Najważniejsze osiągnięcia uczniów

Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu

Klasy I-III

 

Osiągnięcia humanistyczne 

Osiągnięcia matematyczne 

Osiągnięcia plastyczne 

Osiągnięcia muzyczne 

 

Osiągnięcia humanistyczne

 

*Powiatowy Konkurs Logopedyczno- Plastyczny „W mroźnej krainie śniegu”

2015/2016  Zuzanna Gwozda  - I miejsce, n-l Renata Kowarz

 

                    Martyna Zawada- wyróżnienie, n-l Renata Kowarz  

 

*Wojewódzki Turniej Sztuki Recytatorskiej im. Bolesława Leśmiana w Zamościu

1994/1995 Marta Szczepanek – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

 

1996/1997 Marcin Porzuc – laureat, n-l Bożena Kukiełka,

                   Aleksandra Blonka – nagroda,  n-l Jolanta Wilawer

 

1998/1999 Małgorzata Herc – nagroda w etapie miejskim, n-l Małgorzata Pokrzywa

 

2000/2001 Damian Łój – laureat etapu miejskiego, n-l Małgorzata Pokrzywa

 

*Wojewódzki przegląd twórczości „Zawsze niech będzie…” w Zamościu

2009/2010 Izabela Zarzycka - wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

 

2015/2016 Zuzanna Gwozda – III miejsce, n-l Renata Kowarz

 

*Powiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej im. Bolesława Leśmiana w Zamościu

2001/2002 Marek Tuszakowski – nagroda i nagroda publiczności, n-l Bożena Kierepa

 

2002/2003 Marek Tuszakowski – laureat, n-l Bożena Kierepa

 

2003/2004 Piotr Obszański – nagroda, n-l Bożena Kierepa,

                   Mateusz Bałka – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

 

2004/2005 Mateusz Bałka – finalista, n-l Elżbieta Seńko

 

2005/2006 Mateusz Bałka – finalista i nagroda publiczności, n-l Elżbieta Seńko,

                   Piotr Samborski – nagroda, n-l Krystyna Kułaj

 

2006/2007Piotr Samborski – nagroda, n-l Krystyna Kułaj

 

*Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski w Lublinie

2003/2004 Mateusz Bałka – laureat, n-l Elżbieta Seńko

 

2005/2006 Mateusz Bałka– laureat, n-l Elżbieta Seńko

 

*Regionalny Turniej sztuki Recytatorskiej „Ulubione strofy” w Zamościu

1997/1998 Aleksandra Blonka, Joanna Fac – laureatki, n-l Jolanta Wilawer

 

*Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego w Zamościu

2004/2005 Piotr Obszański – I miejsce, n-l BożenaKierepa

 

2005/2006- Aneta Puławska – I miejsce, n-l Bożena Kierepa,

                    Magdalena Książek – III miejsce, n-l Krystyna Kułaj

 

*Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Ekologicznej Zwierzyniec 2004

2004/2005 Joanna Zarębska – III miejsce, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja słowem i pędzlem malowana” w Zamościu

2005/2006 Piotr Samborski – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj,

                    Mateusz Bałka – II miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

2006/2007 Magdalena Książek – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj,

                   Piotr Samborski – II miejsce, n-l Krystyna Kułaj

 

2007/2008 Piotr Samborski – II miejsce, n-l Krystyna Kułaj

 

2009/2010 Wiktoria Samborska – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

*Miejski Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu

2005/2006 Piotr Samborski – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj

 

2006/2007 Magdalena Książek – I miejsce,  n-l Krystyna Kułaj

 

2007/2008 Piotr Samborski – I miejsce, n-l Krystyna Kułaj 

 

*Międzyszkolny Konkurs Literacki „Tuwim i ja”

2013/2014 Wiktoria Samborska – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

*Międzyszkolny Konkurs Literacki „Brzechwa i ja”

2010/2011 Alicja Czyż -II miejsce, n-l Aleksandra Kopiel

 

*Międzyszkolny Konkurs „W Baśniowym Świecie Andersena”

 2009/2010 Bartłomiej Obuchowicz – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

 2013/2014 Marta Łukasik – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

 

*Międzyszkolny Konkurs „ Mały Mistrz Ortografii”

2013/2014 Marta Łukasik – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

 

*Powiatowy Jesienny Konkurs Recytatorski w Zamościu

2006/2007 Weronika Greszta – laureatka, n-l Jolanta Wilawer

 

*Rejonowy Konkurs Czytelniczy „ Czy znasz… „

2013/2014 Marta Łukasik - -I miejsce, n-l Danuta Łuszczewska

 

*Wojewódzki Konkurs Polonistyczny dla klas III organizowany przez ODN w Zamościu

1998/1999 Agnieszka Kołtun, Agnieszka Lewicka – laureatki, n-l Marzena Mazur

 

1999/2000 Joanna Skórka – laureatka, n-l Bożena Kierepa

 

2000/2001 Rafał Sawoniewicz – laureat, n-l Krystyna Kułaj

 

*Międzyszkolny Konkurs Literacki „Dzieje Polski w legendach” w Zamościu

1999/2000 Michał Czerwieniec – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

 

2002/2003 Wojciech Turczyn – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

2005/2006 Dominika Głowala – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

2008/2009 Aleksandra Juś- III miejsce, n-l Aleksandra Kopiel

 

2010/2011 Michał Tyrka – III miejsce, n-l DorotaSkotarska

 

2013/2014 Tymon Kalbarczyk – II miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

2015/2016 Zuzanna Gwozda – III miejsce, n-l Renata Kowarz

 

 

