Najważniejsze osiągnięcia sportowe

 uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu

i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Kiko”

działającego przy SP4 w Zamościu

 

Badminton  

Koszykówka  

Piłka Nożna  

Lekkoatletyka   

Pływanie 

Badminton


`I miejsce w Mistrzostwach Polski Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie Drużynowym; Zamość, 19-21.06.2005r.

Trener: Sławomir Moździoch, skład drużyny: Piotr Typiak, Dawid Miszczyszyn, Maciej Głębocki

 

`I miejsce w Mistrzostwach Polski Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie Drużynowym Chłopców; Zamość, 15-17.06.2007r.

Trener: Sławomir Moździoch, skład drużyny: Wojciech Ramian, Daniel Gujski

 

`III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt; Zamość, 15-17.06.2007r,

Trener: Sławomir Moździoch, skład drużyny: Dorota Czaplińska, Klaudia Marzec

 

`III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie Drużynowym Chłopców; Zamość, 13-15.06.2008r.

Trener: Janusz Głębocki, skład drużyny: Marcin Hałasa, Marcin Boczkowski

 

`III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt; Zamość, 13-15.06.2008r.

Trener: Sławomir Moździoch, skład drużyny: Daria Gujska, Klaudia Pikuzińska

 

`I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt w Zamościu:

1994r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny:  Dominika Kopczan, Jolanta Ługowska) – kl. 8

1994r.(n-l Sławomir Moździoch, skład drużyny:  Klaudia Adaszyńska, Sylwia Świstowska) – kl. 6

1995r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Klaudia Adaszyńska, Monika Łopuszyńska) – kl. 6

1995r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Dominika Kopczan, Krystyna Florek)– kl 8

1996r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Klaudia Adaszyńska, Katarzyna Krupińska) - kl. 8

1997r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Barbara Kustra,  Bernadetta Giera) – kl 6

1997r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Klaudia Adaszyńska, Renata Krupa) – kl. 8

1998r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Barbara Kustra, Emilia Witek) – kl. 6

1998r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Renata Krupa, Bernadetta Giera) – kl. 8

1999r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Elżbieta Burda, Emilia Witek)– kl.6

1999r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Barbara Kustra, Magdalena Bronikowska) – kl. 8

2000r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Agata Świst, Agnieszka Łapińska)

2001r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Agata Świst, Agnieszka Łapińska)

2002r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Anna Głębocka, Martyna Chwalisz)

2003r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Anna Głębocka, Anna Bojanek)

2004r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Dominika Gujska, Anna Bojanek, Agnieszka Kowalska)

2005r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Iwona Bryk, Magdalena Pawluk)

2006r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Klaudia Marzec, Dorota Czaplińska)

2007r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Daria Gujska, Kinga Palonka, Klaudia Pikuzińska)

2008r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Daria Gujska, Kinga Palonka, Klaudia Pikuzińska)

2009r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Wiktoria Zapora, Patrycja Derewiecka, Sandra Kudyk)

2010r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Oliwia Piotrowska, Karolina Czerwińska)

2011r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Julia Ziemińska, Wiktoria Budziszewska, Sandra Tatarelis)

2012r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Natalia Żujewska, Monika Piotrowska, Katarzyna Senderek)

2013r. (n-l Rafał Malec, skład drużyny: Wiktoria Kasprzak, Aleksandra Laskowska, Oliwia Rębacz )

 

`I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie Drużynowym Chłopców w Zamościu:

1994r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Adrian Bergiel, Hubert Dąbrowski) – kl. 6

1994r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Mariusz Symonowicz, Paweł Jarski) – kl. 8

1995r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Tomasz Derewiecki, Jarosław Kos) – kl. 8

1995r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Łukasz Nowosad, Krzysztof Krupa) – kl. 8

1996r. (n-l Sławomir Moździoch, skład drużyny: Adrian Bergiel, Krzysztof Krupa) – kl. 8

1996r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Jarosław Kos, Damian Łokaj)–kl. 6

1997r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Jarosław Kos, Damian Łokaj)–kl. 8

1997r.(n-l Sławomir Moździoch, skład drużyny: Łukasz Saba, Piotr Głowienka) – kl. 6

