Najważniejsze osiągnięcia

uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu

w wojewódzkich konkursach przedmiotowych

organizowanych przez Kuratora Oświaty

oraz w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych

  

Klasy  IV-VI

                                        Język polski                      Matematyka                  Język angielski

                                             Historia                       Przyroda                       Religia 

                                             Muzyka                       Plastyka 

 

 

 

Język polski

  •     *Etap wojewódzki Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

 

2011/2012

Natalia Lewkowicz –finalistka, n-l: Agnieszka Pawliszak

 

2006/2007

Marcin Byra –laureat, n-l: Agnieszka Pawliszak

 

2000/2001

Monika Komendacka – laureat, n-l: Leokadia Pasieka

Anna Piasecka –laureat, n-l: Katarzyna Brzezińska

Maciej  Fedorowicz –laureat, n-l: Janina Wojtowicz

Rafał Górskifinalista, n-l: Renata Kudela

Piotr Turczyn –finalista, n-l: Janina Wojtowicz

Artur Szeląg – finalista, n-l: Marzena Wityk

Sebastian Kusz –finalista, n-l: Marzena Wityk

 

1999/2000

Magdalena Bronikowska –finalista, n-l: Marzena Wityk

 

  •     * Etap wojewódzki Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Zamojskiego Kuratora Oświaty

 

1998/1999

Dobrawa Lisak – laureat, n-l: Renata Kudela

 

1997/1998

Katarzyna Kołtun – finalista, n-l: Anna Sagata- Grodzka

Ewa Andraszek –finalista, n-l: Jolanta Hernas- Skorupa

Kamila Kowalczyk –finalista, n-l: Jolanta  Hernas- Skorupa

Maria Bogusz finalista, n-l: Janina Wojtowicz

Magdalena Hołowińska –finalista, n-l: Agnieszka Pawliszak

 

1996/1997

Magdalena Gałan – finalista, n-l: Maria Kwasiuk

Magdalena Dziubińska – finalista, n-l: Janina Wojtowicz

 

1995/1996

Monika Jarzyna – finalista, n-l: Maria Kwasiuk

Aleksandra Kozłowska – finalista, n-l: Maria Kwasiuk

Agnieszka Jawor – finalista, n-l: Maria Kwasiuk

Marlena Momot – finalista, n-l: Jolanta Rajch

 

1994/1995

Marta Wróbel –finalista,  n-l: Barbara Dużyńska

 

1993/1994

Agnieszka Pióro – finalista, n-l: Anna  Sagata Grodzka

 

 

Historia

Etap wojewódzki Konkursu Historycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

2015/2016

Zofia Iwaniec- finalista, n-l: Małgorzata Malicka

2013/2014

Justyna Korneluk –laureat, n-l: Małgorzata Malicka

 

2007/2008

Ogólnopolski Konkurs Historyczny” Losy żołnierza  i dzieje oręża polskiego…”

Robert Kuraszkiewicz –laureat, n-l: Małgorzata Malicka

Paweł Zwolak –laureat, n-l: Małgorzata Malicka

Konrad Wojtyło –laureat, n-l: Małgorzata Malicka

 

2007/2008

     * Ogólnopolski Konkurs Historyczny: Krąg

Adrianna Kupiec –laureat, n-l: Oliwia Gogojewicz- Bojar

     

    2006/2007

Paweł Orzechowski –laureat, n-l: Józefa Odój

Marcin Byra – laureat, n-l: Józefa Odój

     

    Ogólnopolski Konkurs Historyczny: Krąg

Paweł Orzechowski –laureat, n-l: Józefa Odój

      Sylwia Urban–laureat, n-l: Józefa Odój

     

    Ogólnopolski Konkurs Historyczny” Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”

Marcin Byra –laureat, n-l: Józefa Odój

 

      2005/2006

Jakub Orzechowski-laureat, n-l: Józefa Odój

Marcin Petynko –laureat,  n-l: Józefa Odój

 

