w Szkole Podstawowej Nr 4

im. Stefana Batorego

 

 


ROK SZKOLNY 2018/2019


 

II semestr 

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona

                   pani Marta Pakos

 

 

PRZEWODNICZĄCA

Wiktoria Mazurek kl. 3b gimnazjum 

 

ZASTĘPCA

Aleksandra Korniewska kl. 8a

SKARBNIK 

Kamil Stanisławczuk kl.7a 

 

SEKRETARZ 

 Paulina Werner kl. 3a gimnazjum

Komisja do spraw Nauki i Porządku

Weronika Puławska kl. 6c

Arleta Grabowska kl. 5a

Emma Dragan kl. 5a

Julia Burda kl. 5c  

 

Komisja do spraw Kultury, Rozrywki i Sportu

Kamil Poświatowski kl. 6b

Weronika Iwaniec kl. 6b

Roksana Swatowska kl. 7a  

 

 

 

I semestr

 

 

PRZEWODNICZĄCA

Wiktoria Mazurek kl. 3b

ZASTĘPCA

Aleksandra Korniewska kl. 8a  

SKARBNIK 

     Kamil Stanisławczuk kl. 7a       

SEKRETARZ 

Paulina Werner kl. 3a

Komisja do spraw Nauki i Porządku

Kinga Siek kl. 6c

Arleta Grabowska kl. 5a

Emma Dragan kl. 5a 

Julia burda kl. 5c

Komisja do spraw Kultury, Rozrywki i Sportu

Artur Kawalec kl. 8a

Izabela Smyk kl. 8d

Roksana Swatowska kl. 7a

RADY SAMORZADÓW KLASOWYCH

KLASA 3A

Przewodniczący: Kacper Pałczyński

Z-ca : Natalia Wójcik

KLASA 3B

Przewodnicząca: Zofia Iwaniec

Z-ca : Weronika Nowak

KLASA 8A

Przewodnicząca : Oliwia Małecka

Z-ca: Amelia Grycyk

KLASA 8B

Przewodnicząca: Oliwia Kuźma

Z-ca : Michał Ścibak

KLASA 8C

Przewodniczący: Kacper Wdowiak
Z-ca: Jakub Cieślak

KLASA 8D

Przewodnicząca: Karolina Kwiatkowska
Z-ca: Angelika Cios

KLASA 7A

Przewodnicząca : Kamila Skorupska

Z-ca: Łukasz Woźniak

KLASA 7B

Przewodniczący : Kamila Kawala

Z-ca: Karolina Jędrzejewska

KLASA 7c

Przewodniczący : Wojciech Oseła
Z-ca : Barbara Kucharska

KLASA 6A

Przewodniczący : Jakub Plewa
Z-ca : Jakub Kulesza

KLASA 6B

Przewodnicząca : Weronika Iwaniec
Z-ca  : Mikołaj Pupiec

KLASA 6C

Przewodnicząca : Diana Bartko
Z-ca  : Natalia Cisło

KLASA 5A

Przewodniczący : Karol Prochowicz
Z-ca  : Kamil Seregiet

KLASA 5B

Przewodnicząca : Julia Szewczuk
Z-ca  : Jakub Bosiak

KLASA 5C

Przewodnicząca : Julia Burda
Z-ca  : Zuzanna Droździel

KLASA 5D

Przewodniczący : Konrad Zuszman
Zastępca : Igor Wapniarski

KLASA 4A

Przewodnicząca : Martyna Przygon

Z-ca: Bartosz Burda

KLASA 4B

Przewodniczący : Filip Pesantez

Z-ca: Miłosz Bąk

KLASA 4C

Przewodniczący : Oskar Gnasiuk

Z-ca: Diana Rec

KLASA 4D

Przewodnicząca : Dominika Giera

Z-ca: Jakub Mac

KLASA 4E

Przewodniczący : Filip Januszewski

Z-ca: Aleksandra Krupicka

KLASA 4F

Przewodniczący : Julia Matwis

Z-ca: Dawid Hocek

 

 


ROK SZKOLNY 2017/2018

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona


 

 

PRZEWODNICZĄCA

 Barbara Kucharska kl. 6 c

 

ZASTĘPCA

Anna  Olszewska kl. 7 a   

 

SKARBNIK 

     Kamil Stanisławczuk kl. 6 a       

 

SEKRETARZ 

Kacper Wdowiak kl. 6c

 