1998r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Łukasz Saba, Piotr Głowienka)–kl. 8

1999r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Łukasz Skrzyński, Filip Czaja) – kl.6

1999r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Łukasz Saba, Piotr Głowienka) – kl. 8

2000r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Michał Piróg, Łukasz Krzyszczuk)

2001r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Piotr Typiak, Dawid Miszczyszyn)

2004r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Konrad Marczuk, Daniel Gujski)

2005r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Wojciech Ramian, Daniel Gujski)

2006r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Wojciech Ramian, Daniel Gujski)

2007r. (n-l Janusz Głębocki, skład drużyny: Marcin Hałasa, Kacper Czerwiński, Marcin Boczkowski)

2010r. (n-l Janusz Głębocki, skład drużyny: Jakub Rębacz, Karol Tytoń, Miłosz Ziemiński)

2011r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Adam Jagoda, Szymon Adamczuk, Damian Kasperski )

2012r. (n-l Janusz Głębocki, skład drużyny: Jakub Kuliński, Mateusz Wawryk)

2013r. (n-l Janusz Głębocki, skład drużyny: Miłosz Piotrowski, Norbert Poździk, Mateusz Hałasa)

2014r. (n-l SławomirMoździoch, skład drużyny: Adam Kasprzak, Jakub Korga, Bartłomiej Woźniak)

 

`II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie Drużynowym Chłopców w  Zamościu

2008r.(n-l Sławomir Moździoch, skład drużyny: Mateusz Baran, Paweł Lepianka, Michał Łapiuk)

 

`Drużynowe Wicemistrzostwo Polski Juniorów Młodszych w XI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie – Zamość, 29.04-2.05.2005r

Trener: Sławomir Moździoch, skład drużyny: Agata Świst, Agnieszka Łapińska, Małgorzata Gąska, Marta Kolimaga,  Anna Głębocka, Aleksandra Gradziuk, Dawid Miszczyszyn, Piotr Typiak, Maciej Głębocki, Jakub Wilkos

 

`Agnieszka Łapińska – srebrny medal w grze mieszanejjuniorów mł. w XI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie; Zamość 29.04-2.05.2005r.

 

`Agata Świst – srebrny medal w grze podwójnejjuniorów mł. w XI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie; Zamość, 29.04-2.05.2005r.

 

`Piotr Typiak – brązowy medal w grze pojedynczej i brązowy medal w grze podwójnejjuniorów mł.  w XI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie; Zamość, 29.04-2.05.2005r,

 

`Dawid Miszczyszyn – brązowy medal w grze podwójnejjuniorów mł.  w XI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie; Zamość, 29.04-2.05.2005r.

 

`Anna Głebocka – brązowy medal w grze podwójnej juniorek młodszych w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie – Głubczyce 2007r.

 

`Anna Bojanek - brązowy medal w grze podwójnej juniorek młodszych w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie  – Głubczyce 2007r.

 

`II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Badmintonie Dziewcząt – Suwałki 2007 r. (w składzie: Anna Bojanek, Dominika Gujska, Agnieszka Kowalska, Katarzyna Borys)

 

`III miejsce w Klasyfikacji Drużynowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Badmintonie – Sobótka 2008r. (w składzie: Anna Bojanek, Dominika Gujska, Agnieszka Kowalska, Katarzyna Borys, Klaudia Marzec, Aleksandra Skrzyńska)

 

`III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Badmintonie Dziewcząt – Głubczyce 2008r. (w składzie: Anna Głębocka, Anna Bojanek, Dominika Gujska, Agnieszka Kowalska)

 

` Anna Bojanek – złoty medal w grze podwójnej juniorek młodszych w XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie – Sobótka 2008r.

 

`Agnieszka Kowalska – srebrny medal w grze podwójnej juniorek młodszych w XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie – Sobótka 2008r.

 

`Dominika Gujska – srebrny medal w grze podwójnej juniorek młodszych w XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie – Sobótka 2008r.

 

`Katarzyna Borys – brązowy medal w grze mieszanej  juniorów młodszych w XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie – Sobótka 2008r.