      Ogólnopolski Konkurs Historyczny: Krąg

Wojciech Turczyn –laureat, n-l: Józefa Odój

       Sylwia Hołys–laureat, n-l: Józefa Odój

 

      Ogólnopolski Konkurs Historyczny” Losy żołnierza  i dzieje oręża polskiego…”

Wojciech Turczyn –laureat, n-l: Józefa Odój

Jakub Orzechowski –laureat, n-l: Józefa Odój

 

1999/2000

Kamil Buko –finalista, n-l: Zofia Niewiadomska

Jakub Hycki –finalista, n-l: Zofia Hycka

Tomasz Kopczyński –finalista, n-l: Józefa Odój

 

  •     * Etap wojewódzki Konkursu Historycznego organizowanego przez Zamojskiego Kuratora Oświaty

 

1996/1997

Maciej Grela –laureat, n-l: Józefa Odój

 

1993/1994

Jacek Piwko –laureat, n-l: Józefa Odój

 

 

Język angielski

 

  •     * Etap wojewódzki Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zamojskiego Kuratora Oświaty
  •       Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

1994/1995

Przemysław Paul- finalista,  n-l: Anna Zabłocka

 

1996/1997

Katarzyna Łasocha – laureat, n-l: Anna Zabłocka

Anna Wójcik – laureat, n-l: Renata Kurzypa

 

1997/1998

Dobrawa Lisak – laureat, n-l: Renata Kurzypa

Marlena Ludian – finalista, n-l: Maria Prażak

Łukasz Gil - finalista, n-l: Maria Prażak

Katarzyna Kołtun – finalista, n-l: Renata Kurzępa

Kamila Kowalczyk – finalista, n-l: Anna Zabłocka

 

2008/2009  

  •     * Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ‘English High Flier’

 

Robert Kuraszkiewicz – laureat - I miejsce w Polsce n-l: Robert Krukowski

 

 * ‘CLICKONMANIAC’ Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Wydawnictwa Express Publishing.

 

2006/2007 - III edycja

Robert Kuraszkiewicz - laureat  ( Click on Starters ) n-l: Aleksandra Baranowicz

Weronika Naklicka – laureat  ( Click on Movers ) n-l:  Robert Krukowski

Patrycja Julia Ejsmont – laureat  ( Click on Movers ) n-l: Joanna Szeremeta

 

2007/2008 - IV edycja

Maja Świder - laureat  ( Click on Starters ) n-l:  Renata Kurzępa

Aleksandra Szram - laureat  ( Click on Starters ) n-l: Renata Kurzępa

Robert Kuraszkiewicz - laureat  ( Click on Movers ) n-l: Renata Kurzępa

 

2008/2009 - V edycja

Jakub Myśliwiec – laureat  ( Click on Movers ) n-l: Robert Krukowski

Adriana Poterucha – laureat  ( Click on Movers ) n-l: Marek Piróg

 

2009/2010 - VI edycja

Jakub Budzyński – laureat  ( Click on Starters ) n-l: Robert Krukowski

Jakub Myśliwiec – laureat  ( Click on Flyers ) n-l: Robert Krukowski

 

2010/2011 - VII edycja

Marcelina Chachuła – laureat  ( Click on Movers ) n-l: Renata Kurzępa

Maja Świder – laureat  ( Click on Flyers ) n-l: Renata Kurzępa

 

2011/2012 - VIII edycja

Alicja Olborska – laureat  ( Click on Starters ) n-l: Renata Kurzępa

Aleksandra Kaźmierczak – laureat  ( Click on Movers ) n-l: Marek Piróg

Aleksandra Juszczak – laureat  ( Click on Movers )  n-l: Marek Piróg

Marcelina Chachuła – laureat  ( Click on Flyers ) n-l: Renata Kurzępa

 

2012/2013 - IX edycja

Paulina Cios – laureat  ( Click on Starters ) n-l: Renata Kurzępa

Adam Kasprzak – finalista  ( Click on Starters ) n-l: Renata Kurzępa

Jakub Smolak – finalista  ( Click on Starters ) n-l: Renata Kurzępa

Alicja Olborska – laureat  ( Click on Movers ) n-l: Robert Krukowski

Maciej Bondyra – finalista  ( Click on Flyers )n-l: Robert Krukowski

 

