Laureaci i finaliści

konkursów przedmiotowych

organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

 

 


 

Rok szkolny 2017/2018


Damian Krzywonos

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel - pani Teresa Wszoła

Kacper Wdowiak

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel - pani Teresa Wszoła

finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel - pani Małgorzata Malicka

Dawid Ziemian

finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel - pani Małgorzata Malicka

Alicja Łaszkiewicz

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel - pani Małgorzata Malicka

 


Rok szkolny 2016/2017 

 


 

 

Agata Budzyńska

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel - pani Teresa Wszoła

 

 

 

Damian Krzywonos

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel - pani Teresa Wszoła

 

 

 

Kacper Wdowiak

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel - pani Teresa Wszoła

 

 

 

Jakub Cieślak 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel - pani Teresa Wszoła

 

 

 

Dawid Ziemian

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

nauczyciel - pani Anna Topolska

 

 

 


 

Rok szkolny 2015/2016

 


 

 

Filip Szlingiert

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

nauczyciel - Anna Topolska

 

 

Filip Szlingiert

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 nauczyciel - Teresa Wszoła

 

 

Patryk Furmańczuk

 

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

 nauczyciel - Anna Topolska

 

Zofia Iwaniec

 

 laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel - Małgorzata Malicka

 


 

Rok szkolny 2014/2015

 


 

 

Filip Szlingiert

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

nauczyciel - Anna Topolska

 

 


 

Rok szkolny 2013/2014

 


 

  

Patryk Greszta

Paweł Oleszek 

laureaci Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 

nauczyciel - Teresa Wszoła

 

Justyna Korneluk

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel - Małgorzata Malicka

 

Michał Tyrka 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 

nauczyciel - Teresa Wszoła

 


 

Rok szkolny 2012/2013

 


 

 

Patryk Greszta

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel - Teresa Wszoła

 

Szymon Zawada

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

nauczyciel – Jolanta Kukiełka

 


 

Rok szkolny 2011/2012

 


 

  

Szymon Denkiewicz

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Jan Siulkowski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Jakub Bekier

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Natalia Lewkowicz

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

nauczyciel – Agnieszka Pawliszak

 


 

Rok szkolny 2010/2011

  


 

 

Piotr Samborski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Jakub Wujec

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Daniel Górnik

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Angelika Czujkowska

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

nauczyciel – Anna Topolska

 


 

Rok szkolny 2009/2010

 


 

 

Robert Kuraszkiewicz

Paweł Zwolak

Konrad Wojtyło

finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy.”

nauczyciel – Małgorzata Malicka

 

Piotr Samborski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Bartłomiej Karwowski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Iwona Kołodziejczuk

 

Krzysztof Lipiec

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Iwona Kołodziejczuk

 


 

Rok szkolny 2007/2008

 


 

 

Jakub Jamroż

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Daniel Wójcik

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Adam Wieczorek

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Michał Smoła

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Karolina Denkiewicz

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 


 

Rok szkolny 2006/2007

 


 

  

Marcin Byra

laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

nauczyciel – Agnieszka Pawliszak

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – Józefa Odój

laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …”

nauczyciel – Józefa Odój

 

Paweł Orzechowski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – Józefa Odój

 

 


 

Rok szkolny 2005/2006

 


 

 

Marcin Petrynko

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – Józefa Odój

 

Jakub Orzechowski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – Józefa Odój

laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …”

nauczyciel – Józefa Odój

 

Wojciech Turczyn

laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …”

nauczyciel – Józefa Odój

 


 

Rok szkolny  2004/2005

 


 

 

Przemysław Rybak

laureat  Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Michał Korzeń

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 


 

Rok szkolny 2003/2004

 


 

 

Mateusz Krupa

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 


 

Rok szkolny 2001/2002

 


 

 

Bartłowiej Mużacz

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego

nauczyciele- Maria Janczak, Jolanta Kukiełka

 


 

Rok szkolny 2000/2001

 


 

 

Jakub Goryczka

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Maria Janczak