30-lecie SP4

SZKOŁA PODSTAWOWA

BIP

Zapisy do klas I SP

Pedagog szkolny SP

Szkoła Odkrywców Talentów

Szkoła Dobrych Praktyk

Aktualnie gościmy

We have 217 guests and no members online

Filter
 • Obóz astronomiczny


   

  Obóz astronomiczny

   

     

       Informacje  

   

   

   

 • Informacja o naborze do klas 1 SP 2019-20


   

  Informacja o naborze do klas pierwszych szkół podstawowych

  prowadzonych przez Miasto Zamość

  na rok szkolny 2019/2020

   

  Informacja 

   

   OFERTA SZKOŁY

   

 • Procedury - luty 2019


   

   Procedury Bezpieczna Szkoła - upowszechnianie wśród wszystkich pracowników szkoły umiejętności rozpoznawania sytuacji zagrożenia oraz wiedzy o zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia

   

  Procedura wydawania opinii o uczniu w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zamościu

   

  Procedury przyjmowania i przechowywania opinii i orzeczeń z poradni psychologiczno-pedagogicznej

   

 • Dzień Otwartej Szkoły 2019

   


   

  na

  DZIEŃ OTWARTY

  Szkoły Podstawowej Nr 4

  im. Stefana Batorego w Zamościu

  9 marca 2019 roku (sobota)

  godz. 1000 – aula szkoły

  W programie:

  - Spotkanie z Dyrektorem Szkoły i zapoznanie z ofertą edukacyjno-wychowawczą,

  - Różnorodne zajęcia i gry dydaktyczne: „Mały ratowniczek”, „Popcornowe inspiracje”, „Katecheza na jeziorze”, „Cool school”, „Baśniowa biblioteka”, „Cyfrowa kraina”, „Świetlica z baśni”, „Gimnastyka dla Smyka” i inne,

  - Zwiedzanie szkoły,

  - Moc atrakcji i niespodzianek dla dzieci.

   

   OFERTA SZKOŁY

   

   

  Szanowni Państwo

   

  Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu proponuje edukację, wychowanie i opiekę nad dzieckiem w nowej formule, która mamy nadzieję, spotka się z Państwa zainteresowaniem  i aprobatą.

   

 • W Krainie Miłości


   

  W Krainie Miłości

   

  „W Krainie Miłości” to tytuł montażu literacko – muzyczno – tanecznego, który przedstawili uczniowie naszej szkoły z okazji zbliżających się walentynek. Recytacji wierszy, towarzyszyły piosenki, scenki bajkowe, pokaz fitness, taniec, gra na instrumentach oraz występ akrobatyczny. Uczniowie zaprezentowali się przed widownią szkolną w piątek, 8 lutego. Kolejny raz wystąpili w sobotę, 9 lutego w CH E. LECLERC. Drugiemu występowi towarzyszyły szkolne Amorki, które częstowały wszystkich słodkościami i sentencjami o Miłości. Samorząd Uczniowski przygotował z okazji tego święta pocztę walentynkową oraz słodki kiermasz. (M. P.)

   

   

 • Apel - Bezpieczne ferie - 2019


   Bezpieczne Ferie

  Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od nauki i dotychczasowych szkolnych obowiązków. Należy jednak pamiętać, aby ten wesoły okres dzieci spędziły bezpiecznie, z rozwagą i rozsądkiem. W tym celu uczniowie kl. IB pod opieką wychowawczyni Małgorzaty Bakuniak przygotowali i przedstawili 7 lutego apel pod hasłem „Bezpieczne Ferie". Uczniowie recytowali wiersze, odgrywali scenki i śpiewali piosenki zawierające zachętę do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i uprawiania sportów zimowych. W recytowanych tekstach wystąpiły też wskazówki dotyczące prawidłowego ubierania się w okresie zimowym, a także przestrogi mające na celu uświadomienie dzieciom zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych. Uczniowie apelowali również, aby dbać nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale też koleżanek i kolegów. Dekoracje przedstawienia stworzyli uczniowie w ramach konkursu plastycznego przeprowadzonego przez świetlicę szkolną - "Bezpieczne ferie zimowe". Po apelu laureaci konkursu otrzymali nagrody za piękne i pomysłowe prace.(MB)

  Apel - Bezpieczne ferie - 2019

   

 • Bal Absolwenta - 2019


   

   

  Tradycyjnie w ostatnią sobotę przed feriami, czyli 9 lutego 2019, w naszej szkole odbył się Bal. Tym razem był to Bal Absolwenta. Wspólnie bawili się uczniowie już ostatniego rocznika gimnazjum - uczniowie klas 3 oraz uczniowie klas 8 szkoły podstawowej. Uroczystość została przygotowana przez rodziców, którzy zaprosili do udziału w niej dyrekcję oraz grono pedagogiczne. Uroczyste rozpoczęcie Balu przez panią Dyrektor Ewę Lorenz nastąpiło o godzinie 17.00. Po przywitaniu gości uczniowie zatańczyli poloneza przygotowanego pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego. Zarówno rodzice, jak i nauczyciele oraz inni goście byli zachwyceni tańcem (i wyglądem) młodzieży. Miłą niespodziankę dla zebranych gości przygotowali absolwenci. Był to pokaz tańca współczesnego. Następnie zgromadzeni udali się na poczęstunek i oczekiwaną dobrą zabawę.

