30-lecie SP4

SZKOŁA PODSTAWOWA

BIP

Zapisy do klas I SP

Pedagog szkolny SP

Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Dobrych Praktyk

Aktualnie gościmy

We have 101 guests and no members online

Filter
 • STYPENDIUM SZKOLNE - maj 2018


   

  OGŁOSZENIE

  Rodzice uczniów, którzy składali wniosek

  na STYPENDIUM SZKOLNE proszeni są

  o zgłoszenie się z dowodem osobistym

  po odbiór decyzji  do pokoju 106 – KASA.

   

  TERMIN ODBIORU DECYZJI

  od 30.05.2018r. do 11.06.2018r. w godz.8-15

   

  TERMIN WYPŁATY STYPENDIUM

  (na podstawie faktur/rachunków):

  od 05.06.2018r. do 19.06.2018r. w godz.8-15

 • Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka


  LICZBOWE ZMAGANIA KUBUSIA PUCHATKA

   

  konkurs 6 20180529 165646835023 maja 2018r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Zamościu odbyła się XIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas drugich zamojskich szkół podstawowych „Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka”. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwszą część stanowiła indywidualna, pisemna praca dzieci, natomiast w drugiej części uczniowie pracowali w zespołach reprezentujących daną szkołę. Na końcowy wynik składała się suma punktów uzyskanych w obu częściach konkursu.

  Uczniowie klasy 2a – Zuzanna Lechniak, Szymon Małys, Paweł Tarańczuk zajęli II miejsce. Młodych matematyków do konkursu przygotowała pani Renata Kowarz.

  Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

  ZDJĘCIA

   

 • Kilometry Dobra - podsumowanie akcji


   

  KILOMETRY DOBRA - podsumowanie akcji

   

  Znalezione obrazy dla zapytania kilometry dobra„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. M. Maliński).

  17 maja 2018 r. w naszej szkole odbyło się komisyjne liczenie pieniędzy zebranych do puszek. W liczeniu udział brali: p. D. Kniaź (przedstawicielka Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu), p. wicedyrektor E. Niedabylska, p. J. Kosz, uczennice klasy 2 b – A. Ficek i K. Mazurek. W sumie zebrano 549 zł i 28 gr, czyli około „12 metrów DOBRA”.

  ZDJĘCIA

   

 • Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie


   

  Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

   

       Od 25 maja 2018 roku we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Celem RODO jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych w całej Unii Europejskiej oraz ustandaryzowanie informacji kierowanych do klientów o ich prawach.

       W związku z powyższym, poniżej znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Waszych danych osobowych przez Szkołę Podstawową  Nr 4  w Zamościu im. Stefana Batorego oraz zasady, na jakich będzie się to odbywać po 25 maja 2018 roku. Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

   

   Klauzula informacyjna -przesłanka przepis prawa (5)

   Klauzula informacyjna -przesłanka zgoda (6)

   Klauzula informacyjna -przesłanka umowy (8)

   

   

 • Dzień Motoryzacji w Mechaniku


   

  Dzień Motoryzacji

   

  dzie motoryzacji 5 20180527 112069625025 maja uczniowie klas III naszego Gimnazjum wraz z wychowawcami wzięli udział w Dniu Motoryzacji w Zespole Szkół nr 2 w Zamościu (Mechanik). Impreza rozpoczęła się o godzinie 10:00 efektowną paradą motocykli. Uczniowie mogli podziwiać motocykle, samochody, quady, pojazdy specjalistyczne służb mundurowych, służb miejskich oraz amfibię - słowem wszystko, co kojarzy się z motoryzacją. Podczas Dni Motoryzacji zorganizowano także wiele konkursów m.in. konkurs strogmanów czy konkurs strzelecki. Po raz pierwszy na Dniach Motoryzacji zaprezentowany został klasyczny model forda oraz tandem, rower przeznaczony dla dwóch osób. Gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć trzy akcje policyjne oraz pokaz straży pożarnej. 

  ZDJĘCIA

 • Zawsze niech będzie...


   

  XVII Wojewódzki Konkurs Twórczości

  dla Dzieci i Młodzieży - Zawsze niech będzie...

