w Szkole Podstawowej Nr 4

im. Stefana Batorego

 

 Regulamin Samorządu Uczniowskiego   

 

 


ROK SZKOLNY 2017/2018

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona


 

PRZEWODNICZĄCA

 Barbara Kucharska kl. 6 c

ZASTĘPCA

Anna  Olszewska kl. 7 a   

SKARBNIK 

     Kamil Stanisławczuk kl. 6 a       

SEKRETARZ 

Kacper Wdowiak kl. 6c

Komisja do spraw Nauki i Porządku

Karolina Kwiatkowska kl. 7 d

Karolina Zakonek kl. 5 c

Błażej Zabłocki kl. 5 a 

Komisja do spraw Kultury, Rozrywki i Sportu

Oliwia Wajda kl. 6 a

Jakub Kycko kl. 7 a

Michał Trojak kl. 7 b

              


 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona

 


 

 

 

RZEWODNICZĄCA

Anna  Olszewska kl. 6a   

 

ZASTĘPCA

Kacper Wdowiak kl. 6c

 

SKARBNIK 

Kamila Skorupska kl.5a

 

SEKRETARZ 

 Barbara Kucharska kl. 5c

 

Komisja do spraw Nauki i Porządku

Zuzanna Kołodziej kl. 6c 

Michał Trojak kl. 6b

Mateusz Radzik kl. 5b  

 

Komisja do spraw Kultury, Rozrywki i Sportu

Filip Łagoźny kl. 6a

Emilia Czerwieniec kl. 5c

Kamil Stanisławczuk kl. 5a  

 


 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona

 


 

 

 

PRZEWODNICZĄCA 

Zofia Iwaniec kl. 6b 

 

ZASTĘPCA 

Bikowska Aleksandra kl. 6a 

  

SKARBNIK 

Oliwia Bojarska 6a

 

SEKRETARZ 

 Kycko Jakub kl. 5a

 

Komisja do spraw Nauki i Porządku

Marta Łukasik kl. 5d 

Oliwia Sznajdrowicz kl. 5d 

Kacper Wdowiak kl. 5c 

 

Komisja do spraw Kultury, Rozrywki i Sportu

Kajetan Chwedyk kl. 6b

Zuzanna Kołodziej kl. 5c

Anna  Olszewska kl. 5a  

 

 


 

ROK SZKOLNY 2014/2015

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona

 


 

PRZEWODNICZĄCA

Wiktoria Tyszko  kl. 6a 

 

 ZASTĘPCA 

Zofia Iwaniec kl. 5b

  

SKARBNIK I SEKRETARZ

Patrycja Czujkowska kl. 5a

Filip Szlingiert kl. 5a

 

KOMISJA DO SPRAW NAUKI I PORZĄDKU 

Alicja Czyż kl. 6b

 Wiktor Trojak  kl. 6b

Marcin Pac kl. 6c

 Paulina Wiater kl. 6c

 

KOMISJA DO SPRAW  KULTURY, ROZRYWKI I SPORTU 

Klaudia Bodys kl. 6a

Karol Satowski kl. 6c

Aleksandra Bikowska kl. 5 a

 

 


 

ROK SZKOLNY 2013/2014

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona   

 


 

 

PRZEWODNICZĄCY

Piotr Lepianka  kl. 5a

 

 ZASTĘPCA

Alicja Olborska  kl. 6a

 

SKARBNIK I SEKRETARZ 

Adam Kasprzak kl. 5a 

Michał Wasilewski kl. 6a

  

KOMISJA DO SPRAW NAUKI I PORZĄDKU 

Klaudia Nowak kl. 6b

Łukasz Krukowski  kl. 6b
Marcin Pac kl. 5c

 

KOMISJA DO SPRAW  KULTURY, ROZRYWKI I SPORTU 

Ada Siulkowska kl. 6c

Wojciech Kowalczyk  kl. 6c

Miłosz Chwiejczak kl. 5 b 

Alicja Czyż kl. 5b 

Paulina Wiater kl. 5 b

 

 


 

ROK SZKOLNY 2012/2013  

Opiekun samorządu: pani Jolanta Kukiełka  

 


 

 

PRZEWODNICZĄCY

Maksymilian Ziemiński kl. 5c

 

 ZASTĘPCA

Oskar Skubisz kl. 6b

 

SKARBNIK I SEKRETARZ

Szymon Gąska kl. 6a

Natalia Żujewska kl. 6a

 

KOMISJA DO SPRAW NAUKI I PORZĄDKU 

Grzegorz Lipiec kl. 6c

Kamil Szydełko kl. 6c
Marcin Pac kl. 4c

 

KOMISJA DO SPRAW  KULTURY, ROZRYWKI I SPORTU 

Wiktoria Hocek kl. 6c

Agnieszka Mazurek kl. 6c

Krystian Koza kl. 4c

Karol Satowski kl. 4c

Natalia Żujewska kl. 6a

Monika Piotrowska kl. 6a