ROK SZKOLNY 2018/2019

 


  

 

Światowy Dzień Życzliwości

                Uśmiechnięte buźki, smaczne ciasta, życzliwy uśmiech - 21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

Z  tej okazji w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz oraz pocztę życzliwości.Ten dzień to doskonała okazja, żeby swoją życzliwość podnieść na nieco wyższy poziom. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko. Zacznijmy od jednego dnia, a potem przedłużmy to na kilkadziesiąt następnych.(MP)

ZDJĘCIA

 


 

 

Sejmik Samorządów Uczniowskich

 

14 listopada br. przedstawiciele samorządu uczniowskiego: Wiktoria Mazurek, Aleksandra Korniewska i Kamil Stanisławczuk wraz z opiekunem samorządu panią Martą Pakos uczestniczyli w obradach Sejmiku Samorządów Uczniowskich pt. „Polska – moja Ojczyzna”, które odbyło się w LSCDN w Zamościu.

                Spotkanie z członkami samorządów zamojskich szkół umożliwiło naszym uczniom poznanie rówieśników, wymianę doświadczeń oraz zintegrowało młodzież poprzez gry zespołowe i śpiewanie pieśni patriotycznych. (MP)

 

 

 

 


 

 

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona

                   pani Marta Pakos

 

 

 

PRZEWODNICZĄCA

Wiktoria Mazurek kl. 3b

 

 

ZASTĘPCA

Aleksandra Korniewska kl. 8a  

 

 

SKARBNIK 

     Kamil Stanisławczuk kl. 7a       

 

 

SEKRETARZ 

Paulina Werner kl. 3a

 

 

Komisja do spraw Nauki i Porządku

Kinga Siek kl. 6c

Arleta Grabowska kl. 5a

Emma Dragan kl. 5a 

Julia burda kl. 5c

 

 

Komisja do spraw Kultury, Rozrywki i Sportu

Artur Kawalec kl. 8a

Izabela Smyk kl. 8d

Roksana Swatowska kl. 7a

 

 

RADY SAMORZADÓW KLASOWYCH

 

KLASA 3A

Przewodniczący: Kacper Pałczyński

Z-ca : Natalia Wójcik

 

KLASA 3B

Przewodnicząca: Zofia Iwaniec

Z-ca : Weronika Nowak

 

KLASA 8A

Przewodnicząca : Oliwia Małecka

Z-ca: Amelia Grycyk

 

KLASA 8B

Przewodnicząca: Oliwia Kuźma

Z-ca : Michał Ścibak

 

KLASA 8C

Przewodniczący: Kacper Wdowiak
Z-ca: Jakub Cieślak

 

KLASA 8D

Przewodnicząca: Karolina Kwiatkowska
Z-ca: Angelika Cios

 

KLASA 7A

Przewodnicząca : Kamila Skorupska

Z-ca: Łukasz Woźniak

 

KLASA 7B

Przewodniczący : Kamila Kawala

Z-ca: Karolina Jędrzejewska

KLASA 7c

Przewodniczący : Wojciech Oseła
Z-ca : Barbara Kucharska

KLASA 6A

Przewodniczący : Jakub Plewa
Z-ca : Jakub Kulesza

 

KLASA 6B

Przewodnicząca : Weronika Iwaniec
Z-ca  : Mikołaj Pupiec

 

KLASA 6C

Przewodnicząca : Diana Bartko
Z-ca  : Natalia Cisło

 

KLASA 5A

Przewodniczący : Karol Prochowicz
Z-ca  : Kamil Seregiet

 

KLASA 5B

Przewodnicząca : Julia Szewczuk
Z-ca  : Jakub Bosiak

 

KLASA 5C

Przewodnicząca : Julia Burda
Z-ca  : Zuzanna Droździel

 

KLASA 5D

Przewodniczący : Konrad Zuszman
Zastępca : Igor Wapniarski

 

KLASA 4A

Przewodnicząca : Martyna Przygon

Z-ca: Bartosz Burda

KLASA 4B

Przewodniczący : Filip Pesantez

Z-ca: Miłosz Bąk

KLASA 4C

Przewodniczący : Oskar Gnasiuk

Z-ca: Diana Rec

 

KLASA 4D

Przewodnicząca : Dominika Giera

Z-ca: Jakub Mac

 

KLASA 4E

Przewodniczący : Filip Januszewski

Z-ca: Aleksandra Krupicka

 

KLASA 4F

Przewodniczący : Julia Matwis

Z-ca: Dawid Hocek