   

           18 maja 2018 r. miało miejsce podsumowanie XVII już edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości dla Dzieci i Młodzieży Zawsze niech będzie... pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną  Wszyscy Razem w Zamościu i Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Zamościu.  zdjęcia 

             Jak co roku, w tym również uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w formie muzycznej i literackiej konkursu.

  Są to: 

  - zespół „Ładne kwiatki”- I miejsce – forma muzyczna

  - Maja Smolak - III miejsce – forma literacka

                                                                                                                        Serdecznie gratulujemy.

 • Audycja Najmłodsi o Świętych… Prymas


   

  Audycja Najmłodsi o Świętych

  tym razem o  KARDYNALE STEFANIE WYSZYŃSKIM
  w Katolickim Radiu Zamość

   

  W dniu 28 maja przypada trzydziesta siódma rocznica śmierci Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Prymas był osobą zasłużoną dla Kościoła i Polski, pełną spokoju i wytrwałości w dążeniu do mówienia prawdy o Bogu i Ojczyźnie.  Zapraszamy do wysłuchania audycji przygotowanej przez uczniów klasy 1C pod opieką Danuty Kubickiej.

  Audycja była wyemitowana 23 maja w środę o godzinie 17.10

  Zapraszamy do wysłuchania 

  http://www.radiozamosc.pl/wiadomosci/274/najnowsze-audycje/

 • Wycieczka do Wiednia


   

  Wycieczka do Wiednia i Bratysławy

   

  wycieczka do wiednia 7 20180526 1818521327W dniach 22-25 maja grupa uczniów z naszej szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyła w wycieczce turystyczno - krajoznawczej do Austrii i na Słowację. Celem wycieczki było lepsze poznanie kultury i zabytków kolejnego kraju niemieckojęzycznego oraz podszlifowanie w praktyce znajomości języka niemieckiego i angielskiego. Wraz z nami podróżowali również uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Zamościu. Pierwszy dzień upłynął nam głównie na podróżowaniu. Podziwialiśmy piękne wiosenne krajobrazy Polski, Czech i Słowacji. Po przybyciu do Bratysławy udaliśmy się na krótki spacer wokół jeziora, nad którym położony był nasz hotel.

 • Festiwal Sportu 2018


   

  XXIV  Festiwal Sportu Dzieci i Młodzieży
  PIŁKA NOŻNA
   
  p nona 1Na Festiwalu Sportu Dzieci i Młodzieży (22-25 maja) jesteśmy obecni każdego roku reprezentując naszą szkołę w piłce nożnej i lekkoatletyce. Zawody odbywają się w obiektach sportowych OSiR w Zamościu i goszczą na nich wszystkie szkoły miejskie, dla których zdrowie, aktywność ruchowa, rozwijanie pasji młodych ludzi oraz integracja dzieci jest priorytetem. W tym roku zgłosiły się do rywalizacji sportowej następujące drużyny piłkarskie: SP2, SP4, SP7, SP8, SP9 i Szkoła Społeczna. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym" dając wszystkim uczestnikom równe szanse walki o zwycięstwo. Poszczególne zespoły zaprezentowały wolę walki i dobry poziom sportowy dając wiele satysfakcji obecnym kibicom. Liderem zawodów okazali się uczniowie ze SP8, którzy są zawodnikami zamojskich klubów sportowych.
 • Kufer z pomysłami na czytanie 2018


   

  KUFER Z POMYSŁAMI NA CZYTANIE

   

  kufer z pomysami 2 20180518 1549963390Do czytania książek usiłowali zachęcić swoich rówieśników uczniowie klas czwartych. 17 maja 2018 r. na szkolnej auli przedstawiciele klas: IV a, IV b oraz IV cprzedstawili scenki, dotyczące wybranych książek. Były to: „Bella i Sebastian”, „Tajemnica kina” z serii „Biuro detektywistyczne Larsa i Mai” oraz „Nela na trzech kontynentach”. Uczniowie nie tylko samodzielnie wybrali propozycje książkowe dla swoich kolegów, ale - przede wszystkim - sami opracowali scenariusze wystąpień, przygotowali kostiumy oraz rekwizyty. Czwartoklasiści wykazali się niezwykłą pomysłowością, kreatywnością i  poczuciem humoru. Rozbawili zgromadzoną publiczność. Organizatorzy serdecznie dziękują grupom za zaangażowanie i  twórcze podejście do postawionego przed nimi zadania. Pomysłodawcami uroczystości są nauczyciele bibliotekarze: Danuta Łuszczewska, Aneta Trajda. Dekorację przygotowała pani Małgorzata Hrycyk.