*Międzyszkolny Konkurs „Nasze miasto i region”  w Zamościu

2004/2005 Patrycja Niemczycka, Aleksandra Szymańska,

                   Mateusz WydmańskiIII miejsce, n-l Barbara Cybulska

 

2005/2006 Dominika Głowala, Bartłomiej Łoński,

                   Sebastian Sochan – II miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

2007/2008 Katarzyna Rycaj, Joanna Sobolewska–III miejsce, n-l Marzena Mazur,

                    Aleksandra Karczmarczuk – III miejsce, n-l Dorota Skotarska

 

2008/2009 Jakub Budzyński – III miejsce, n-l Bożena Kierepa

 

2013/ 2014 Agata Budzyńska, Karina Kozak – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                    Kacper Koprowski – I miejsce, n-l Dorota Skotarska 

 

2015/2016 Weronika Iwaniec – III miejsce n-l Renata Kowarz

 

*Oświatowy Konkurs Literacki „Nasi autorzy, nasze lektury” w Zamościu

2006/2007 Kaja Przyczyna, Patrycja Szyszko, Kamila Świszcznagroda, n-l Renata Kowarz

 

*Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas I „Wiem, rozumiem, stosuję w Zamościu”

2002/2003 Karolina Denkiewicz, Adriana Pilipczuk, Katarzyna Rawska, Bartłomiej Górski

 – I miejsce, n-l Dorota Skotarska

 

2004/2005 Eliza Byra, Bartłomiej Karwowski, Mateusz Wasiura

– I miejsce, n-l Małgorzata  Pokrzywa

 

2005/2006 Karolina Czerwińska, Aleksandra Szram, Patrycja Zembroń, Daniel Górnik

– II miejsce, n-l Dorota Skotarska

 

2006/2007 Marcelina Chachuła, Jakub Budzyński, Jakub Kopiel, Jan Siulkowski 

- I miejsce, n-l Bożena Kierepa

 

*Międzyszkolny Konkurs Teatrzyków Ekologicznych w Zamościu

2005/2006 Krzysztof Lipiec, Bartłomiej Wydmiński – III miejsce,

n-l Barbara Darda, Beata Klassek, Beata Zembroń

 

*Przegląd teatrzyków szkolnych w ramach Zamojskich Premier Teatralnych w Zamościu

2009/2010 Paulina Koczwara, Justyna Korneluk, Aleksandra Buczko, Weronika Greszta,

                   Michał Witkowski, Magdalena Książek, Piotr Samborski, Patryk Kurek, Piotr Rewucha,

                  Aleksandra Kurek, Izabela Smoter, Łukasz Wodyk - wyróżnienie , n-l Jolanta Wilawer

 

*Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „ Mały Mistrz Ortografii” w Zamościu

2013/2014 Marta Łukasik – laureat, n-l Jolanta Wilawer

 

 

Osiągnięcia matematyczne

 

*Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” i „Kangurek” w Toruniu

1998/1999 Agnieszka Kołtun – wyróżnienie, n-l Marzena Mazur

 

1999/2000 Bartłomiej Mużacz – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

 

2000/2001 Mateusz Krupa, Radosław Podgórski – dobry wynik, n-l Małgorzata Pokrzywa

 

2001/2002 Szymon Nakoneczny – bardzo dobry wynik, Michał Szewczuk – dobry wynik,

n-l Dorota Skotarska

 

2002/2003 Łukasz Karwowski – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa

 

2005/2006 Adriana Poterucha, Konrad Bodys – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa

 

2006/2007 Robert Kuraszkiewicz – bardzo dobry wynik, Bartłomiej Karwowski – wyróżnienie,

n-l Małgorzata Pokrzywa

                   Patryk Kudyk – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz,

                   Krzysztof Lipiec – wyróżnienie, n-l Beata Zembroń,

                   Daniel Górnik – bardzo dobry wynik, n-l Dorota Skotarska,

                   Piotr Samborski – bardzo dobry wynik, n-l Krystyna

                  Kułaj, Karol Tytoń – bardzo dobry wynik, n-l Jolanta Wilawer

 

2007/2008 Szymon Denkiewicz, Radosław Górski – bardzo dobry wynik, n-l Bożena Kierepa,

                   Piotr Samborski – wyróżnienie, n-l Krystyna Kułaj,

                   Norbert Niderla – wyróżnienie, n-l Jolanta Wilawer

 

2008/2009 Wiktoria Samborska, Bartłomiej Obuchowicz – bardzo dobry wynik, n-l Elżbieta Seńko,

                   Monika Piotrowska – bardzo dobry wynik, n-l Barbara Cybulska,

                   Gabriel Kuśmierczyk, Tomasz Sobolewski, Michał Chwiejczak – bardzo dobry wynik,

n-l Małgorzata Pokrzywa,

                   Natalia Lewkowicz – wyróżnienie, - n-l Bożena Kierepa

 

2009/2010 Patryk Greszta, Karol Wojtyna – bardzo dobry wynik, n-l Bożena Kukiełka,

                    Wiktoria Samborska – wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko,

                    Szymon Zawada, Grzegorz Lipiec – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

 

2010/ 2011 Adam Kasprzak – bardzo dobry wynik, n-l. Aleksandra Kopiel

 

2011/2012 Daniel Kucyk, Paweł Oleszek, Michał Tyrka – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

 

2012/ 2013 Wiktor Weleńczyk- wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko,

                     Igor Brzozowski, Maciej Burzanowski , Tymon Kalbarczyk- wyróżnienie,

n-l Jolanta Wilawer

 