 

`I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Badmintonie w klasyfikacji Drużynowej, Zamość 1.04. 2001r., Zamość 28.03. 2004r.,

 

 

Białystok 4.04. 2005r., 2007r., 2008r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Białymstoku – maj 2009r.

-          I miejsce – Patrycja Mazur, Kamil Kot – gra mieszana,

-          II miejsce – Klaudia Pikuzińska, Paweł Lepianka – gra mieszana,

-          II miejsce – Mateusz Baran, Michał Łapiuk – gra podwójna,

-          III miejsce – Michalczyk Katarzyna, Artur Murgała – gra mieszana,

-          III miejsce – Dominika Bajwoluk/ Jakub Mosorzewski – gra mieszana,

-          III miejsce – Patrycja Mazur, Agnieszka Śliwa – gra podwójna,

-          III miejsce – Klaudia Pikuzińska – gra pojedyncza,

-          III miejsce – Sebastian Tatarelis, Szymon Hałasa,

-          III miejsce – Kajetan Litwińczuk, Jakub Mosorzewski.

-          II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

 

Ogólnopolski Indywidualny Turniej UKS-ów w Zamościu – listopad 2009r.

-          III miejsce – Patrycja Derewiecka – gra pojedyncza kat. U – 13,

-          III miejsce – Sandra Kudyk – gra pojedyncza kat. U – 13,

-          III miejsce Oktawia Koisz – gra pojedyncza kat. U – 11.

-          I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zamościu – maj 2010r.

-          I miejsce – Natalia Świderek, Szymon Hałasa – gra mieszana,

-          II miejsce – Jakub Mosorzewski, Kajetan Litwińczuk – gra podwójna,

-          II miejsce – Agnieszka Wilawer, Arkadiusz Głąb – gra mieszana,

-          III miejsce – Karol Tytoń, Karolina Czerwińska – gra mieszana,

-          III miejsce – Kaja Przyczyna, Paweł Giełażyn – gra mieszana,

-          III miejsce – Jakub Rębacz, Miłosz Ziemiński – gra podwójna,

-          III miejsce – Patrycja Derewiecka, Sandra Kudyk – gra podwójna,

-          III miejsce – Katarzyna Sowa, Wiktoria Zapora – gra podwójna,

-          III miejsce – Jakub Mosorzewski – gra pojedyncza,

-          III miejsce – Katarzyna Sowa – gra pojedyncza,

-          I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

 

 Międzynarodowy Indywidualny Turniej UKS – ów w Zamościu – kwiecień 2011r.

-          I miejsce – Rębacz Jakub, Kamil Kołodziejczuk – gra podwójna,

-          II miejsce – Rębacz Jakub – gra pojedyncza,

-          II miejsce – Michał Gielecki, Paryk Lepianka – gra podwójna,

-          II miejsce – Joanna Zaremba, Karol Tytoń – gra mieszana.

-          III miejsce – Gielecki Michał – gra pojedyncza,

-          III miejsce – Karolina Czerwińska, Oliwia Piotrowska,

-          I miejsce klasyfikacja drużynowa.

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Badmintona – Białystok, maj 2011r.

-          III miejsce – Oliwia Piotrowska – gra pojedyncza,

-          III miejsce – Oktawia Koisz, Sandra Tatarelis, Karolina Czerwińska, Oliwia Piotrowska – gra podwójna,

-          I miejsce – Michał Gielecki, Patryk Lepianka – gra podwójna,

-          II miejsce – Jakub Sak, Miłosz Ziemiński – gra podwójna,

-          III miejsce – Szymon Adamczuk, Damian Kasperski – gra podwójna

-          I miejsce – klasyfikacja drużynowa.

 

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UKS – ów w Badmintona – Zamość, listopad 2011r.

-          II miejsce - Wiktoria Kasprzak – gra pojedyncza – U-11,

-          III miejsce – Oliwia Rębacz, Magdalena Kopczyńska – gra pojedyncza – U-11,

-          III miejsce – Maciej Świszcz – gra pojedyncza – U-11,

-          I miejsce – Szymon Adamczuk – gra pojedyncza – U-13,

-          II miejsce – Adam Jagoda – gra pojedyncza – U-13,

-          III miejsce – Kasperski Damian – gra pojedyncza – U – 13,

-          I miejsce klasyfikacja drużynowa.