  ZDJĘCIA

 • Czwartki LA - 4 edycja


   

  Czwartki Lekkoatletyczne - 4 edycja


  czwartki la 2 20180518 1007206089Czwartki Lekkoatletyczne służą zdobywaniu nowych doświadczeń sportowych, pokonywaniu własnych słabości, uzyskiwaniu  rekordów życiowych oraz integracji młodzieży szkolnej. Z takim przesłaniem startują nasi lekkoatleci, ci młodsi i ci starsi. Cieszą nas ich zwycięstwa, ambitne podejście do rywalizacji sportowej i nowe rekordy, również szkolne.

  W 4 edycji młodsza grupa pod opieką p.Jolanty Kunickiej uzyskała następujące miejsca medalowe:

  1m - Ożóg Patrycja -skok w dal (3,83m),
  1m - Leśniak Natalia - skok w dal (4,51m),
  2m - Czerwieniec Emilia - 60m (8,39s),
  1m - Prochowicz Karol - p.palantowa (35m).

 • Rejonowe Igrzyska LA


  Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 

  MAMY AWANS WOJEWÓDZKI!!!!

   

  la 3 20180518 1672815822Piątek 18.05.18 okazał się szczęśliwym dniem dla naszych lekkoatletów. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych poszczególne starty były bardzo udane. Padający deszcz sprawił, że nawierzchnia tartanowa była mokra i śliska, a rywale z Zamościa,Tomaszowa, Hrubieszowa i Zwierzyńca bardzo wymagający. Z trybun mocno trzymaliśmy kciuki, kibicowaliśmy naszym sportowcom. Dostarczali nam dzisiaj wiele radości, dobrych emocji. Ambitne podejście do swoich startów przełożyło się na uzyskane wyniki.
  Awans wojewódzki  uzyskali następujący zawodnicy:

 • Dzień Otwartej Szkoły - maj 2018


   

  W czwartek 24 maja 2018 r.

  odbędzie się

  w godz. 16.00 - 18.00

  DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY 

  Zapraszamy rodziców i prawnych opiekunów

  uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum

  na spotkania z nauczycielami

   

   

 • WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W SZKOLE


   

  WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W SZKOLE

   

  11 maja 2018 roku odwiedziły naszą szkołę dzieci 6 – letnie z Miejskiego Przedszkola nr  5, 12 i 15 w Zamościu. Najpierw przyszli uczniowie obejrzeli prezentację o naszej szkole, a później uczestniczyli w teatrzyku przygotowanym przez Szkolne Koło Teatralne o tematyce ekologicznej. Następnie na boisku szkolnym odbyły się gry i zabawy ruchowe. Przyszli uczniowie wykazali się sprytem, odwagą i dużym zaangażowaniem podczas ćwiczeń. W nagrodę otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze. Zabawa była doskonała! Pełni wrażeń i w dobrych humorach maluchy opuszczały naszą szkołę, aby z radością powrócić do niej we wrześniu. zdjęcia

   

 • Matematyczny Sukces Uczniów CZWÓRKI


   

  Matematyczny Sukces Uczniów  CZWÓRKI

   

  15 marca 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu, którzy interesują się matematyką, wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, którego głównym organizatorem jest Instytut Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

  TYTUŁ LAUREATA w kategorii Maluch otrzymał:

  Jacek Michał  z klasy 4 b

  Ucznia do konkursu przygotowały: pani Elżbieta Gołębiowska i pani Danuta Margol

 • Zawody pływackie


   

