Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

organizowany przez Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu

pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość

oraz Wydawnictwa Express Publishing.

 

 

2016 - XII edycja 
Bartosz Pyda  kl. 4c - finalista  (Click on Starters)

nauczyciel: Renata Kurzępa


Amelia Majzer kl. 6b - laureat (Click on Flyers)

nauczyciel: Robert Krukowski


Weronika Nowak kl. 6b - laureat (Click on Flyers)

nauczyciel: Robert Krukowski

 

2015 - XI edycja 

Maciej Burzanowski – laureat  (Click on Starters)

Nauczyciel: Marek Piróg

 

Patryk Furmańczuk – finalista  (Click on Movers)

Nauczyciel: Marek Piróg

 

Weronika Nowak - laureat  (Click on Movers)

Nauczyciel: Robert Krukowski

 

Filip Szlingiert – laureat  (Click on Movers)

Nauczyciel: Marek Piróg

 

Karolina Laskowska – finalista  (Click on Flyers)

Nauczyciel: Marek Piróg

 

2014 - X edycja

 

Alicja Olborska – laureat 

Nauczyciel: Robert Krukowski

 

Patryk Furmańczuk – finalista  

Nauczyciel: Marek Piróg

 

Filip Szlingiert – finalista 

Nauczyciel: Marek Piróg

 

Amelia Majzer – finalista 

Nauczyciel: Robert Krukowski

 

Zofia Liwak – finalista 

Nauczyciel: Robert Krukowski

 

Martyna Mazurek – finalista  

Nauczyciel: Robert Krukowski

 

 

2013 - IX edycja

 

Paulina Cios – laureat 

Nauczyciel: Renata Kurzępa

 

 

Alicja Olborska – laureat 

Nauczyciel: Robert Krukowski

 

 

Adam Kasprzak– finalista

Nauczyciel: Renata Kurzępa

 

 

Jakub Smolak – finalista 

Nauczyciel: Renata Kurzępa

 

 

Maciej Bondyra – finalista 

Nauczyciel: Robert Krukowski

 

 

2012 - VIII edycja

 

Alicja Olborska – laureat 

Nauczyciel: Renata Kurzępa

 

Aleksandra Kaźmierczak – laureat  

Nauczyciel: Marek Piróg

 

Aleksandra Juszczak – laureat  

Nauczyciel: Marek Piróg

 

Marcelina Chachuła – laureat  

Nauczyciel: Renata Kurzępa

 

 

2011 - VII edycja

 

Marcelina Chachuła – laureat  

Nauczyciel: Renata Kurzępa

 

Maja Świder – laureat 

Nauczyciel: Renata Kurzępa

 

 

2010 - VI edycja

 

Jakub Budzyński – laureat 

Nauczyciel: Robert Krukowski

 

Jakub Myśliwiec – laureat 

Nauczyciel: Robert Krukowski

 

 

2009 - V edycja

 

Jakub Myśliwiec – laureat  

Nauczyciel: Robert Krukowski

 

Adriana Poterucha – laureat  

Nauczyciel: Marek Piróg

 

 

2008 - IV edycja

 

Maja Świder - laureat 

Nauczyciel: Renata Kurzępa

 

Aleksandra Szram - laureat 

Nauczyciel: Renata Kurzępa

 

Robert Kuraszkiewicz – laureat 

  Nauczyciel: Renata Kurzępa

 

2007 - III edycja

 

Robert Kuraszkiewicz - laureat 

Nauczyciel: Aleksandra Baranowicz

 

Weronika Naklicka – laureat

Nauczyciel: Robert Krukowski

 

Patrycja Julia Ejsmont – laureat 

Nauczyciel: Joanna Szeremeta