2013/ 2014 Damian Krzywonos- wyróżnienie,n-l Elżbieta Seńko,

                    Igor Brzozowski – bardzo dobry wynik, Tymon Kalbarczyk – wyróżnienie,

 n-l Jolanta Wilawer

 

2014/ 2015  Patrycja Ożóg - wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

 

2015/ 2016 

 Kategoria Żaczek -  klasa 2

Jacek Michał – laureat - nauczyciel p. Barbara Cybulska

Prochowicz Karol – wyróżniony – nauczyciel p. Jolanta Wilawer

Urbańczyk Kacper – wyróżniony  - nauczyciel p. Barbara Cybulska

Pakos Ewelina – wyróżniona- nauczyciel p. Elżbieta Seńko

Kategoria Maluch – klasa 3

Ożóg Patrycja – wyróżniona – nauczyciel p. Renata Kowarz

 

2016/2017

 

Kategoria Żaczek – klasa 2

 

Krukowska Julia – wyróżnienie – nauczyciel Bożena Kierepa

 

 

Kategoria Maluch – klasa 3

 

Jacek Michał –  bardzo dobry wynik –  nauczyciel Barbara Cybulska

 

Prochowicz Karol – wyróżnienie –  nauczyciel Jolanta Wilawer

 

Palonka Emilia – wyróżnienie –  nauczyciel Jolanta Wilawer

 

Urbańczyk Kacper – wyróżnienie –  nauczyciel Barbara Cybulska

 

Kaniuk Szymon – wyróżnienie –  nauczyciel Beata Zembroń

 

Marcyniuk Martyna – wyróżnienie –  nauczyciel Beata Zembroń

 

Kasperski Karol – wyróżnienie –  nauczyciel Beata Zembroń

 

 

 

 

 

 

*Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

2002/2003 Wojciech Turczyn – bardzo dobry wynik, n-l Elżbieta Seńko

 

*Powiatowy Konkurs Matematyczny Mimak dla klas III w Zamościu

2007/2008 Piotr Samborski – laureat, n-l Krystyna Kułaj,

                   Jakub Wujec – finalista, n-l Bożena Kukiełka,

                   Joanna Sobolewska, Kacper Łaszkiewicz – finaliści, n-l Marzena Mazur,

                   Daniel Górnik – finalista, n-l Dorota Skotarska

 

2008/2009 – finaliści - Jakub Budzyński, Szymon Denkiewicz, Radosław Górski, n-l Bożena Kierepa,

                   Jan Siulkowski, Julia Kulińska, Michał Siemko – finaliści, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Jakub Bekier – finalista, n-l Dorota Małys

 

2009/2010 Michalina Puławska – finalistka, n-l Barbara Cybulska

 

2010/ 2011 Paweł Oleszek- laureat,n-l Dorota Skotarska,

                    Patryk Greszta - laureat, n-l Bożena Kukiełka,  

                   Michał Tyrka- finalista, n-l Dorota Skotarska

 

2011/2012 Dominika Kozłowska- laureatka, Miłosz Chwiejczak – finalista, n-l Aleksandra Kopiel

 

2013/2014  Kacper Wdowiak- laureat, n-l Bożena Kukiełka,

                    Igor Brzozowski- laureat, Maciej Burzanowski, n-l Jolanta Wilawer,

                    Alicja Łaszkiewicz – finalista, n-l Bożena Kukiełka,

                    Agata Budzyńska, Damian Krzywonos- finaliści, n-l Elżbieta Seńko

 

2013/2014  Weronika Iwaniec i Patrycja Ożóg -  finaliśc,i n-l Renata Kowarz

 

*Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych  Loginus

2010/ 2011 Patryk Greszta- laureat, n-l Bożena Kukiełka 

                     Paweł Oleszek, Michał Tyrka, Jula Lipiec- finaliścin-l Dorota Skotarska

 

2011/2012 Miłosz Chwiejczak, Adam Kasprzak – finaliści, n-l Aleksandra Kopiel,

                    Karolina Laskowska - finalistka, n-l Bożena Kierepa

 

2013/2014 Jukub Cieślak, Artur Kawalec-finaliści, n-l Elżbieta Seńko,

                    Alan Dyjak- finalista, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas II „Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka w Zamościu”

2004/2005 Dominika Głowala – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                   Adriana Poterucha, Patryk Karaszewski, Przemysław Kruczek – III miejsce,

n-l Bożena Kierepa

 

2005/2006 Patryk Kudyk – I miejsce, n-l Renata Kowarz

                    Krzysztof Lipiec – I miejsce, n-l Beata Zembroń,

                    Robert Kuraszkiewicz, Bartłomiej Karwowski – I miejsce, n-l Małgorzata Pokrzywa

 

2007/2008 Ewa Burcon – III miejsce, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Marcin Flis, Jakub Bekier – III miejsce, n-l Dorota Małys

 

2008/2009 Wiktoria Samborska – III miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                    Michalina Puławska – III miejsce, n-l Barbara Cybulska,

                   Sylwia Mil – III miejsce, n-l Renata Kowarz

 

2009/2010 Paweł Oleszek, Miłosz Piotrowski, Michał Tyrka – III miejsce, N-l Dorota Skotarska

 

2011/2012 Patryk Furmańczyk – III miejsce, n-l Renata Kowarz,

                   Maciej Momot- III miejsce, n-l Barbara Darda,

                   Weronika Nowak – III miejsce, n-l Małgorzata Pokrzywa

 

2012/2013 Cieliszak Maurycy – I miejsce, n-l Elżbieta Seńko,

                    Alan Dyjak, Filip Łagoźny – I miejsce, n-l Dorota Skotarska

 