           

Międzynarodowy Turniej UKS – ów w Badmintona – Zamość, marzec 2012r.

-          II miejsce – Aleksandra Laskowska – gra pojedyncza U-11,

-          I miejsce – Maciej Świszcz – gra pojedyncza U – 11,

-          III miejsce – Karol Wojtyna – gra pojedyncza – U – 11,

-          II miejsca – Wiktoria Kasprzak, Oliwia Rębacz – gra podwójna – U-11,

-          III miejsce – Magdalena Kopczyńska, Małgorzata Pawluk, Ola Laskowska, Kamila Mróz – gra podwójna – U – 11,

-          II miejsce – Maciej Świszcz, Karol Wojtyna – gra podwójna U – 11,

-          III miejsce – Norbert Poździk, Jakub Szpinda, Mateusz Hałasa, Miłosz Piotrowski – U – 11,

-          III miejsce – Klaudia Rębacz – gra pojedyncza U – 13,

-          I miejsce – Szymon Adamczuk – gra pojedyncza U – 13,

-          III miejsce – Adam Jagoda – gra pojedyncza U – 13,

-          II miejsce – Oktawia Koisz, Sandra Tatarelis – gra podwójna U – 13,

-          III miejsce – Wiktoria Budziszewska, Klaudia Rębacz, Klaudia Kupiec, Julia Ziemińska – gra podwójna U-13,

-          II miejsce – Szymon Adamczuk, Adam Jagoda – gra podwójna U – 13,

-          III miejsce – Jakub Kuliński, Mateusz Wawryk, Mirosław Bobczuk, Damian Kasperski – gra podwójna U – 13.

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Badmintona – Zamość, maj 2012r.

-          III miejsce – Wiktoria Budziszewska – gra pojedyncza,

-          II miejsce – Szymon Adamczuk – gra pojedyncza,

-          III miejsce – Adam Jagoda – gra pojedyncza,

-          I miejsce – Wiktoria Budziszewska, Klaudia Rębacz – gra podwójna,

-          II miejsce – Oktawia Koisz, Sandra Tatarelis – gra podwójna,

-          III miejsce – Klaudia Kupiec, Julia Ziemińska, Monika Piotrowska, Natalia Żujewska – gra podwójna,

-          I miejsce – Szymon Adamczuk, Adam Jagoda – gra podwójna,

-          II miejsce – Mirosław Bobczuk, Damian Kasperski – gra podwójna,

-          III miejsce – Maciej Świszcz, Karol Wojtyna, Jan Siulkowski, Jakub Rusinek – gra podwójna.

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski UKS – ów w Badmintona – Zamość, listopad 2012r.

-          I miejsce – Piotr Lepianka – gra pojedyncza  U – 11,

-          II miejsce – Bartek Woźniak – gra pojedyncza U – 11,

-          III miejsce – Adam Kasprzak – gra pojedyncza U-11,

-          I miejsce – Natalia Żujewska – gra pojedyncza – U- 13,

-          II miejsce  - Oliwia Rębacz – gra pojedyncza – U 13,

-          III miejsce – Katarzyna Senderek, Aleksandra Laskowska – U-13,

-          II miejsce – Mateusz Wawryk – gra pojedyncza U – 13,

-          III miejsce – Norbert Poździk – gra pojedyncza – U-13.

 

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UKS-ów w Badmintona – Zamość, kwiecień 2013r.

-          III miejsce – Karolina Laskowska – gra pojedyncza U-11,

-          III miejsce – Piotr Lepianka, Jakub Korga – gra pojedyncza U-11,

-          II miejsce – Wiktoria Kupiec, Julia Szczepańska – gra podwójna U – 11,

-          I miejsce – Jakub Korga, Łukasz Nowosad – gra podwójna U-11,

-          II miejsce – Adam Kasprzak, Piotr Lepianka – gra podwójna U-11,

-          II miejsce – Łukasz Woźniak, Karolina Laskowska – gra mieszana U-11,

-          III miejsce – Katarzyna Senderek – gra pojedyncza U – 13,

-          III miejsce – Maciej Świszcz, Miłosz Piotrowski – gra pojedyncza U – 13,

-          III miejsce – Monka Piotrowsk, Natalia Żujewska, Wiktoria Kasprzak, Kamila Mróz – gra podwójna U-13,

-          III miejsce – Maciej Świszcz, Oliwia Rębacz, Miłosz Piotrowski, Aleksandra Laskowska – gra mieszana U – 13

-          I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

 

Ogólnopolski Indywidualny Turniej UKS – ów w Badmintona -  Zamość, listopad 2013r.

