prawo do bezpłatnego dostępu do podręczników lub materiałów edukacyjnych oraz materiałów ćwiczeniowych, przeznaczonych do obowiązkowych zajęć edukacyjnych.

  W roku szkolnym 2015/2016 BEZPŁATNE podręczniki, materiały edukacyjne oraz materiały ćwiczeniowe będą obowiązywać na poziomie:

  Szkoła podstawowa: Klasa I, Klasa II i Klasa IV    Gimnazjum: Klasa I

  REGULAMIN i ZASADY WYPOŻYCZANIA PODRĘCZNIKÓW

  dostępny jest na stronie internetowej szkoły w zakładce dokumenty.  /Regulamin

   

  UWAGA! Dostęp do bezpłatnego podręcznika nie dotyczy religii.

   

 • Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015


  I MIEJSCE W KONKURSIE 

  Zachowaj Trzeźwy Umysł

   

  Dnia 28 maja 2015 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Zamościu odbył się międzyszkolny konkurs profilaktyczny zorganizowany w ramach 15 edycji ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Zmagania drużyn oceniała 4-osobowa Komisja Konkursowa, którą tworzyli pedagodzy szkolni oraz przedstawiciele policji. W konkursie wzięły udział 3-osobowe reprezentacje 9 zamojskich szkół podstawowych i gimnazjalnych wraz z opiekunami. Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach. Odpowiadali na pytania dotyczące profilaktyki, odgrywali scenki, rozwiązywali krzyżówki. Ich zadaniem  było także ułożenie fragmentów wiersza o tematyce profilaktycznej. Drużyny uzyskiwały dodatkowe punkty za samodzielne ułożenie hasła. Każda  drużyna zaprezentowała bardzo wysoki poziom  w zakresie wiedzy profilaktycznej.

  Miło nam poinformować, że zarówno w kategorii szkół podstawowych, jak i gimnazjalnych nasza szkoła zajęła I MIEJSCE.

  Gimnazjum reprezentowali uczniowie klasy I A: Patryk Greszta, Maksymilian Ziemiński, Michał Tyrka

 • Na Roztocze, na zielony szlak…


   

  "Na Roztocze, na zielony szlak…"

   

   29 maja klasy I e I f z wychowawczyniami panią B. Klassek  i panią 

  E. Seńko udały się na wycieczkę po Roztoczu. Dzieci zwiedziły zagrodę w Guciowie, obejrzały młyn i stawy rybne pstrągów w Bondyrzu, źródlisko w Hutkach oraz ciekawe i zabytkowe miejsca w Krasnobrodzie.

  Wielką atrakcją wycieczki był spacer w Kamieniołomach, wspinaczka na Basztę i  Górę Św. Rocha oraz picie źródlanej wody. Piękne widoki, zdrowe powietrze i urokliwe zakątki Roztocza na długo pozostaną w pamięci młodych turystów. zdjęcia 

   

 • Rajdowe wspomnienia 2015


   

  Rajdowe wspomnienia 

   

  3 czerwca 2015r. już po raz szósty uczniowie szkoły podstawowej wyruszyli na pieszą wędrówkę zorganizowaną z okazji Dnia Patrona Szkoły - Stefana Batorego.

  Podzieleni na trzy grupy wiekowe ruszyliśmy na trasę rajdu.

   

   

 • I Konkurs Wiedzy o Kard. Wyszyńskim


   

  I Konkurs o Patronie Gimnazjum

   

  i konkurs o patronie 3 20150603 2021809272

  Dnia 2 czerwca został rozstrzygnięty I Szkolny Konkurs o życiu i działalności Kardynała Stefana Wyszyńskiego"Ten zwycięża kto miłuje".

  Konkurs ten składał się z dwóch etapów. W I etapie trzyosobowe drużyny uczniów z poszczególnych klas rozwiązywały test, natomiast w II etapie odpowiadały ustnie na wylosowane pytania.  W drodze eliminacji organizatorzy konkursu – Małgorzata Jasek, Agnieszka Jedlińska, Anna Klech i Aneta Ścibak -  wyłonili zwycięzców - przedstawicieli klasy 3a.   ZDJĘCIA

   

 • Dzień Ziemi 2015


   

  ŚWIATOWY DZIEŃ OCHRONY ŚRODOWISKA

   

  dzie ziemi 7 20150603 11764129692 czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty  apel z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska. Święto to jest najważniejszą i najszerzej obchodzonaą inicjatywą na rzecz naszej planety. Zostało ustanowione przez ONZ na pamiątkę konferencji Sztokholmskiej, która odbyła się 5 czerwca 1972r. Aktualnie dzień ten obchodzony jest w ponad 100 krajach świata. Celem uroczystości było zwrócenie szczególnej uwagi na przyrodę oraz jej stan, a także uświadomienie młodzieży, że wszystkie działania człowieka mają ogromny wpływ na otaczające nas środowisko. Przypominanie o  problemach ekologicznych i wskazywanie ich rozwiązań, to główne przesłanie, które zaprezentowali nasi uczniowie - artyści na apelu. W przedstawieniu brali udział uczniowie klas: IIc gimnazjum, Va szkoły podstawowej oraz chór szkolny. W pokazie "mody ekologicznej" brali udział uczniowie klas: Ia, IIc, IId i VIa.