2013/2014 - X edycja

Patryk Furmańczuk – finalista  ( Click on Starters ) n-l: Marek Piróg

Filip Szlingiert – finalista  ( Click on Starters )n-l: Marek Piróg

Amelia Majzer – finalista  ( Click on Starters )n-l: Robert Krukowski

Alicja Olborska – laureat  ( Click on Flyers ) n-l: Robert Krukowski

Zofia Liwak – finalista  ( Click on Flyers ) n-l: Robert Krukowski

Martyna Mazurek – finalista  ( Click on Flyers ) n-l: Robert Krukowski

 

 

Matematyka

 

 

  • * Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea” organizowany pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej
  • 2013/2014 

  • Patryk Greszta-laureat, n-l: Teresa Wszoła

    Paweł Oleszek-laureat, n-l: Teresa Wszoła

  •      
  • * Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży
  • 2013/2014 

  • Patryk Greszta-laureat (II miejsce w kraju), n-l: T. Wszoła

  • * Etap wojewódzki Konkursu Matematycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

 

2013/2014

Patryk Greszta-laureat, n-l: Teresa Wszoła

Paweł Oleszek-laureat, n-l: Teresa Wszoła

Michał Tyrka-finalista, n-l: Teresa Wszoła

 

2012/2013

Patryk Greszta-laureat, n-l: Teresa Wszoła

 

2011/2012

Szymon Denkiewicz-laureat, n-l: Teresa Wszoła

Jan Siulkowski-laureat, n-l: Teresa Wszoła

Jakub Bekier-finalista, n-l: Teresa Wszoła

 

2010/2011

Piotr Samborski-laureat, n-l: Teresa Wszoła

Jakub Wujec-laureat, n-l: Teresa Wszoła

Daniel Górnik-laureat, n-l: Teresa Wszoła

Angelika Czujkowska-finalista, n-l: Teresa Wszoła

 

2009/2010

Piotr Samborski-laureat, n-l: Teresa Wszoła

Bartłomiej Karwowski-laureat, n-l: Iwona Kołodziejczuk

Krzysztof Lipiec-laureat, n-l: Iwona Kołodziejczuk

Angelika Czujkowska-finalista, n-l: Teresa Wszoła

 

2007/2008

Jakub Jamroz-laureat, n-l: Teresa Wszoła

Michał Smoła-finalista, n-l: Teresa Wszoła

Daniel Wójcik-finalista, n-l: Teresa Wszoła

Adam Wieczorek-finalista, n-l: Teresa Wszoła

Karolina Denkiewicz- finalista, n-l: Teresa Wszoła

 

2004/2005

Przemysław Rybak-laureat, n-l: Teresa Wszoła

Michał Korzeń-laureat, n-l: Teresa Wszoła

 

2003/2004

Mateusz Krupa-finalista, n-l: Teresa Wszoła

 

2001/2002

Bartłomiej Mużacz- laureat, n-l: Maria Janczak

 

2000/2001

Jakub Goryczka-laureat, n-l: Maria Janczak

 

1999/2000

Mateusz Flis-finalista, n-l: Edward Janczak

Michał Leszczyński-laureat, n-l: Maria Janczak

 

  • * Etap wojewódzki Konkursu Matematycznego organizowanego przez Zamojskiego Kuratora Oświaty

 

1998/1999

Dariusz Wierzbicki-laureat, n-l: Edward Janczak

Marta Tatarska-finalista, n-l: Edward Janczak

Piotr Pisarczyk-finalista, n-l: Edward Janczak

 

1997/1998

Joanna Bartosik-laureat, n-l: Edward Janczak

Artur Piasecki-laureat, n-l: Jolanta Naworol

Katarzyna Taczała-finalista, n-l: Edward Janczak

Hanna Socha-finalista, n-l: Edward Janczak

Jakub Piasecki-finalista, n-l: Jolanta Naworol

 