-          I miejsce – Kacper Wołk – gra pojedyncza U-11,

-          III miejsce – Jkaub Kycko – gra pojedyncza U – 11,

-          I miejsce – Wiktoria Kasprzak – gra pojedyncza U – 13,

-          II miejsce – Aleksandra Laskowska – gra pojedyncza U – 13,

-          I miejsce – Maciej Świszcz – gra pojedyncza U – 13,

-          II miejsce – Miłosz Piotrowski – gra pojedyncza U – 13,

-          III miejsce – Norbert Poździk, Mateusz Hałasa U-13,

-          I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

 

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski UKS-ów w Badmintona – Zamość, marzec 2014r.

-          III miejsce – Klaudia Sykuła, Natalia Wójcik – gra podwójna U – 11,

-          III miejsce – Kacper Wołk, Krystian Chwiejczak – gra podwójna U-11,

-          III miejsce – Igor Kasprzak, Oliwia Bojarska – gra mieszana U – 11,

-          II miejsce – Wiktoria Kasprzak – gra pojedyncza U-13,

-          I miejsce – Miłosz Piotrowski – gra pojedyncza U-13,

-          II miejsce – Maciej Świszcz – gra pojedyncza U – 13,

-          I miejsce – Wiktoria Kasprzak, Aleksandra Laskowska – gra podwójna U – 13,

-          III miejsce – Paulina Cios, Wiktoria Kupiec – gra podwójna U – 13,

-          I miejsce – Miłosz Piotrowski, Maciej Świszcz – gra podwójna U – 13,

-          III miejsce – Mateusz Hałasa, Norbert Poździk, Adam Kasprzak, Jakub Korga – gra podwójna U – 13

 

`Wiktoria Kasprzak, Aleksandra Laskowska – złotymedal w grze podwójnej  w  Mistrzostwach Polski  Młodzików Młodszych w BadmintonieGłubczyce, maj 2014 r.

II miejsce – Jakub Smolak, Julia Szczepańska – gra mieszana U – 13.

 

Koszykówka

`I miejsce – w Wojewódzkich Igrzyskach SZS w  Koszykówce Dziewcząt; Zamość, 28.03.1992r., 27.03.1993r.

Trener: Janusz Głębocki, skład drużyny: Ewa Dębicka, Monika Rec, Magda Cichaczewska, Sylwia Sudnik, Joanna Cieślicka, Katarzyna Juszczak, Agnieszka Balczyńska, Agnieszka Bezuch.

 

`Udział w I Ogólnopolskim Finale Turnieju Koszykówki Szkół Podstawowych pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej „CHIO CUP” – Warszawa 12-14.06.1995r. (w turnieju wzięło udział 2385 drużyn z całego kraju) – VII m-ce

Trener: Janusz Głębocki, skład drużyny: Angelika Kozikowska, Katarzyna Łasocha, Agnieszka Rusinek, Wioletta Gębala, Katarzyna Pac, Aleksandra Ćwik, Sylwia Krzak, Anita Bielak, Dorota Wierzańska, Anna Waśko, Ewa Turczyn, Karolina Ścibor.

 

`I miejsce – w Wojewódzkich Igrzyskach SZS w  Minikoszykówce i Koszykówce  Dziewcząt- Biłgoraj 21.05.1995r.,Biłgoraj 24-25.02.1996r., Zamość 7-8.03.1997r.

Trener: Janusz Głębocki, skład drużyny: Anita Bielak, Aleksandra Ćwik, Angelika Kozikowska, Katarzyna Pac, Dorota Wierzańska, Ewa Turczyn, Katarzyna Wydra, Wioletta Gębala, , Katarzyna Łasocha, Anna Waśko, Sylwia Krzak.