Komisja do spraw Nauki i Porządku

Karolina Kwiatkowska kl. 7 d

Karolina Zakonek kl. 5 c

Błażej Zabłocki kl. 5 a 

 

Komisja do spraw Kultury, Rozrywki i Sportu

Oliwia Wajda kl. 6 a

Jakub Kycko kl. 7 a

Michał Trojak kl. 7 b

              


 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona

 


 

 

 

RZEWODNICZĄCA

Anna  Olszewska kl. 6a   

 

ZASTĘPCA

Kacper Wdowiak kl. 6c

 

SKARBNIK 

Kamila Skorupska kl.5a

 

SEKRETARZ 

 Barbara Kucharska kl. 5c

 

Komisja do spraw Nauki i Porządku

Zuzanna Kołodziej kl. 6c 

Michał Trojak kl. 6b

Mateusz Radzik kl. 5b  

 

Komisja do spraw Kultury, Rozrywki i Sportu

Filip Łagoźny kl. 6a

Emilia Czerwieniec kl. 5c

Kamil Stanisławczuk kl. 5a  

 


 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona

 


 

 

 

PRZEWODNICZĄCA 

Zofia Iwaniec kl. 6b 

 

ZASTĘPCA 

Bikowska Aleksandra kl. 6a 

  

SKARBNIK 

Oliwia Bojarska 6a

 

SEKRETARZ 

 Kycko Jakub kl. 5a

 

Komisja do spraw Nauki i Porządku

Marta Łukasik kl. 5d 

Oliwia Sznajdrowicz kl. 5d 

Kacper Wdowiak kl. 5c 

 

Komisja do spraw Kultury, Rozrywki i Sportu

Kajetan Chwedyk kl. 6b

Zuzanna Kołodziej kl. 5c

Anna  Olszewska kl. 5a  

 

 


 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona

 


 

PRZEWODNICZĄCA

Wiktoria Tyszko  kl. 6a 

 

 ZASTĘPCA 

Zofia Iwaniec kl. 5b

  

SKARBNIK I SEKRETARZ

Patrycja Czujkowska kl. 5a

Filip Szlingiert kl. 5a

 

KOMISJA DO SPRAW NAUKI I PORZĄDKU 

Alicja Czyż kl. 6b

 Wiktor Trojak  kl. 6b

Marcin Pac kl. 6c

 Paulina Wiater kl. 6c

 

KOMISJA DO SPRAW  KULTURY, ROZRYWKI I SPORTU 

Klaudia Bodys kl. 6a

Karol Satowski kl. 6c

Aleksandra Bikowska kl. 5 a

 

 


 

ROK SZKOLNY 2013/2014

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona   

 


 

 

PRZEWODNICZĄCY

Piotr Lepianka  kl. 5a

 

 ZASTĘPCA

Alicja Olborska  kl. 6a

 

SKARBNIK I SEKRETARZ 

Adam Kasprzak kl. 5a 

Michał Wasilewski kl. 6a

  

KOMISJA DO SPRAW NAUKI I PORZĄDKU 

Klaudia Nowak kl. 6b

Łukasz Krukowski  kl. 6b
Marcin Pac kl. 5c

 

KOMISJA DO SPRAW  KULTURY, ROZRYWKI I SPORTU 

Ada Siulkowska kl. 6c

Wojciech Kowalczyk  kl. 6c

Miłosz Chwiejczak kl. 5 b 

Alicja Czyż kl. 5b 

Paulina Wiater kl. 5 b

 

 


 

ROK SZKOLNY 2012/2013  

Opiekun samorządu: pani Jolanta Kukiełka  

 


 

 

PRZEWODNICZĄCY

Maksymilian Ziemiński kl. 5c

 

 ZASTĘPCA

Oskar Skubisz kl. 6b

 

SKARBNIK I SEKRETARZ

Szymon Gąska kl. 6a

Natalia Żujewska kl. 6a

 

KOMISJA DO SPRAW NAUKI I PORZĄDKU 

Grzegorz Lipiec kl. 6c

Kamil Szydełko kl. 6c
Marcin Pac kl. 4c

 

KOMISJA DO SPRAW  KULTURY, ROZRYWKI I SPORTU 

Wiktoria Hocek kl. 6c

Agnieszka Mazurek kl. 6c

Krystian Koza kl. 4c

Karol Satowski kl. 4c

Natalia Żujewska kl. 6a

Monika Piotrowska kl. 6a