   PŁYWACY NA PODIUM


  20180511 094243 resizedDnia 11.05.2018 r. na miejskim basenie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety - dziewcząt i chłopców. Sztafeta dziewcząt to: Paulina Babicka, Alicja Czyż, Weronika Kapuśniak, Wiktoria Kupiec, Weronika Podgórska, Wiktoria Tyszko, Dominika Kmieć, Martyna Korniewska, Marta Pałyga. Sztafeta chłopców: Filip Łagoźny, Piotr Kaniuk, Jakub Korga, Piotr Lepianka, Patryk Nosal, Łukasz Nowosad, Samuel Kruk. Dziewczęta i chłopcy zajęli III miejsce. Mimo wielkiego zaangażowania pływaków i uzyskania dobrych czasów nie udało nam się zakwalifikować do zawodów rejonowych w sztafetach. Osiągnięcia uzyskali również nasi indywidualni pływacy. Patryk Nosal, który płynął stylem grzbietowym zajął III miejsce oraz Filip Łagoźny płynący stylem klasycznym zajął II miejsce i uzyskał awans do zawodów rejonowych. Są to bardzo dobrze rezultaty, ale wierzymy, że stać nas na jeszcze więcej. Filipowi życzymy udanego startu na zawodach rejonowych. Szyafety przygotowali: pani M.Adamowicz i pan M.Kudela.

 • WIOSENNE PRZEBUDZENIE


   
  WIOSENNE PRZEBUDZENIE
   
  Wraz z budzącą się przyrodą na wiosnę, ożyły w uczniach artystyczne inspiracje. W ramach Ogólnopolskiej Akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł w naszej szkole odbył się kolejny cykl warsztatów artystyczno-terapeutycznych. Młodsi i starsi uczniowie tworzyli w różnych technikach plastycznych pod opieką nauczyciela plastyki M. Hrycyk i pedagoga R. Sadowskiej-Bodziuch. W miłej i przyjaznej atmosferze powstały inspirowane wiosennym przebudzeniem piękne prace.
  Opiekunowie projektu zapraszają do wspólnej twórczej zabawy, poznawania świata pełnego barw, odkrywania swoich możliwości i rozwijania zainteresowań artystycznych. zdjęcia

  (tekst: M. Hrycyk, zdjęcia: R. Sadowska-Bodziuch)

 • Konkurs Wiedzy o Sejmie


   

  SUKCES W KONKURSIE WIEDZY O SEJMIE

   

  image1Dnia 7 maja 2018r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Zamościu odbył się Konkurs Wiedzy o Sejmie dla uczniów zamojskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych pod patronatem Marszalka Sejmu RP. Zorganizowany został wspólnie przez Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu, Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – Pana Sławomira Zawiślaka i Kuratorium Oświaty w Lublinie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich gimnazjum: Dominika Kozłowska (3a), Jakub Szumowski (3a), Wiktoria Tyszko (3a), Miłosz Chwiejczak (3b) oraz Julia Szałacha (3b). Zadania konkursowe polegały na rozwiązaniu testu sprawdzającego wiedzę z zakresu współczesności polskiego parlamentaryzmu, zadań i funkcji Sejmu i Senatu oraz trybu ustawodawczego. Nasi uczniowie wykazali się wysokim poziomem wiedzy. I miejsce zajął Jakub Szumowski - uczeń klasy 3a (pokonując ponad pięćdziesięciu uczestników).

  Uczniów do konkursu przygotowała p. Anna Klech.

  Gratulacje!!!

 • Szkolny Konkurs Historyczny Stefan Batory - patron naszej szkoły


   

  Szkolny Konkurs Historyczny  

  Stefan Batory - patron naszej szkoły  24 kwietnia 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Historyczny  Stefan Batory - patron naszej szkoły. Do zmagań konkursowych przystąpiło 22 uczniów z klas V - VII, którzy mieli możliwość wykazania się wiedzą na temat patrona szkoły.

  Po sprawdzeniu prac konkursowych wyłoniono zwycięzców:


       - na poziomie klas V
  I miejsce: Weronika Iwaniec  V b    
  II miejsce: Karolina Bełz    V b    
  III miejsce: Julia Krukowska V b  

    
  - na poziomie klas VI
  I miejsce: Kamila Skorupska      VI a     
  II miejsce: Kamil Stanisławczuk  VI a     
  III miejsce: Maja Smolak         VI a   

    
  - na poziomie klas VII 
  I miejsce: Miłosz Szwajkowski    VII d    
  II miejsce: Karina Kozak         VII b    
  III miejsce: Filip Podkański     VII c    

  Gratulujemy i życzymy wszystkim sukcesów w następnych konkursach.