1996/1997

Piotr Skórka-laureat, n-l: Danuta Margol

Konrad Hołowiński- laureat, n-l: Danuta Margol

Marcin Tatarski-laureat, n-l: Ewa Niedabylska

Katarzyna Pac-laureat, n-l: Ewa Niedabylska

 

1995/1996

Aleksander Świrski- finalista, n-l: Maria Blaszka

 

1994/1995

Grzegorz Łasocha-laureat, n-l: Gabriela Kostrubała

Daniel Orzeł-laureat, n-l: Kazimierz  Kostrubiec

 

1993/1994

Marcin Grela-finalista, n-l: Kazimierz Kostrubiec

Paweł Wierzbicki- finalista, n-l: Kazimierz  Kostrubiec

 

*Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

    2015/2016

      Burzanowski Maciej – wyróżniony  n-ll Iwona Kołodziejczuk

     

    2016/2017

      Kategoria Maluch – klasa 4

      Ożóg Patrycja – wyróżnienie –  nauczyciel Iwona Kołodziejczuk

      Kategoria Beniamin – klasa 6

      Burzanowski Maciej – wyróżnienie –  nauczyciel Iwona Kołodziejczuk

Przyroda

 

  • * Etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

 

2015/2016

Filip Szlingiert - laureat, n-l: Anna Topolska

Patryk Furmańczuk - laureat, n-l: Anna Topolska  

     

     2014/2015

Filip Szlingiert – laureat, n-el: Anna Topolska 

 

     2012/2013

Szymon Zawada – laureat, n-el: Jolanta Kukiełka

 

2010/2011

Angelika Czujkowska – finalistka, n-el: Anna Topolska

 

2002/2003

Bartłomiej Mużacz – laureat, n-l: Jolanta Kukiełka

 

2001/2002

Aleksandra Panasiewicz – laureat, n-l: Jolanta Kukiełka 

 

 

Muzyka

 

Zespół wokalny, opiekun: Agnieszka Hamerska

Laureat

- Konkursu Pieśni Religijnej „Moja wiara, moja miłość” 2010; MDK Zamość

- Konkursu Pieśni Religijnej „Moja wiara, moja miłość” 2011; MDK Zamość

- XI Spotkania z Kolędą i Pastorałką 2011' MDK Zamość

 

Wyróżnienie

- Przegląd Kolęd i Pastorałek „Nad nami cicha noc” 2014; Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 Zamość

 

 

Plastyka

 

Konkursy Plastyczne:

- Laureaci Konkursu Plastycznego „Maska Teatralna” 2010, 2011, 2014:

Szymon Bober lat 12, n-l: Agnieszka Hamerska
Wiktoria Tyszko lat 12n-l: Agnieszka Hamerska
Jakub Szumowski lat 12n-l: Agnieszka Hamerska
Julia Szczepańska lat 12n-l: Agnieszka Hamerska
Karolina Laskowska lat 12n-l: Agnieszka Hamerska

 

Religia

 

  • * Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła

 

2012/2013

Justyna Korneluk – laureat, n-l: Maria Kuraszkiewicz

 

2013/2014

Justyna Kornelu – laureat, n-el: Maria Kuraszkiewicz

 

2008/2009

Robert Kuraszkiewicz–finalista, n-l: Maria Kuraszkiewicz

  

  • 2007/2008

    Przemysław Malucha –laureat, n-l: Maria Kuraszkiewicz

    Michał Smoła– finalista, n-l: Maria Kuraszkiewicz

  •  

    2000/2001

    Anna Górnik –laureat, n-l: Maria Kuraszkiewicz

  •  

    1997/1998

    Anna Woszuk –finalista, n-l: ks. Dariusz Soniak

  •  

    1996/1997

    Anna Woszuk –finalista, n-l: Barbara Ulanowska

  •  

    1995/1996

           Krzysztof Jakubczak – finalista, n-l: Barbara Ulanowska