  Uroczystość przygotowali nauczyciele: Danuta Raczkiewicz i Anna Topolska.  ZDJĘCIA

 • Przedstawienie językowe


   

  LUBIMY UCZYĆ SIĘ JĘZYKÓW OBCYCH

   

  przedstawienie jzykowe 1 20150603 1072639201

   

  W dniu 2 czerwca klasa 2b SP wystąpiła z wiosennym przedstawieniem przygotowanym w językach niemieckim i angielskim. Na widowni zasiedli uczniowie klas pierwszych wraz ze swoimi nauczycielami. Dzieci przedstawiały się, prezentowały wiersze o słoneczku, żabkach, zielonej trawce i intensywnej pracy pszczółek przeplatane wesołymi i rytmicznymi piosenkami. Całe przedstawienie poprowadzili Weronika Iwaniec i Szymon Chadaj. Dzięki ich wstępom do wierszy i piosenek były one zrozumiałe dla wszystkich dzieci.

   

   

 • Dotknąć kawałek nauki


   

   DOTKNĄĆ NAUKI

   

  W dniu 29 maja tego roku uczniowie naszej szkoły odwiedzili Centrum Nauki Kopernik, oraz Niewidzialną Wystawę. Była to inicjatywa Andrzeja Magiery z kl. IIIa i pani Aleksandry Luchowskiej-Bartnik. Naszą przygodę z nauką zaczęliśmy od seansu w planetarium, gdzie podziwialiśmy gwiazdozbiory naszego nieba. Interesującym przystankiem był również Teatr Wysokich Napięć. Każdy miał możliwość dotknąć kawałek nauki.  Następnie były ogrody na dachu biblioteki uniwersyteckiej. Miejsce, które wywarło na nas największe wrażenie to Niewidzialna Wystawa.

 • Wprawa zuchów „Śladami Powstania Zamojskiego”


   

  Wyprawa zuchów „Śladami Powstania Zamojskiego”

   

  17 kwietnia 2015 roku zuchy  pod opieką  pani Doroty Skotarskiej uczestniczyły w wyprawie „Śladami Powstania Zamojskiego” zorganizowanej przez Komendę Hufca ZHP Zamość i drużynę harcerską ze Starego Zamościa. Wędrówka przebiegała trasą: Zaboreczno – Wojda. Są to miejscowości, gdzie oddziały partyzanckie stoczyły bitwy w obronie wysiedlanej ludności Zamojszczyzny. Te walki i akcje odwetowe pokazały Niemcom, że nie będzie im tak łatwo dokonać wysiedlenia mieszkańców Zamojszczyzny.

 • Obietnica


   

  Obietnica

   

 • FIZYCZNY CZAR PAR


   

  „FIZYCZNY CZAR PAR”

   

  9 kwietnia 2015 odbyły się w naszej szkole eliminacje do X edycji Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego „Fizyczny Czar Par” 2015. Konkurs ten był adresowany do uczniów klas drugich szkół gimnazjalnych województwa lubelskiego. Organizatorami konkursu byli: Gimnazjum nr 9 im. mjra H. Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie, Pracownia Dydaktyki Instytutu Fizyki UMCS i doradca metodyczny nauczycieli fizyki m. Lublin. Do eliminacji szkolnych przystąpiło 7 uczniów. Najlepszi okazali się Szymon Zawada i Agnieszka Kalecińska i to właśnie oni reprazentowali naszą szkołę w kolejnym etapie zmagań  konkursu w Gimnazjum nr 9 im. mjra H. Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie.

 • Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR


    

  MIĘDZYNARODOWY SUKCES UCZNIÓW

  SZKOŁY PODSTAWOWEJ

   

  Uczniowie szkoły podstawowej odnieśli sukces w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR  pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

   

   

  Wyróżnienia zdobyli następujący uczniowie:

 • WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO SP


   

  WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO SP

   

  W dniu  28 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

  Po przeliczeniu głosów władzę w Samorządzie Uczniowskim w roku szkolnym 2015 / 2016 pełnić będzie:

   

  Przewodnicząca – Zofia Iwaniec klasa 5 b

  Zastępca – Bikowska Aleksandra klasa 5a

  Sekretarz – Jakub Kycko 4a

                                                Skarbnik – Oliwia Bojarska 5a