 • Nasza Niepodległa - wyniki konkursu


   

  Uroczyste zakończenie Międzyszkolnego Konkursu Historycznego

  Józef Piłsudski - bohater wolnej Polski

   

  oraz szkolnego Konkursu Plastycznego 

  Nasza Niepodległa

   

  Znalezione obrazy dla zapytania Piłsudski

   

  18 maja 2018r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Józef Piłsudski – bohater wolnej Polski” na film i prezentację multimedialną zorganizowanego przez p. Annę Klech.Uroczystość rozpoczęto częścią artystyczną w wykonaniu uczniów kl. 3a gimnazjum i chóru szkolnego (pod kierunkiem p. Marty Pakos i p. Agnieszki Hamerskiej, dekoracja p. Małgorzata Hrycyk).

  ZDJĘCIA

  W konkursie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 10, Szkoły Podstawowej Nr 7, Szkoły Podstawowej Nr 3 i Szkoły Podstawowej Nr 4. W ocenie komisji konkursowej wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością, samodzielnością w wyborze wydarzeń związanych z życiem i działalnością Józefa Piłsudskiego, umiejętnością selekcjonowania i doboru odpowiednich źródeł (m.in. zdjęć, filmów, grafiki, dźwięku, tekstów) oraz spełnili warunki, jakie zakładał regulamin konkursu.

   

 • Czwartki LA - 3 edycja


   

  Czwartki Lekkoatletyczne - 3 edycja

    

  Już po raz czwarty na zamojskim stadionie OSiR spotkali się najlepsi lekkoatleci z 25 szkół powiatu zamojskieg.Rywalizacja sportowa przebiegała na wysokim poziomie i dostarczała kibicom wiele pozytywnych emocji. 
  Nasi uczniowie nie ustępowali rywalom w walce o miejsca na podium. 7.05.2018 r uczniowie grupy młodszej, której opiekunem jest p.Jolanta Kunicka zdobyli:
  1m - skok w dal Emilka Czerwieniec,
  3m - skok w dal Patrycja Ożóg,
  3m - 60m Patrycja Ożóg,
  2m - skok w dal Piotr Pieprzowski.

 • Liga LA 10-05-2018


   

   Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Liga LA Dziewcząt i Chłopców
   
  CZWÓRKA ZNOWU NA MEDAL- nowe rekordy pobite!!!
   
  liga la 1 20180510 2063042307
   
   
  10 maja na stadionie OSiR w Zamościu odbyła się Drużynowa Liga Lekkoatletyczna Dziewcząt i Chłopców. Regulamin zawodów przewidywał start 15 osobowej drużyny. Oznaczało to,  że w zmaganiach sportowych wezmą udział najlepsi lekkoatleci z miasta Zamościa. Obecni na stadionie mogli podziwiać piękno tej dyscypliny, królowej wszystkich sportów kibicując poszczególnym zawodnikom.
   
   
 • Nasza Niepodległa


   

  NASZA NIEPODLEGŁA

   

  nasza niepodlega 1 20180509 1867464903W związku z obchodami 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości w zamojskich szkołach realizowane są różne przedsięwzięcia upamiętniające to ważne dla Polaków wydarzenie. W dniach 24.04.2018r. i 26.04.2018r. w klasach IA, IIA i IIIB odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców  POLSKA- MOJA OJCZYZNA przygotowane przez p. Aleksandrę Kopiel, p. Renatę Kowarz i p. Małgorzatę Bakuniak. Uczniowie poznawali okoliczności odzyskania przez Polskę niepodległości, znaczenie symboli narodowych - tak ważnych dla każdego Polaka. W dalszej części zajęć dzieci wspólnie z rodzicami wykonywały kotyliony narodowe, godło, flagę i mapę Polski, biało- czerwone kwiaty, a także rozwiązywały krzyżówki o tematyce patriotycznej.  Taka praktyczna lekcja historii na pewno na długo zapadnie w pamięć najmłodszym uczniom naszej szkoły.