2013/ 2014 Zuzanna Sak, Wojciech Oseła – III miejsce, n-l Marzena Mazur,

                     Julia Chałupczak – III miejsce, n-l Bożena Kierepa


2015/2016 Michał Jacek, Kacper Urbańczyk -  I miejsce, n-l Barbara Cybulska,

                   Kacper Popielec - I miejsce, n-l Elżbieta Seńko

 

*Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III „Dzięcioł” w Zamościu

2004/2005 Aleksandra Gontarz – III miejsce, n-l Bożena Kukiełka

 

2005/2006 Konrad Bodys – III miejsce, n-l Bożena Kierepa

 

2010/ 2011 Paweł Oleszek – II miejsce, Michał Tyrka - wyróżnienie  n-l Dorota Skotarska

 

2013/2014 Igor Brzozowski – III miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

2015/2016 Weronika Iwaniec, Patrycja Ożóg- wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

 

 

*Międzyszkolny Konkurs Warcabowy dla klas III w Zamościu

 

2004/2005 Grażyna Tołoczko - II miejsce, n-l Barbara Cybulska

 

2007/2008 Jakub Wujec – I miejsce, n-l Bożena Kukiełka

 

2008/2009 Paulina Suchowierzch – II miejsce, Szymon Lenkiewicz, n-l Bożena Kierepa

 

2009/2010 Alicja Belina – I miejsce, n-l Barbara Cybulska

 

2011/2012 Weronika Nowosad – I miejsce, n-l Aleksandra Kopiel,

                    Wiktoria Kupiec – III miejsce, n-l Bożena Kierepa

 

2012/ 2013 Kamil Wiatrowski – I miejsce, n - l Renata Kowarz

 

2013/2014 Michał Ścibak – II miejsce, n-l Bożena Kukiełka,

                   Michał Teterycz – III miejsce, n-l Dorota Skotarska

 

 

Osiągnięcia plastyczne

konkursy plastyczne
2016/2017r. VIII Międzyszkolny konkurs Plastyczny  W baśniowym świecie Andersena Im-Emilia Ostrowska n-l Elżbieta Seńko

 

 

Regionalny Konkurs Plastyczny  Ptaki egzotyczne 

nagroda

2015/2016   nagroda -Oliwia Boczkan, Kacper Popielec, Wiktoria Rosa

                    wyróżnienie - Leon Marczuk, Ewelina Pakos, Patryk Hawryluk,Zuzanna Sadowska n-l Elżbieta Seńko

2016/2017  wyróżnienie - Kacper Popielec n-l Elżbieta Seńko

 

2016/ 2017 Mateusz Michońskinagroda, n-l Dorota Skotarska

 

Dawid Bieliński, Oskar Gajewski, Bartłomiej Suchowierzch - wyróżnienie ,n-l Dorota Skotarska

 

 

2015/2016 Konkurs Plastyczny Stawiam na...Mój bohater literacki- wyróżnienie Emilia Ostrowska, n-l Elżbieta Seńko

 

 

2015/2016  Zimowy przyjaciel zwierząt -wyróżnienie Amelia Jałkowska,n-l Elżbieta Seńko

 

2015/2016  Roztocze malowane wyróżnienie Wiktor Słoma,Kacper Popielec, n-l Elżbieta Seńko

 

2014/2015 XIII Regionalny Konkurs Plastyczny  Dzieje Polski w legendach nagroda Patryk Hawryluk n-l Elżbieta Senko

2015/2016 Regionalny konkurs Plastyczny  Dzieje Polski w legendach nagroda -Amelia Jałkowska,wyróżnienie- Oliwia Boczkan, Emilia Ostrowska, n-l Elżbieta Seńko 

 

2016/2017 VIII Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Plastyczny  Kocie sprawy I nagroda w kategorii klas I-III Amelia Jałkowska n-l Elżbieta Seńko

 

2014/2015 XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Moje miasto i region I m -Oliwia Boczkan, n-l Elżbieta Seńko

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Zawsze zielono, zawsze niebiesko” w Toruniu

2000/2001 Ewelina Grabowska – praca zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej, n-l Renata  Kowarz

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny w Japonii

2000/2001 Paweł Wróbel -  złoty medal, n-l Jolanta Wilawer

                   Ewa Szymańska – brązowy medal, n-l Renata Kowarz

 

2001/2002 Karolina Osoba – srebrny medal, n-l Elżbieta Seńko,

                    Edyta Zubilewicz – brązowy medal, n-l Renata Kowarz

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny-Pentel w Japonii

2007/2008 Bartłomiej Morawski – srebrny medal, n-l Dorota Skotarska

                   Krzysztof Belina, Wioleta Ryszczuk– brązowy medal, n-l Dorota Skotarska

 

2009/2010 Julia Kulińska – złoty medal, Ewa Burcon, n-l Aleksandra Kopiel,

                    Patryk Litwińczuk - brązowy medal, n-l Dorota Skotarska

 

2010/ 2011 Bartłomiej Greszta, Michał Tyrka, Miłosz Piotrowski

– wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Nowa Zagora- Bułgaria”

2001/2002 Sonia Plisikiewicz, Karol Żary-nagroda, n-l Elżbieta Seńko

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Zamki, pałace, dworki w otoczeniu parków” w Szczecinie

2005/2006 Kajetan Litwińczuk, Szymon Hałasa, Sandra Kudyk, Patryk Kudyk

– wyróżnienie, n-l, Renata Kowarz

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne spojrzenie” w Sosnowcu

2006/2007 Julia Kulińska – wyróżnienie, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Krzysztof Belina – nagroda,  Adrian Kurek – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ja i Król  Maciuś Pierwszy” w Płocku