 

`III miejsce – w Makroregionalnych Igrzyskach SZS w  Minikoszykówce Dziewcząt w Siedlcach, 2.06.1996r.

Trener: Janusz Głębocki, skład drużyny: Katarzyna Wyra, Katarzyna Niedźwiedź, Anna Misztal, Aneta Ogonowska, Anna Dyrkacz, Renata Koman, Anna Grela, Anna Krukowska, Olga Szymańska, Beata Prażak, Katarzyna Kindop, Aleksandra Mazur.

 

`III miejsce – w Wojewódzkich Igrzyskach Lubelskiego SZS w  Minikoszykówce Dziewcząt – Chełm, 5.05.1999r

Trener: Janusz Głębocki, skład drużyny: Agnieszka Pieczykolan, Angelika Bełz, Klaudia Jarzębowska, Joanna Prusińska, Magdalena Morgun, Aleksandra Gniwek, Iwona Dyrkacz, Justyna Porzuc, Diana Marczuk, Magdalena Parafiniuk, Magdalena Maluha, Magdalena Władyga.

 

`I miejsce – Internationale Sport Jugend Begegnung -Basketball Madchen Schwabisch Hall – Deutschland, 21.07. 2001r.

Trener: Janusz Głębocki, skład drużyny: Aneta Ogonowska, Anna Dyrkacz, Angelika Bełz, Diana Marczuk, Aleksandra Dębińska, Klaudia Jarzębowska, Aleksandra Gniwek, Joanna Prusińska.

 

`II miejsce – w Wojewódzkich Igrzyskach Lubelskiego SZS w Minikoszykówce Chłopców – Zamość, 25.03.2003r.

Trener: Janusz Głębocki, skład drużyny: Paweł Malec, Tomasz Gontarz, Mateusz Pawelczyk, Jakub Nowosad, Mateusz Wityk, Konrad Marczuk, Jakub Tybulczuk, Tomasz Dudziński, Mateusz Wojtak, Damian Szarafin, Maciej Głębocki, Grzegorz Radzik.

 

`II miejsce – w Wojewódzkich Igrzyskach Lubelskiego SZS w Minikoszykówce Chłopców – Chełm, 14.04.2005r.

Trener: Janusz Głębocki, skład drużyny: Mateusz Madej, Grzegorz Darda, Konrad Maziarka, Krzysztof Wnuk, Kamil Tetych, Augustyn Głowacki, Piotr Skrętuła, Paweł Malec, Konrad Marczuk, Michał Pankowski, Tomasz Kustra.

 

`II miejsce – w Wojewódzkich Igrzyskach Lubelskiego SZS w Minikoszykówce Chłopców – Chełm, 16.04.2008r.

Trener: Janusz Głębocki, skład drużyny: Marcin Hałasa, Marcin Boczkowski, Mateusz Witkowski, Kamil Zasuwa, Kacper Czerwiński, Krzysztof Darda, Łukasz Kornas, Paweł Jabłoński, Michał Mosorzewski, Łukasz Skiba, Beniamin Sobowicz, Paweł Stańkowski,

 

 

Piłka Nożna

 

`III miejsce w Finale Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Nożnej Coca Cola Cup Warszawa 1999r.

Trener: Marek Kudela, kierownik drużyny: Henryk Borowik, skład drużyny: Artur Świst, Łukasz Oseła, Piotr Kwieciński, Piotr Chadaj, Sebastian Margol, Marcin Wołoch,

 

`V miejsce w Półfinale Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Nożnej Coca Cola Cup Ostrowiec Świętokrzyski 2006r.,

 

`I miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju w Piłce Nożnej im. M. Wielgusa w 1996r., 1999r., 2003r., 2004r.

 

Lekkoatletyka

 

`II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Szkolnego Związku Sportowego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców; Zamość, 29.05.2007r. 

(n-l Janusz Głębocki, skład drużyny: Marcin Lachowicz, Kamil Sobczuk, Wojciech Ramian, Rafał Pełech, Mateusz Gierała, Marcin Hałasa).

 

Pływanie

 

`I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Szkolnego Związku Sportowego w Pływaniu Chłopców – 50m stylem klasycznym – Łukasz Kulesza; Zamość 03.12.2007r.