  ZDJĘCIA

 • Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja


   

  227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

   

  27 kwietnia 2018 roku uczniowie klasy IIIa i klasy IIIb pod opieką pań: Doroty Skotarskiej i Małgorzaty Bakuniak przygotowali i zaprezentowali montaż słowno-muzyczny z okazji uczczenia 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W uroczystości wzięli udział nauczyciele, rodzice, dziadkowie i uczniowie klas I – III. Artyści przypomnieli najważniejsze wydarzenia historyczne związane z obradami Sejmu Wielkiego, zapoznali z głównymi twórcami „cudu majowego” i okolicznościami uchwalenia konstytucji. Dźwięki i słowa patriotycznych pieśni skłoniły słuchaczy do refleksji o ojczyźnie i miłości do niej. Akademia była ciekawą lekcją, uczyła patriotyzmu i przypomniała, że w naszej historii nie brakowało ludzi, dla których ojczyzna stanowiła najwyższą wartość. Inscenizacja apelu sprawiła, że uczniowie oglądali go z powagą i zaciekawieniem.  zdjęcia 

   

 • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego


   

  Ogólnopolski Turniej

  Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

   

  27 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Zamościu, odbył się miejski etap OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych miasta Zamość. Celem tego turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, popularyzowanie, podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz propagowanie kulturalnych i partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie szkoły podstawowej w składzie: Wszoła Edyta, Stanisławczuk Kamil, Chałupczak Julka (6a), Lis Tymoteusz (5a) i uczniowie gimnazjum w składzie: Górski Szymon, Nowosad Łukasz, Korga Jakub (3a)

  Wszyscy nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie ze wszystkimi konkurencjami, wykazując się dużą wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego i pierwszej pomocy przedmedycznej oraz umiejętnościami jazdy na rowerze po torze przeszkód. Drużyna naszego gimnazjum zajęła pierwsze miejsce, otrzymała puchar, dyplom, rower dla szkoły, zakwalifikowała się do etapu powiatowego, a każdy z nich otrzymał słuchawki wysokiej jakości. Najwyższą punktację ze wszystkich zawodników turnieju uzyskał Szymon Górski.  zdjęcia 

  Gratulacje!!!

  Drużynę szkoły podstawowej przygotowała pani Agnieszka Boratyn i pani Barbara Korona, a drużynę gimnazjum pani Alicja Dziurawiec

 • DEBATA „NIC O NAS BEZ NAS”


   

  DEBATA „NIC O NAS BEZ NAS”

   

  25 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zamościu odbyła się kolejna debata Samorządu Uczniowskiego, przedstawicieli klas IV – VII, II, III gimnazjum z panią Dyrektor, z Rzecznikiem Praw Ucznia oraz opiekunami samorządów uczniowskich. Celem spotkania było przygotowanie uczniów do świadomego udziału w życiu szkolnym w dobie wprowadzanej reformy oświaty. Uczniowie przygotowali wiele ciekawych, interesujących pytań, dotyczących różnych dziedzin szkolnego życia. Pani Dyrektor starała się wyczerpująco odpowiadać na pytania uczniów.

 • Rowerowy Maj 2018


   

  KAMPANIA „ROWEROWY MAJ 2018”

   

  rowerNasza szkoła już po raz trzeci będzie uczestniczyć w Kampanii „Rowerowy Maj”. Program jest adresowany do uczniów klas I – VII oraz pracowników szkoły podstawowej i ma na celu promocję zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz komunikacji rowerowej. Udział w Kampanii „Rowerowy Maj” jest zabawą edukacyjną z elementami rywalizacji. Za aktywność rowerową czekają nagrody niespodzianki. Zapraszamy wszystkich do udziału. Ruszamy już 7 maja .

  W naszej szkole Kampanię koordynują pani Anna Topolska i pan Łukasz Brykner.

MENU główne

GIMNAZJUM

JĘZYKI OBCE w Gimnazjum

Pedagog szkolny GIM

Konkursy

Polecane strony