2006/2007 Karolina Czerwińska – III nagroda, n-l Dorota Skotarska

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój region w Europie” w Łodzi

2006/2007 Martyna Sochań - wyróżnienie, n-l Bożena Kukiełka

 

*Konkurs Plastyczny „Moje miasto dziedzictwem kultury” dla mieszkańców miast

światowego dziedzictwa kultury UNESCO

1998/1999 Ewelina Grabowska – laureatka, n-l Renata Kowarz

                   Robert Olszewski – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak,

                   Katarzyna Metzger, Agnieszka Zub – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

 

1999/2000 Joanna Waryszak – laureatka, n-l Bożena Kukiełka,

                    Ewelina Grabowska, Katarzyna Metzger – nagrody, n-l Renata Kowarz

 

2000/2001 Kamil Małkiewicz – nagroda, n-l Marzena Mazur,

                    Paulina Korneluk – wyróżnienie, n-l Marzena Mazur,

                    Kamil Gil, Krzysztof Gryszczuk – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska,

                    Patrycja Sznajdrowicz, Wioletta Kiesztyn – wyróżnienie, n-l Barbara Cybulska,

                    Marta Wodyk – nagroda – n-l Elżbieta Seńko

 

2001/2002 Sylwia Owczarczyk – nagroda, n-l Marzena Mazur,

                   Dominika Antoniewicz – wyróżnienie, n-l Krystyna Kułaj

                   Karol Żary- wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko

 

2003/2004 Paulina Wujec – wyróżnienie, n-l Bożena Kukiełka

 

2005/2006 Aleksandra Tyburska, Marta Zwolak – wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko

                  Adriana Nizioł, Małgorzata Falska, Diana Jurkowska, Dagmara Strzałkowska,

                  Dominika Bajwoluk prace zakwalifikowane do udziału w wystawie pokonkursowej,

n-l Małgorzata Malicka

 

2009/2010 Bartłomiej Greszta – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bez Barier”

2000/2001 Aleksandra Szeptuch – nagroda, Marzena Głuch, Konrad Marczuk

– wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska,

                    Przemysław Dadia, Magdalena Liwak – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa,

                    Paulina Mazur – wyróżnienie, n-l Barbara Cybulska

 

*Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Dziecko i pies” w Częstochowie

2001/2002 Magdalena Wojtaszek, Joanna Mazurek – prace zakwalifikowane do udziału

w wystawie  pokonkursowej, n-l Bożena Kukiełka

2005/2006 Miłosz Ziemiński – praca zakwalifikowana do udziału w wystawie pokonkursowej,

n-l Bożena Kukiełka

2009/2010 Justyna Korneluk – nagroda specjalna, n-l Marzena Mazur

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rok Polski w tradycji i obyczajach” w Łodzi

2000/2001 Ewelina Grabowska – nagroda, n-l Renata Kowarz

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tolerancja i jej granice w demokratycznym świecie” w Łodzi

2000/2001 Katarzyna Tarłowska – nagroda, n-l Renata Kowarz

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dziecko i pies” w Częstochowie

1999/2000 Sylwia Owczarczyk - laureatka, n-l Marzena Mazur,

                    Aleksandra Bauer, Marta Bosiak, Agnieszka Duda, Marzena Głuch- wyróżnienie,

n-l Dorota Skotarska

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ogień- woda-, dwa żywioły”

2001/2002 Hubert Rusinek – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Klęska – powódź czy huragan – straż pożarna ci pomaga”

2008/2009 Dominika Malicka – nagroda, Bartłomiej Greszta wyróżnienie,

                   Daniel Kucyk – wyróżnienie, Wiktoria Malec –wyróżnienie,n-l Dorota Skotarska,

                   Justyna Korneluk – nagroda, n-l Marzena Mazur,

                   Aleksandra Urban – wyróżnienie, n-l Bożena Kukiełka

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

2009/2010 Justyna Korneluk – nagroda, Jakub Danilak – wyróżnienie, n-l Marzena Mazur,

                    Wiktoria Tyszko – nagroda, Jakub Lewkowicz – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa,

                    Aleksandra Urban – wyróżnienie, n-l Bożena Kukiełka

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat pełen szczęśliwych uśmiechów”

2002/2003 Patryk Bibułek – nagroda, n-l Renata Kowarz

 

*Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Baśniowy świat Andersena” w Zamościu

2004/2005 Izabela Smoter – nagroda, n-l Małgorzata Pokrzywa,

                   Aleksandra Szewczuk – nagroda, n-l Bożena Kukiełka

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Anny Kamieńskiej” w Lublinie

2005/2006 Wiktor Wajszczuk – nagroda, n-l Bożena Kukiełka,

                    Daria Gujska – wyróżnienie, n-l Bożena Kierepa

 

*Ogólnopolski konkurs Plastyczny

„Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i ks. JanaTwardowskiego” w Lublinie

2006/2007 Krzysztof Belina, Patrycja Zembroń – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój” w Oświęcimiu

2005/2006 Natalia Bochniak – nagroda, n-l Jolanta Wilawer,

                   Mateusz Sendłak, Anna Chatała, Jakub Wujec, Janusz Wajszczuk – nagroda,

n-l Bożena Kukiełka

 

2006/2007 Weronika Kopczyńska – nagroda, n-l Bożena Kierepa 

                   Aleksandra Jonasz, Natalia Mazur – nagroda, n-l Marzena Mazur,

                    Zuzanna Majewska– nagroda, n-l Dorota Skotarska

 

