WIECZÓR WRÓŻB ANDRZEJKOWYCH

andrzejki 10 20171204 1223593555

28, 29 listopada 2017 odbyły się szkolne Andrzejki połączone z akcją charytatywną „ Rozraduj dziecięce serduszko”. Uczniowie klas IV-VII podzielili się słodkim upominkiem lub maskotką jako bilet wstępu na nasza zabawę. Zebrane dary zostaną przekazane dla dzieci z Domu Dziecka i oddziału pediatrii Szpitala Niepublicznego w Zamościu.

Wspólna zabawa była wesołym spotkaniem towarzyskim podczas, której dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego stały się „wróżkami” i przepowiadały przyszłość. Z kombinacji cyfr daty urodzenia opowiadały o charakterze danej osoby, z magicznych serc przepowiadały imiona narzeczonych.

Można było też wykonać trafny rzut monetą do koszyczka, aby dowiedzieć się czy nasze marzenia się spełnią. Słodki poczęstunek dla uczestników zabawy przygotowali rodzice, zaś rytmiczną muzykę poprowadził DJ.PEPO (B.K.)

ŚWIATOWY DZIEŃ MISIA

wiatowy dzie misia 1 20171204 1231927966

„Jestem sobie mały Miś, gruby Miś. Znam się z dziećmi nie od dziś….” Tak śpiewał Miś Uszatek. Miś najwierniejszy przyjaciel każdego dziecka, nieodłącznie kojarzony z beztroskim czasem dzieciństwa.

Wiele razy był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem niezbędnym aby zasnąć, któremu można było bezgranicznie zaufać.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej Nr 4 postanowił uczcić tego wspaniałego przyjaciela i zorganizował konkurs dla klas I - III na Wystawki Misiów, zaś dla klas IV – VII na Plakat Pluszowego Misia.

Wszystkie klasy zaangażowały się w  obchody Święta Misia. Najpiękniejsze wystawki przygotowały klasy:

I miejsce -sala 236 : klasa I c i klasa I d

II miejsce -sala 223 : klasa II a i klasa III b

III miejsce -sala 219 : klasa III a

Komisja wyróżniła również następujące sale:

sala 222 : klasa III c i klasa III d

sala 218 : klasa III e i klasa III f

sala 239 : klasa I a i klasa I b

Klasy IV – VII wykazały się inwencją twórczą i przygotowały piękne plakaty, które zajęły następujące miejsca:

I miejsce - klasa 4b

II miejsce - klasa 7 b

III miejsce - klasa 6 c

Wyróżnienia zdobyły następujące klasy: 4a, 5b, 6b. Dziękujemy za udział pozostałym klasom.

Gratulacje dla zwycięzców i wyróżnionych!

( B.K.)

DZIEŃ CHŁOPAKA

dzie chopaka 1 20171001 1966301656

Z okazji Waszego Święta - my, dziewczyny, życzymy każdemu chłopcu:

- Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej,
- Ciastek - tylko tych najsłodszych,
- Samochodów - tylko tych najszybszych,
- Zabaw - tylko najweselszych,
- Przygód - tylko najciekawszych,
... i butów - takich, co najlżejsze,
w których wszędzie mógłbyś dotrzeć!

Z okazji Dnia Chłopaka  dziewczyny z Samorządu Szkolnego zorganizowały wybory na Mistera klas IV – VII i II,III Gimnazjum  podczas dyskoteki szkolnej. Każda z klas wybrała jednego przedstawiciela do tego konkursu.

Reprezentanci z klas brali udział w następujących konkurencjach: Omnibus, Mistrz igiełki. Uczestników oceniało żeńskie jury w składzie: Anna  Olszewska, p. dyrektor Ewa Lorenz, p. Małgorzata Hrycyk, p. Marta Pakos, Paulina Mazurek.

Tytuł Mistera otrzymali:

Adam Kwiatkowski 4b,