  ZDJĘCIA

  ZDJĘCIA CZ.2 - inny punkt widzenia  

   

 • Konkurs na kartkę walentynkową


   

  Konkurs na kartkę walentynkową

   

  kartka walentynkowa 4 20190207 16488657397 lutego 2019 r. rozstrzygnięty został konkurs językowy na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Inicjatorem konkursu był zespół języków obcych. Zadaniem uczniów było wykonanie kartki walentynkowej oraz przyswojenie słownictwa z piosenki umieszczonej wewnątrz kartki, a związanej z miłością lub przyjaźnią. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły. Na konkurs wpłynęło 60 prac spośród których jury nagrodziło 10 najbardziej kreatywnych i ciekawych. Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac na górnym korytarzu szkoły. (A.S.)

  ZDJĘCIA

  Lista osób nagrodzonych prac

 • Pasowanie na Czytelnika 2019


   

  PASOWANIE NA CZYTELNIKA

   

  pasowanie na czytelnika 2 20190207 12801117895 lutego 2019 roku uczniowie klas pierwszych naszej szkoły zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Pani Danuta Łuszczewska, nauczyciel bibliotekarz, zapoznała ich ze zbiorami oraz zasadami udostępniania księgozbioru. Pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie czytelnika, że będą szanować książki i chętnie je czytać. Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz wypożyczyli książki.

  ZDJĘCIA

 • Literacki Debiut - 2019


   

  Literacki Debiut

   

  2 lutego - w sobotę- w Zamojskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie 33 Konkursu Literackiego Debiut.

  Jury w składzie Adrianna Sagan-Bielecka, Barbara Michalczyk, Kamil Sulima oraz oceniający wlepki literackie Dagmara Turek i Dariusz Łukasik po zapoznaniu się z 34 konkursowymi pracami postanowiło przyznać wyróżnienie w dziedzinie poezji w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów

  Annie Olszewskiej - uczennicy klasy VIII C SP nr 4 w Zamościu.
  Gratulujemy! i życzymy dalszych sukcesów..., nie tylko w dziedzinie poezji.

 • Działajmy razem - Dzień Bezpiecznego Internetu

   


   

  Dzień Bezpiecznego Internetu

  - Działajmy razem

   

  Już we wtorek na 5 godzinie lekcyjnej zaczynamy przygodę z grami planszowymi.

  Sale w których mamy lekcje zamieniamy w sale gier. Uczniowie przynoszą najciekawsze swoje gry planszowe. W klasie powinno być tyle gier, żeby mogli grać jednocześnie wszyscy uczniowie. Może okazać się że jest to świetny sposób na przyjemne spędzanie ferii i nie tylko, w gronie przyjaciół.
  Pod koniec naszej wspólnej zabawy wybieramy 2 najciekawsze gry, które będą zaprezentowane 27 lutego na auli.

  Uczniowie powinni przygotować hasła promujące gry planszowe w świecie realnym a nie wirtualnym i nakleić z nazwą klasy na drzwiach swoich sal.

   Przypominam o gazetkach, plakatach (podpisanych - imię, nazwisko),  hasłach nt. Jak zadbać o bezpieczeństwo w sieci, działajmy razem (do 27 lutego)

  Działajmy razem

 • Gala V Orszaku Trzech Króli w Zamościu


   

  Gala V Orszaku Trzech Króli w Zamościu

   

  30 stycznia w Centrum Kultury Filmowej Stylowy odbyło się uroczyste podsumowanie piątej edycji Orszaku Trzech Króli w Zamościu. Uroczystość poprowadziła Małgorzata Farion ze Stowarzyszenia Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu. W uroczystości udział wzięli aktorzy, którzy wcielili się w orszakowe postacie, przedstawiciele władz, duchowieństwa, Fundacji Orszak Trzech Króli z Warszawy, a także przedstawiciele instytucji wspierających organizację tych największych ulicznych jasełek. Wszyscy z rąk Małgorzaty Farion otrzymali podziękowania i upominki. Delegacja naszej szkoły również otrzymała podziekowania za przygotowanie pierwszej sceny "Pokłon pasterzy" oraz "Orszak pasterzy". Na koniec – tradycyjnie już – na wszystkich czekały trzy królewskie torty.

  http://zyciezamoscia.pl/reportaze/gala-v-orszaku-trzech-kroli-w-zamosciu/

 • Dyżury w szkołach podczas ferii 2019


   

  Dyżury w szkołach w trakcie ferii

   

  Informujemy, że w czasie trwania ferii zimowych w naszej szkole będą odbywały się prace remontowe związane z budową windy oraz termomodernizacją budynku, w związku z tym szkoła nie organizuje zajęć w trakcie ferii.

   

  Dyżury w trakcie ferii prowadzą następujące szkoły:

  Szkoła Podstawowa Nr 2 – w godz. 8:00-15:00

  Szkoła Podstawowa Nr 3 – w godz. 8:00-15:00 (II tydzień)

  Szkoła Podstawowa Nr 7 – w godz. 8:00-15:00 (I tydzień)

  Szkoła Podstawowa Nr 9 – w godz. 8:00-15:00

   

  Dodatkowe informacje:

  - Uczniowie, którzy chcą skorzystać z zajęć w innej szkole obowiązani są posiadać ważną legitymację szkolną

  - Wymaga jest pisemna zgoda rodzica (opiekuna prawnego) na udział dziecka w zajęciach organizowanych w okresie ferii zimowych

  - Uczniowie, którzy zadeklarowali chęć spożywania posiłków refundowanych przez Miejskie Centrum Pomocy w Rodzinie będą mieli zapewnione wyżywienie

   

  Informacji o zapisach na powyższe zajęcia udzielają wychowawcy klas.

  Wychowawcy niektórych klas w czasie ferii organizują wyjście poza szkołę - do kina i na lodowisko (np. kl. 4C)

   

   

   Dyzury w szkołach w trakcie ferii

MENU główne

GIMNAZJUM

JĘZYKI OBCE w Gimnazjum

Pedagog szkolny GIM

Konkursy

Polecane strony