2009/2010 Aleksandra Laskowska – nagroda, n-l Bożena Kukiełka,

                   Sylwia Koza – nagroda, n-l Bożena Kierepa,

                   Alicja Olborska i Justyna Korneluk – nagroda, n-l Marzena Mazur

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek w ruchu” w Pabianicach

2006/2007 Jakub Witkowski – nagroda, Paulina Bryk – wyróżnienie, n-l Marzena Mazur,

                   Mateusz Sędłak, Jakub Rębacz, Janusz Wajszczuk, Anna Chatała – wyróżnienie,

n-l  Bożena Kukiełka

 

2007/2008 Szymon Zawada – nagroda, Jakub Kuliński -wyróżnienie honorowe, n-l Renata Kowarz,

                  Daniel Marcyniuk – wyróżnienie honorowe, n-l Aleksandra Kopiel,

                  Janusz Wajszczuk – wyróżnienie honorowe, n-l Bożena Kukiełka

 

2008/2009 Maksymilian Ziemiński – nagroda, n-l Bożena Kukiełka,

                   Damian Bizior – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje miasto, mój region” w Lublinie

2007/2008 Ewa Burcon – nagroda, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Weronika Kopczyńska – nagroda, n-l Bożena Kierepa

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kocie sprawy” w Zamościu

2009/2010 Bartłomiej Greszta – nagroda, n-l Dorota Skotarska

 

*Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II w oczach dziecka” w Bielsku Podlaskim

2010/2011 Paulina Koczwara – wyróżnienie, n-l Dorota Skotarska

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Czy znasz pracę strażaka?” w Zamościu

2001/2002 Dominika Antoniewicz – laureatka, n-l Krystyna Kułaj

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moje Boże Narodzenie” w Lublinie

2001/2002 Tomasz Kustra – nagroda, n-l Marzena Mazur

 

2007/2008 Janusz Wajszczuk – nagroda, n-l Bożena Kukiełka

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata”

w Lublinie

2004/2005 Bartłomiej Łoński – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

 

2006/2007 Patryk Kudyk – wyróżnienie, n-l Renata Kowarz,

                   Karol Tytoń – wyróżnienie, n-l Jolanta Wilawer

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Papież- Jan Paweł II z dziećmi” w Lublinie

2005/2006 Mateusz Bałka – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Papież- Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu”

2008/2009 Maksymilian Ziemiński – wyróżnienie, n-l Bożena Kukiełka

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Krew ratuje życie”

2007/2008 Krzysztof Kania, Michał Gielecki, Tomasz Krukowski, Kacper Łaszkiewicz,

                    Katarzyna Rycaj – nagroda, n-l Marzena Mazur

 

2008/2009 Michał Tyrka – nagroda, n-l Dorota Skotarska,

                   Justyna Korneluk – nagroda, n-l Marzena Mazur

 

2009/2010 Paulina Koczwara, Wiktoria Jurkowska – nagroda, n-l Dorota Skotarska,

                   Julia Bondyra, Jakub Fiedorowicz, Justyna Korneluk, Zofia Liwak, Michał Wasilewski

– nagroda, n-l Marzena Mazur,

                   Miłosz Chwiejczak, Julia Szczepańska, Marcin Pac, Weronika Nowosad,

                   Wiktoria Węglińska – nagroda, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Jakub Sędłak, Maksymilian Ziemiński – nagroda, n-l Bożena Kukiełka

 

*Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Czytanie rozwija wyobraźnię- legendy, bajki, wiersze”

2007/2008 Krzysztof Belina – laureat, n-l Dorota Skotarska

 

*Wojewódzki  Konkurs Plastyczny „Kiedy dzwonię po straż pożarną”

2006/2007 Rafał Todorczuk – nagroda, n-l Aleksandra Kopiel,

                   Janusz Wajszczuk, Jakub Wujec – nagroda, n-l Bożena Kukiełka

 

*Wojewódzki  Konkurs Plastyczny „ Niepełnosprawni sportowcy na olimpiadach”

2008/2009 Natalia Łabaj– nagroda, Wojciech Kowalczyk, n-l Marzena Mazur

 

*Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja Mała Ojczyzna”

2002/2003 Anna Mechowska – nagroda, n-l Elżbieta Seńko

 

2013/2014 Jakub Kycko – wyróżnienie, n-l Jolanta Wilawer

 

*Powiatowy Konkurs Plastyczny „Gdyby drzewa umiały mówić” w Zamościu

2004/2005 Michał Polak – nagroda, n-l Małgorzata Pokrzywa,

                    Przemysław Kruczek – nagroda specjalna, n-l Bożena Kierepa

 

2006/2007 Emilia Krzyżanowska, Emilia Sarecka – nagroda główna, n-l Bożena Kierepa,

                    Krzysztof Belina – nagroda, n-l Dorota Skotarska,

                    Justyna Poliszuk – nagroda, n-l Renata Kowarz

 

2007/2008 Aleksandra Buczko, Izabela Zarzycka – nagroda, n-l Renata Kowarz,

                    Krzysztof Belina – nagroda, n-l Dorota Skotarska

 

*Powiatowy Konkurs Plastyczny „Cuda natury”

2004/2005 Magdalena Szymanek – III miejsce, n-l Beata Zembroń,

                   Aleksandra Michońska – I miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

*Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mój Anioł” w Krasnymstawie

2006/2007 Krzysztof Belina – laureat, n-l Dorota Skotarska

 

*XIV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Rodzina. Rodzinne Pasje” w Krasnymstawie

2014/ 2015 Dawid Bieliński- II nagroda, n-l Dorota Skotarska

 

*Regionalny Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel prąd”

