Filtr
 • Konkurs Mat. Dzięcioł


   

  Konkurs Matematyczny „Dzięcioł”

   

  28232900 1991133984247864 2090221646 n15 lutego 2018r. odbył się Konkurs Matematyczny dla klas trzecich SP „Dzięcioł”. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Jakub Mandziuk  - klasa  III a,  Amelia Adamiak – klasa  III c,  Miłosz Ścibak – klasa  III c.  Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu składającego się z 10 zadań zamkniętych, krzyżówki utrwalającej pojęcia matematyczne i dwóch zadań otwartych. W czasie oczekiwania na wyniki dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

  III – miejsce zajął Jakub Mandziuk - uczeń klasy  IIIa

  Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.  Uczniów do konkursu przygotowały pani Dorota Skotarska i pani Bożena Kierepa.

 • WALENTYNKI - program miłosno - antymiłosny


   

                  WALENTYNKI

  program miłosno - antymiłosny

   

                  Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych, które obchodziliśmy w naszej szkole 12 lutego. Z tej okazji Samorząd Uczniowski Gimnazjum przygotował program miłosno - antymiłosny. Było ciekawie, śmiesznie, chwilami romantycznie. Mogliśmy wysłuchać krótkiej historii Walentynek, obejrzeć popis aktorski w wykonaniu uczniów klas III : „Romeo i Julia” w wersji współczesnej, a także posłuchać zakochanej dziewczyny z telefonem. Wszyscy znakomicie bawili się przy piosenkach „W kinie w Lublinie” i „Miłość w Zakopanem”. Na zakończenie odbyło się podsumowanie konkursów przeprowadzonych przez SU: „Wiersz o miłości”, „Kartka Walentynowa” i „Postać literacka i filmowa” – dzień tematyczny. Uczniowie klas II przeprowadzili  quiz Walentynowy. zdjęcia  

   

   

 • Walentynki w Gimnazjum


   

  Turniej walentynkowy


  serce-z-twarza-ruchomy-obrazek-010715 lutego uczniowie klas gimnazjalnych wzięli udział w Turnieju Walentynkowym przygotowanym przez uczennice klasy 2b. Konkurencje były zaskakujące: od połączenia znanych i sławnych par po zawiązanie krawata. Nie zabrakło informacji o historii święta zakochanych i jego patronie: św. Walentym. Turniej wygrała drużyna z klasy 3a, która w nagrodę otrzymała słodycze.