2006/2007 Sandra Kudyk – nagroda, n-l Renata Kowarz

 

2009/2010 Jędrzej Smoter – nagroda, Karolina Piela – wyróżnienie, n-l Małgorzata Pokrzywa,

                   Daniel Kaczmara – wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko,

                   Agnieszka Mazurek – wyróżnienie, n-l Barbara Cybulska,

 

*Regionalny Konkurs Plastyczny „Zawsze niech będzie” w Zamościu

2003/2004 Sara Strzałkowska – nagroda, n-l Dorota Małys

 

2004/2005 Katarzyna Kukiełka – miejsce, n-l Bożena Kierepa,

                    Karolina Denkiewicz – II miejsce, n-l Dorota Skotarska

 

2005/2006 Klaudia Czerw – nagroda, n-l Marzena Mazur

 

2006/2007 Mateusz Sendłak – II miejsce, n-l Bożena Kukiełka

 

2008/2009 Ada Siulkowska – II miejsce, n-l Marzena Mazur

 

*Regionalny Konkurs Plastyczny „Bezpieczniej z prądem”

2002/2003 Katarzyna Rawska – laureatka, n-l Dorota Skotarska

 

2009/2010 Miłosz Chwiejczak, Weronika Nowosad, Marcin Pac, Jakub Sędłak Julia Szczepańska,

                   Wiktoria Węglińska – nagrody, n-l Aleksandra Kopiel

 

*Rejonowy Konkurs Plastyczny „Krajobraz Polski – Tradycje – Współczesność”

1999/2000 Ewelina Grabowska – nagroda, n-l Renata Kowarz

 

*Rejonowy Konkurs Plastyczny „Co chcą powiedzieć Ojcu Świętemu dzieci z Zamojszczyzny”

2002/2003 Gabriela Cisek – III miejsce, n-l Bożena Kukiełka

 

*Regionalny Konkurs Ekologiczny „ By Szumy nigdy nie przestały szumieć”

2013/2014 Filip Łagoźny- III miejsce, n-l Dorota Skotarska

 

*VIII Międzyszkolny konkurs Plastyczny  "W baśniowym świecie Andersena"

2016/2017  Emilia Ostrowska- Im,  n-l Elżbieta Seńko

 

 

 

 

 

Osiągnięcia muzyczne

 

*Miejska Dziecięca Giełda Piosenki w Zamościu

1992/1993 I miejsce Zespół wokalny „Szansonutki” w składzie:

                   Eliza Ratajczyk, Iwona Boczkowska, Justyna Górska, Ewa Tęczak, Marta Sarzyńska,

                   Aleksandra Kościk, n-l  Jolanta Wilawer

 

*Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Zamościu

1996/1997 Zespół wokalny „Szansonutki” w składzie:

                   Magdalena Stopa, Marta Hasiec, Agnieszka Wojnarowska – laureat, n-l Jolanta Wilawer

 

1998/1999 Zespół wokalny „Szansonutki” – laureat, n-l Jolanta Wilawer

 

1999/2000 Zespół wokalny„Śnieżynki” w składzie:

                    Paulina Mazur, Katarzyna Borys, Monika Wszoła – wyróżnienie, n-l Barbara Cybulska

 

2000/2001 Aleksandra Zub – wyróżnienie, n-l Marzena Mazur

                   Zespół wokalny „Śnieżynki” w składzie:

                   Paulina Mazur, Katarzyna Borys, Monika Wszoła – wyróżnienie, n-l Barbara Cybulska

 

2001/2002 Zespół wokalny „Śnieżynki” w składzie:

                   Paulina Mazur, Katarzyna Borys,  Monika Wszoła – laureatki, n-l Barbara Cybulska,

 

                   Zespół wokalny „Wesoludki” – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

 

2002/2003 Zespół wokalny „Wesoludki” – nagroda oraz nominacja do reprezentowania powiatu

                    zamojskiego na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki „Nałęczowski Słowik’,

n-l Małgorzata Bakuniak

 

2005/2006 I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie: Magdalena Nogas, 

                   Aleksandra Pachla, Zuzanna Pachla, Agnieszka Wilawer, n-l Jolanta Wilawer

 

*Diecezjalny Konkurs Pieśni Religijnej w Zamościu

2002/2003 Beata Podhajna – I miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

2004/2005 I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie:

                   Aleksandra Pachla, Zuzanna Pachla, Magdalena Nogas, n-l Jolanta Wilawer

 

                   Zespół wokalny „Bonus” w składzie:

                   Maja Matwiejczuk, Karolina Tarłowska, Magdalena Głowala,Bartłomiej Misztal,

                   Zuzanna Kunicka, Weronika Brzyska, Zuzanna Pachla, Karolina Nizioł,

                   Klaudia Grabowska – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

 

2005/2006 Zespół wokalny „Ładne kwiatki” w składzie: Weronika Greszta, Karolina Grela,

                  Justyna Krempla,Maja Świder, Magdalena Kliza, Paula Zgódka, Aleksandra Osiak,

                  Aleksandra Zubiak, Karol Tytoń – III miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

*Regionalny Konkurs Twórczości „Zawsze niech będzie” w Zamościu

2003/2004 Zespół wokalny „Tercecik” w składzie:

                   Ewa Małysz, Karolina Konwalik, Olga Stęgierska – laureat, n-l Jolanta Wilawer

 

2004/2005 Zuzanna Pachla -I miejsce, n-l Małgorzata Bakuniak

 

2005/2006 Karol Tytoń - laureat, n-l Jolanta Wilawer

 

2006/2007 I miejsce Zespół wokalny ,,Ładne Kwiatki” w składzie:

             Weronika Greszta, Justyna Krempla, Norbert Niderla, Karol Tytoń,  n-l Jolanta Wilawer

 

2008/2009 II miejsce Zespół wokalny „Czwórka”, n-l Małgorzata Bakuniak,

                   II miejsce – Aleksandra Buczko, n-l Jolanta Wilawer

 

2009/2010 I miejsce Zespół „Ładne Kwiatki”, n-lJolanta Wilawer,

                   II miejsce duet Wiktoria Hocek i Julia Majer, n-l Renata Kowarz

 

2013/2014 I miejsce Zespół wokalny ,,Ładne Kwiatki” w składzie:

                    Magdalena Kasperek, Karolina Kwiatkowska, Jakub Olech, Oliwia Sznajdrowicz,

                    Paweł Szykuła, WiktorWłoch, KingaZiemiańska, n-l Jolanta Wilawer,

 

                   Zespół ,,Słońce w kapeluszu” w składzie:

                   Emilia Czerwieniec, Łukasz Rec, Edyta Wszoła - wyróżnienie Małgorzata Bakuniak,

 

                   Zespół „Flecistki” w składzie: Maja Bernacińska, Agata Budzyńska, Karina Kozak,

                   Magdalena Obuchowicz, Natalia Puźniak - wyróżnienie, n-l Elżbieta Seńko       

 

*Przegląd Piosenki Lwowskiej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Miasta i Gminy Zamość

2004/2005 I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie:

                   Dominika Bajwoluk, Mateusz Bałka, Weronika Brzyska, Magdalena Głowala,

                   Katarzyna Michalczyk, Barbara Michalczyk,Aleksandra Pachla, Zuzanna Pachla,

                   Natalia Świderek, Agnieszka Wilawer, Bartłomiej Wydmański,  Zuzanna Kunicka,

                   Magdalena Nogas,n-l Jolanta Wilawer

 

                   Zespół wokalny „Bonus” w składzie: Weronika Brzyska, Marcin Bobko, Bartłomiej Misztal,

                   Magdalena Głowala, Maja Matwiejczuk, Agnieszka Wilawer, Zuzanna Kunicka

– nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

 

2005/2006  II miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie:

                   Weronika Greszta, Karolina Grela, Justyna Krempla, Patryk Kurek, Magdalena Kliza,

                   Jędrzej Matwiejczuk,  Aleksandra Osiak, Maja Świder, Karol Tytoń, Paula Zgódka,

n-l Jolanta Wilawer

 

                   Zespół wokalny „Czwórka” w składzie: Maja Matwiejczuk, Karolina Tarłowska,

                   Magdalena Głowala, Bartłomiej Misztal, Zuzanna Kunicka, Weronika Brzyska,

                  Zuzanna Pachla, Karolina Nizioł, Klaudia Grabowska – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

 

2006/2007 I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie:

                  Natalia Bochniak, Iga Czerwieniec, Weronika Greszta, Karolina Grela,Justyna Krempla,

                  Magdalena Kliza, Aleksandra Osiak, Patrycja Szuwara, Maja Świder, Karol Tytoń,

                  Paula Zgódka, Aleksandra Zubiak, n-l Jolanta Wilawer

 

                  Zespół wokalny „Czwórka” w składzie: Magdalena Głowala, Marcin Bobko, Zuzanna Kunicka,

                  Weronika Brzyska, Zuzanna Pachla, Karolina Nizioł – nagroda, n-l Małgorzata Bakuniak

 

2007/2008 I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki”w składzie: Weronika Greszta, Karolina Grela,

                  Magdalena Kliza, Maja Świder, Karol Tytoń, Aleksandra Zubiak -n-l Jolanta Wilawer

 

                   I miejsce Zespół wokalny „Czwórka” w składzie: Weronika Brzyska, Magdalena Głowala,

                  Karolina Nizioł, Zuzanna Kunicka – n-l Małgorzata Bakuniak

 

2008/2009 I miejsce Zespół wokalny "Ładne Kwiatki" składzie: Weronika Greszta, Karolina Grela,

                   Magdalena Kliza, Maja Świder, Karol Tytoń, Aleksandra Zubiak -n-l Jolanta Wilawer

 

2011/2012  I miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki”w składzie: Jakub Kycko, Jakub Olech,

                    Oliwia Sznajdrowicz -n-l Jolanta Wilawer

 

*`Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Małe schody do wielkiej kariery”

2006/2007 Karol Tytoń – III miejsce, n-l Jolanta Wilawer

 

*Spotkania z Kolędą i Jasełkami w Zamościu

2006/2007 Nagroda główna Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie; Aleksandra Zubiak,

                   Patrycja Szuwara, Maja Świder, Magdalena Kliza, Karol Tytoń, Anna Hawryluk,

                   Justyna Krempla, Karolina Grela, Paula Zgódka, Oliwia Piotrowska, Weronika Greszta,

                   Norbert Niderla, Kamil Kołodziejczuk, Iga Czerwieniec, Justyna Sierkowska,

                   Natalia Bochniak, n-l Jolanta Wilawer

 

*Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zamościu

2012/2013 II miejsce Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie: Magdalena Kasperek,

                   Oliwia Sznajdrowicz, Paweł Szykuła, Wiktor Włoch, Kinga Ziemińska, n-l Jolanta Wilawer

 

2013/2014 Zespół wokalny „Ładne Kwiatki” w składzie Magdalena Kasperek, Oliwia Sznajdrowicz,

                    Paweł Szykuła, Wiktor Włoch, Kinga Ziemińska, wyróżnienie, n-l Jolanta Wilawer